Dodaj do ulubionych

Światopoglądowe credo Budki

08.02.20, 20:58
-- CREDO ŚWIATOPOGLĄDOWE BUDKI: “Religia w szkołach, jeśli rodzice sobie życzą – ale poza planem lekcji, bez ocen i przez nich finansowana. Opłaty odpisywane od podatku albo rodzaj bonu oświatowego – rodzice by decydowali, czy go wykorzystać na religię, czy np. na dodatkowy angielski. Państwo powinno zezwolić na związki partnerskie bez względu na płeć tych osób. Jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie, ale w szkołach powinna być powszechna edukacja seksualna. Tabletka ellaOne nie może być na receptę. Jeżeli dorosła kobieta musi iść do lekarza, żeby poprosić o tabletkę „dzień po”...”

No, no - to chyba pierwszy polityk z najwyższej półki który tak oficjalnie wbrew Kk się ustawia.
Obserwuj wątek
    • suender Re: Światopoglądowe credo Budki 09.02.20, 20:24
      estella50 08.02.20, 20:58

> No, no - to chyba pierwszy polityk z najwyższej półki który tak oficjalnie wbrew Kk się ustawia.

To tylko deklaracja na czas wyborczy, bo kiedy przyjdzie co do czego to mu rura zmięknie.

Budka jest człowiekiem czułym, wrażliwym i na dodatek wychowany na wartościach chrześcijańskich z prawie śląskiej (Gliwice) a pobożnej rodziny. Wie doskonale, że tak ostrą antychrześcijańską retoryką się skompromitował wobec rodziny i sąsiadów, - ale cóż taka moda politpoprawna dzisiaj: "Chcesz między wrony, kracz tak jaki one!" Więc za coś takiego kiedyś zapłaci co nieco.

Mogę się jednak założyć, że do pełnej realizacji takich zapowiedzi się nie posunie, - a tak zrobiło już wielu jemu podobnych.
      Wspomnijcie D. Trumpa: Co on się nakrzyczał (kiedy jeszcze nie myślał o prezydenturze), jaki on to jest kobietom na rękę, że podpisuje się obiema rękami za aborcją, za In-vitro, etc. Natomiast kiedy go wybrano, nagle o tym zapomniał. Teraz wychwala świętość wszelkiego życia ludzkiego, twierdzi że brzydzi się aborcją, a jak bardzo wiele swych wystąpień kończy sloganem: "Nich Bóg chroni Amerykę!", - to sami słyszycie.

Tak, tak moje miłe Panie, chłopy to mają większe Keppele niż płeć piękna i wiedzą jakim językiem trzeba w polityce się posługiwać i że nie trzeba bać się hipokryzji, - ot co, ......

Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka