28.07.12, 13:24
Czyli Igrzyska Olimpijskie. Zawsze mnie co prawda uczono, że olimpiada to 4-letni odstęp między igrzyskami. ale to już się zmieniło.
Nie w tym rzecz.
Pomarudzimy olimpiadowo?????????
Dziś np nasza kochana TVP zamiast meczu naszych w badmintona puściła siatkówkę plażową Chiny-Ktoś tam.
Naszych puścili jak trwał już drugi set. Na żywo z przeprosinami? NIEEEEEEE
Retransmisja pierwszego seta, kiedy drugi właśnie leci.
Lecę płacić abonamencik matołom wink
Obserwuj wątek
    • stefcia41 Re: OLIMPIADA 28.07.12, 13:28
      Mnie nawet nie przyszło do głowy,żeby oglądać na TVP

www.sport.pl/londyn2012/1,126403,12210782,Londyn_2012__Wpadka_TVP__Opozniona_relacja_z__polskiego_.html
            • stefcia41 Re: OLIMPIADA 28.07.12, 17:29
              Ciekawe jakie gwiazdy będą zapraszać do studia olimpijskiego
              niektórzy przewidują ,że może byc tak - Celebryci w TVP. Oczyma wyobraźni już to widzimy. Gwiazda serialu TVP, dajmy na to Barbara Bursztynowicz, siedzi w studio przed decydującym rzutem Tomasza Majewskiego. Maciej Kurzajewski również siedzi w studio i otwiera rozmowę w ten sposób:
              Basiu, wiem, że aktorstwo różni się od pchnięcia kulą, ale możesz nam powiedzieć konkretnie, jak utrzymać koncentrację w tak ważnym momencie, jak pchnięcie kulą czy scena, w której mówisz Jerzemu, że już jest obiad?
                • ewa9717 Re: OLIMPIADA 28.07.12, 20:15
                  Mnie jak Stefci do łba nie wpadło, żeby włączać na TVP, słuchać jakichś przypadkowych ludzi, którzy nawet czasem nie udają, że cokolwiek wiedzą o sporcie, przełączać z 1 na 2 w trakcie konkurencji i dostawać zawału, jak Babiarz z Szaranowiczem nie zauważają jakiegoś bardzo istotnego wydarzenia, bo akurat pierdzielą o polskich akcentach i onanizują się sukcesem jakiegoś Polaka sprzed pół wieku.
    • andy170 Re: OLIMPIADA 30.07.12, 11:39
      mamy kolejny hit z serii Mateusiak i Zięba. właśnie graja drugiego seta z duńczykami a na tvp.pl transmisja na żywo z kortów badmintona ..... debel kobiet rosja przeciw korei (londyn2012.tvp.pl/7808646/singiel-debel-mikst-faza-grupowa). gratulacje dla naszej tvp za realizację misji internacjonalizmu miedzynarodowegosmile
            • skuter44 Re: OLIMPIADA 31.07.12, 08:14
              Sam słyszałem, że Włosi jadą do domu. A przecież turniej siatkówki jest prowadzony w grupach i dopiero tam w wyniku eliminacji wyłonią się drużyny grające dalej.

www.mowimyjak.pl/fakty/londyn-2012/olimpiada-2012-z-siatkowka-poznaj-teminarz-turnieju-olimpijskiego-siatkarzy-londyn-2012,130_44700.html
              Londyn 2012 – jakie drużyny wezmą udział w turnieju męskiej siatkówki?
              Podczas turnieju siatkówki męskiej na igrzyskach olimpijskich w Londynie, spośród dwunastu drużyn, którym udało się zakwalifikować do rozgrywek zostaną wyłonieni mistrzowie olimpijscy. W kwalifikacjach nie brała udziału reprezentacja Wielkiej Brytanii, która ma zapewniony występ jako gospodarz imprezy. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, po sześć drużyn w każdej:
              Grupa A
              - Argentyna
              - Australia
              - Bułgaria
              - Wielka Brytania
              - Włochy
              - Polska
              Grupa B
              - Brazylia
              - Niemcy
              - Rosja
              - Serbia
              - Tunezja
              - USA
              Jaki jest terminarz rozgrywek grupowych olimpijskiego turnieju siatkówki męskiej – Londyn 2012?
              Rozgrywki w fazie grupowej rozpoczną się 29 lipca i potrwają do 6 sierpnia. Szczegółowy terminarz spotkań wygląda następująco:
              Grupa A
              - 1. mecz grupy A – 29.07, godz. 9.30 Wielka Brytania – Bułgaria
              - 2. mecz grupy A – 29.07, godz. 14.45 Australia – Argentyna
              - 3. mecz grupy A – 29.07, godz. 20.00 Włochy – Polska
              - 4. mecz grupy A – 31.07, godz. 11.30 Polska – Bułgaria
              - 5. mecz grupy A – 31.07, godz. 14.45 Włochy – Argentyna
              - 6. mecz grupy A – 31.07, godz. 20.00 Wielka Brytania – Australia
              - 7. mecz grupy A – 2.08, godz. 11.30 Australia – Bułgaria
              - 8. mecz grupy A – 2.08, godz. 16.45 Polska – Argentyna
              - 9. mecz grupy A – 2.08, godz. 22.00 Wielka Brytania – Włochy
              - 10. mecz grupy A – 4.08, godz. 11.30 Wielka Brytania – Polska
              - 11. mecz grupy A – 4.08, godz. 14.45 Australia – Włochy
              - 12. mecz grupy A – 4.08, godz. 20.00 Argentyna – Bułgaria
              - 13. mecz grupy A – 6.08, godz. 9.30 Australia – Polska
              - 14. mecz grupy A – 6.08, godz. 14.45 Włochy – Bułgaria
              - 15. mecz grupy A – 6.08, godz. 16.45 Wielka Brytania – Argentyna

• dzidzia_bojowa Re: OLIMPIADA 31.07.12, 19:48
                  Aż tak źle nie było tylko nadmuchany balon oczekiwań tym razem pękł. Dzisiaj Bułgarzy byli lepsi od naszych a nasi grali naprawdę dobrze. Tylko, że Bułgarzy lepiej.
                    • kapitan_marchewa Re: OLIMPIADA 31.07.12, 20:55
                      PS. Naskakałem się i nazbijałem w siacie, niemożliwe żeby z poziomu prawie 100% z baaaardzo mocnym przeciwnikiem spaść na 30-40% możliwości ze słabszym.
                      Jedyna opcja, tak na poważnie - zbyt duża wiara w to, że już niby mamy złoty meda, krzyki medialnel i w związku z tym słabszy dzień, emocjonalna porażka.
                      A wiecie, ze nam to na dobre wyjdzie?
                      Bo teraz może być po tym potknięciu max koncentracja do końca?
                      Ja w to wierzę...
                      Ktoś jeszcze walił nad siatką? Wie o czym mówię?
                                      • ewa9717 Re: OLIMPIADA 04.08.12, 07:15
                                        kapitan_marchewa napisał:

> Ostatni taki to Waldemar Baszanowski, ale kto go pamięta
                                        Ja pamiętam, ale Baszanowski był przedostatni taki, potem był jeszcze Smalcerz wink
                                        • kapitan_marchewa Re: OLIMPIADA 04.08.12, 12:10
                                          Włączyłem tv, akurat olimpiada na żywo, nie wiem jaka dyscyplina, słyszę pierwsze słowa komentującego: Polki oczywiście poza czołówką. Parę dni temu śmiali się, że jak nasze płynęły to ich nawet na ekranie nie było widać, nawet jakby ktoś miał plazmę 100 cali, były tak daleko, że w kadrze się nie mieściły ( w kadrze reprezentacji Polski oczywiście się zmieściły ). Świetnie podsumował wyjazd Polaków na olimpiadę Paweł Zarzeczny na którymś kanale tv. Brzmiało to mniej więcej: jakiś Kowalski zajął 20 miejsce w zawodach juniorów młodszych, dajmy na to w Małopolsce i teraz jest naszą największą nadzieją na medal.
                                            • stefcia41 Re: OLIMPIADA 05.08.12, 12:48
                                              Wczoraj usłyszałam,że na Olimpiadę pojechało 17 pływaków z Polski.
                                              Wystartowało 16. Ten/ta siedemnasty się zgubił w Londynie?
                                              I dlatego nie wskoczył do basenu?
                                              • stefcia41 Re: OLIMPIADA 05.08.12, 12:57
                                                <<Zawsze mnie co prawda uczono, że olimpiada to 4-letni odstęp między igrzyskami. ale to już się zmieniło. >>
                                                wypowiedź językoznawcy
                                                www.sport.pl/londyn2012/1,109590,12255266,Londyn_2012___Igrzyska__czy__olimpiada___Jezykoznawca.html
                                                I co kapitan na to? smile
                                                • kapitan_marchewa Re: OLIMPIADA 05.08.12, 14:57
                                                  PAP: Czy poprawne jest wymienne używanie słów "olimpiada" i "igrzyska olimpijskie" w odniesieniu do zawodów sportowych, które odbywają się co cztery lata, tak jak np. obecnie w Londynie?

Dr Katarzyna Kłosińska: W tej chwili tak. Rzeczywiście w starożytności jako "igrzyska" określano zawody sportowe, a "olimpiadą" nazywano okres czterech lat między zawodami. Można też powiedzieć, że dawniej słowo "olimpiada" służyło do rachuby czasu, np. "Rzym został założony w 3. roku 6. Olimpiady" (753 r. p.n.e. - PAP ). Dzisiaj określamy czas w inny sposób, mamy kalendarz, daty. A tymczasem słowo "olimpiada" stało się synonimem "igrzysk olimpijskich".

Powtórzmy czytając ze zrozumieniem: "W tej chwili tak"
                                                  Powtórzmy co ja napisałem: "Zawsze mnie uczono.."
                                                  Powtórzmy raz jeszcze co pani dr powiedziała: "W TEJ CHWILI TAK".
                                                  Koniec cytatu.

Bo rzeczywiście w starożytności olimpiada była wręcz do rachuby czasu przydatna.
                                                  I się biegało, skakało, rzucało i się zapasowało ze sobą. Rydwaniło się też.
                                                  I dlatego jestem dumny z tego, że pchając kulą czy podnosząc ciężar - czyli coś klasycznego - wygraliśmy.
                                                  Poza siatkówką te niszowe dyscypliny na igrzyskach(ups, olimpiadzie) mało mnie interesują. Pewnie plucie na odległość też jest.

No i ps. W Łodzi gadamy - chcesz się czepić? Czep się tramwaja..
                                                  • stefcia41 Re: OLIMPIADA 05.08.12, 15:12
                                                    Odebrałeś to jako czepianie się??
                                                    Ech...
                                                    Nie miałam takiego zamiaru.Wkleiłam tylko to co znalazłam w sieci.
                                                    Nie mam prawa się czepiać .Piszę z błędami, źle gramatycznie i stylistycznie.
                                                    Wielokrotnie przyznawałam się do tego.
                                                    I teraz to jest mi dopiero przykro...sad
                                                    Poczułam się niechciana tutaj, na Twoim forum.
                                                  • kapitan_marchewa Re: OLIMPIADA a nazwiska 07.08.12, 20:13
                                                    Jeden coś podnosił, jakiś Dołęga.
                                                    Albo źle zakumałem, chyba Niedołęga.
                                                    Podobno po 200-220 kg se dźwigał w nocy w Spale jak siku szedł, dla rozgrzewki.
                                                    Tu nie wyrobił 190..
                                                    I on po prostu NIE WIE CO SIĘ STAŁO.

Drugi to jakiś Noga. Miał biec przez jakieś płotki.
                                                    Nie dobiegł do pierwszego nawet.
                                                    Z litości nie powiem co go zabolało sad
                                                    Podobno już czekają na niego na Okęciu. Dwie grupy jego fanów, jedna będzie się darła "Artur Noga", a druga "ostatnia"..

Trzecia jakaś Maria Cześnik.
                                                    Z takim nazwiskiem? Cześnikowi też było przykro.."mocium panie". Przegrała bo Rejenta nie było?

Rogowska, Pyrek - od zawsze myślałem, że to lesby. Wybaczcie kobiety..Szczerze mówiąc to możecie mi skoczyć, ale byście musiały zacząć od minimum 4,45, a to już za dużo smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka