Dodaj do ulubionych

Podejrzane praktyki

07.09.20, 08:10
Gdyby potwierdziło się, że firmy farmaceutyczne (produkujące testy na Covid19) i medycy wiedzieli, że
produkowane testy są "nietrafione" a mimo tego stosowane; to było by przestępstwo.
Ostatnio dowiadujemy się, że niektórym wcale nie zależy na uczciwej walce z pandemią. Dobrze na niej ci niektórzy żyją. A i środowisko medyczne ma chyba z epidemii swoje ochłapy.
Mówiono, że szczepionki przeciw COVID19 będą za 2 lata. Teraz już wiele państw ogłasza , że mają szczepionki.
Podobnie z testami. Pojawiły się różne rodzaje testów informujących o zakażeniu, lub nie.
Testy są już praktycznie stosowane. Przy ich pomocy prowadzana jest walka z epidemią , na całym świecie.
Okazuje się , że te testy - wg Prof. zw. dr hab. Roman Zielińskiego oraz Prof. Kornelii Polok nie mogą być
stosowane, gdyż są błędnie opracowane.
Państwo Profesorstwo , są genetykami i biologami ewolucyjnymi, którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się zastosowaniami metod molekularnych w analizie i ewolucji genomów różnych grup organizmów, a także wykorzystaniem metod opartych o reakcję PCR w diagnostyce medycznej...
Pod tym linkiem możemy dowiedzieć się, że zastosowane testy nie mogą "służyć prawdzie". Ci uczeni dowodzą tego w wywiadzie. Proszą o upowszechnianie ich wiedzy. Twierdzą, że producenci testów świadomie wprowadzają niedopracowane testy do użytku, że to jest karygodne.

www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs&fbclid=IwAR1xOC66QmTsB23la-
lNzm2ZzWKb9VAtQCV_WcXZO4BvlhqrZrFkznW8JzY
W komentarzu komentarzu -
Obserwuj wątek
  • jaga_22 Re: Podejrzane praktyki 07.09.20, 12:12
   COVID-19 naprawdę [SZEŚĆ HISTORII] również ludzi młodych.

   www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wymyslony-wirus-ci-ludzie-zachorowali-na-covid-19-naprawde-szesc-historii,wia5-3266-55443.html

   " Mimo medycznego stanowiska pracy nie boję się ponownego zakażenia. Nawet jeśli zarażę się drugi raz, mam już wykształcony jakiś poziom przeciwciał, a pamięć immunologiczna prawdopodobnie działa u mnie prawidłowo. Ryzyko jest według mnie podobne do prawdopodobieństwa złapania grypy – ocenia pani Dorota.

   Dziwi ją jednak obserwowana u części społeczeństwa ignorancja. - Skoro wirus jest potwierdzany u kolejnych osób, to znaczy, że istnieje. Jednocześnie nie uważam, że należy zamknąć się w domu. Trzeba zachować zdrowy rozsądek, słuchać wytycznych. Ja chodziłam do pracy, wiedząc, że mogę go złapać i chociaż w pracy zabezpieczaliśmy się wszyscy, zachorowało 99 proc. pacjentów i personelu – mówi."
   • iryska2604 Re: Podejrzane praktyki 07.09.20, 18:49
    Uważam,że trzeba zachować rozsądek. Zabezpieczanie sie w miarę mozliwości -to powinien podpowiadac rozsadek ,w końcu to lezy w interesie każdego. A ze zawsze sie znajdzie jakas swołocz co żeruje na ludzkim nieszczęsciu to chyba nie nowina. Ale Polak zawsze mądry po szkodzie...
      • suender Re: Podejrzane praktyki 08.09.20, 13:18
       iryska2604:

       > a kim???

       O tym już pisałem na forum 60+, - ale powtórzę: Jestem osobą z mniejszości narodowo-etnicznej.
       pl.wikipedia.org/wiki/Mniejszo%C5%9Bci_narodowe_i_etniczne_w_Polsce

       Pozdrawiam uprzejmie.
      • czuk1 Re: Podejrzane praktyki 08.09.20, 17:52
       Nie bulwersują Państwa (podane wcześniej) poniższe informacje profesorów na temat światowego oszustwa ?
       www.youtube.com/watch?v=MJPFuWZJmjs&fbclid=IwAR1xOC66QmTsB23la-lNzm2ZzWKb9VAtQCV_WcXZO4BvlhqrZrFkznW8JzY
       Mam na myśli testy na COVID19 wykonywane w świecie. Okazuje się, że metody testowania stosowane dają efekty nieprawdziwe. Na "nieprawdzie" funkcjonują światowe firmy farmaceutyczne.
       • kokrys1957 Re: Podejrzane praktyki 08.09.20, 20:40
        Nie bulwersują Państwa ... informacje profesorów na temat światowego oszustwa?

        Bulwersują.
        Ale co my zwykli ludzie możemy zrobić by nas usłyszano, gdy przedstawiciele rządów i instytucji zdrowia też za głośno nie krzyczą sprawie takich testów?
        Jak zwykle starają się wyciągnąć z tej sytuacji jak najwięcej profitów. Jedni do wypromowania siebie i manipulacji na swoją korzyść inni do zarobienia dużych pieniędzy
        Pozostaje nam tak jak napisała iryska2604 zdrowy rozsądek i zabezpieczanie się w miarę możliwości, oraz stosowanie się do zaleceń epidemiologów i na odrobinę szczęścia
        • czuk1 Re: Podejrzane praktyki 10.09.20, 21:00
         kokrys1957 napisał:

         > Nie bulwersują Państwa ... informacje profesorów na temat światowego oszustwa?

         > Bulwersują. Ale co my zwykli ludzie możemy zrobić by nas usłyszano, gdy przedstawiciele rządów i instytucji zdrowia też za głośno nie krzyczą sprawie takich testów?
         Tak. Pozostaje ta wiedza przekazana przez profesorów i ewentualne praktyczne jej wykorzystanie w konkretnej sytuacji , własnej lub naszych bliskich.


         > Jak zwykle starają się wyciągnąć z tej sytuacji jak najwięcej profitów. Jedni do wypromowania siebie i manipulacji na swoją korzyść inni do zarobienia dużych pieniędzy.
         [b]Nie sobie tak postępują; byle by to nie było kosztem zdrowia i życia ludzi.[/b]

         > Pozostaje nam tak jak napisała iryska2604 zdrowy rozsądek i zabezpieczanie się w miarę możliwości, oraz stosowanie się do zaleceń epidemiologów i na odrobinę szczęścia
         Tak. Ja dodaję ..... ponadto wypada nie przyjmować wyniku tych testów jako jedynego źródła informacji o naszym stanie zdrowia.
         • kokrys1957 Re: Podejrzane praktyki 10.09.20, 21:43
          Jako zwykłym ludziom, ta informacja profesorów, często niekonkretna i różna, nic nie daje. Nieprzyjmowanie wyniku tych testów, też nic nie daje, bo nie mamy możliwości jako zwykli ludzie weryfikacji ich poprawności przy określeniu czy jesteśmy lub byliśmy zarażeni Covidem19 bezobjawowo. W tym przypadku tylko wynik po czasie pokazujący jakie spustoszenie w naszym organizmie spowodował ten wirus, ciężki przebieg choroby lub śmierć są miarodajne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka