03.02.21, 13:40
Klątwa
Obserwuj wątek
  • wikul Re: Klątwa 03.02.21, 14:03
   Zorientowałem się że tekst jest mało czytelny wiec "przetłumaczyłem".

   Klątwa
   Temu, co umrze bezpotomnie, Temu, z którego wszystkie winy Ulica dzisiaj i dozgonnie Będzie pamiętać podle czyny.
   lego pazerność, jego małość lego ohydne nadużycia, Manipulacje oraz dbałolść O spierdolenie innym życia.
   Nie jego jednak najdokładniej sprawiedliwości nóż oprawi, Ostrze skaleczy tym powabniej, Tym bezlitośniej ogień strawi
   Każdego, który dziś pod rękę; Wespół z przywódcą, z tęgą miną Chcąc zmienić życie kobiet w mękę Wyciera sobie pysk rodziną.
   To was najszybciej nieszczęśnicy. ktbrzy wyrokiem szafujecie Doścignie klątwa czarownicy. Zemsta, co gorszej nie masz w świecie.
   Bać się będziecie swej kochanki teściowej, babci, siostry, żony, Córki i córciej koleżanki I mąż jej też będzie wkurwiony.
   I nie będziecie spać spokojnie, I wasze łóżko nie zapłonie, Bo z kobietami na tej wojnie Lepiej jest stać po tej samej stronie.
   Mateusz Damięcki

   • alfredka1 Re: Klątwa 03.02.21, 14:36
    read://https_wiadomosci.gazeta.pl/?url=https%3A%2F%2Fwiadomosci.gazeta.pl%2Fwiadomosci%2F7%2C114884%2C26751206%2Cjak-solidarna-p
    nawet skomentować tego bez użycia słów niecenzuralnycfh nie potrafię .
     • alfredka1 Re: Klątwa 05.02.21, 10:50

      Rydzyk o obostrzeniach w kościołach: Ateiści zrobią wszystko, żeby wyrwać ludzi z kościoła. To jest diabeł
      Redemptorysta, który prowadził audycję, nawiązał do wspomnianego artykułu pod koniec programu, w trakcie rozmowy z duchownym, który zadzwonił do rozgłośni.

      - Ateiści zrobią wszystko, żeby wyrwać ludzi z kościoła. To jest diabeł, Szatan. Co zrobili? Do kościoła nie - jeżeli już to przez internet. Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę swoją działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne. To Szatan. Dlatego tak ważne jest, żeby ci ludzie się modlili. Modlitwa, eucharystia - to zatrzymuje tego Szatana, on tego się boi. I to właśnie w tym czasie powinniśmy się modlić - powiedział o. Rydzyk.
   • ken-ya Re: Klątwa 11.02.21, 06:08
    Daj sobie spokoj z ruskimi, Oni maja oddzielne panstwo. I niech przestanie Cie bolec Ich zloto.Lepiej zacznij kolektowac zloto Izraela.Ruskie maja zloto z pracy rak, izrael z oszustw.
    • dociek Re: Klątwa 11.02.21, 09:20
     Nie weszłaś/wszedłeś na link w mojej stopce i komentujesz coś dziwacznego.
     I mocno trąci to podejrzaną rusofilią i antysemityzmem.
          • dociek Re: Klątwa 19.02.21, 12:39
           Zjednoczona Prawica to stan wrodzonej decerebracji (odmóżdżenia), co widać na załączonym przykładzie. Z tego samego środowiska wywodzą się zarówno płaskoziemcy, antyszczepionkowcy, jak i zwolennicy kreacjonizmu oraz...
           przeciwnicy ludzkich dokonań w ocieplaniu się naszego klimatu.


           Czy istnieje coś takiego jak globalne ocieplenie? - Na pewno zmiany klimatu jakieś są, pytanie co je powoduje. Czy powoduje je człowiek, czy to zmiany naturalne. W tej kwestii jest wiele dyskusji - powiedział w programie Newsroom wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski.
            • estella50 Re: Klątwa 19.02.21, 18:45
             I ten idiotyzm nie ma nic wspólnego z poziomem formalnego wykształenia. Można być tytularnym profesorem i pleść androny o dziecku poczętym. Często w tych życiowych sprawach bardziej rozumny jest człowiek po podstawówce od właściciela dyplomu.
             • dociek Re: Klątwa 19.02.21, 20:03
              Widać chyba, że poziom zdebilenia przekroczył wszelkie granice nawet w PiSie.

              Informację o dymisji Janusza Kowalskiego, uchodzącego w partii rządzącej za bulteriera Zbigniewa Ziobry potwierdziły Onetowi trzy niezależne źródła w rządzie. Według źródeł Onetu podpisany przez wicepremiera i szefa MAP Jacka Sasina wniosek o dymisję Kowalskiego trafił już na biurko premiera Mateusza Morawieckiego, który ostatecznie ma podjąć decyzję o usunięciu posła Solidarnej Polski z rządu. Morawiecki od dawna zabiegał na Nowogrodzkiej o zielono światło na dymisję Kowalskiego m.in. za jego antyunijną szarżę związaną ze strategią polskiego rządu w Brukseli
               • estella50 Re: Klątwa 20.02.21, 18:22
                A tu taka ciekawostka: okazuje się, że promotorem hajlującego Tomasza Greniucha był znany powszechnie wicemarszałek Sejmu niejaki Terlecki. Jakiś przypadek?

                Pod linkiem cała historia owego Greniucha

                wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/8101277,ipn-instytut-pamieci-narodowej-tomasz-greniuch-hajlowanie-nazizm-wroclaw-historia-polska-salut-rzymski.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka