Dodaj do ulubionych

Terroryści i zoofile

27.09.21, 18:39
Jak donosi pisowska propaganda frontalny atak na naszą granicę od strony Białorusi uległ znacznemu nasileniu, wśród ponad 9000 prób naruszenia granicy rozpoznano podobno 50 osób stanowiących potencjalne zagrożenie jako terrorystów, pedofilów i zoofilów.
Czyż nie nasuwa się tu skojarzenie ze szczególnie obraźliwym, wulgarnym, pogardliwym wyzwiskiem z samego dna pospólstwa, używanym wobec tych nieszczęsnych nacji: "kozojeb**". Swego czasu "najjaśniejszy prezes państwa" straszył nas chorobami i różnego rodzaju pasożytami.

W poniedziałek podczas konferencji minister MSWiA Mariusz Kamiński pokazał drastyczne materiały, jakie służby miały znaleźć w urządzeniach należących do zatrzymanych migrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę. Na spotkaniu z mediami pokazano m.in. zdjęcia z egzekucji. Maciej Konieczny z klubu Lewicy uważa, że to podkładka pod przedłużenie stanu wyjątkowego.
Na konferencji Mariusz Kamiński zapowiedział, że będzie rekomendował rządowi przedłużenie o 60 dni stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią. Na tym samym briefingu zaprezentowane zostały slajdy z prezentacji ze zdjęciami pozyskanymi od zatrzymanych migrantów.
Na wielu fotografiach widać osoby ubrane w militarne stroje, trzymające broń. Miałoby to świadczyć o powiązaniu migrantów z organizacjami terrorystycznymi. Dodatkowo na konferencji pojawił się materiał przedstawiający egzekucję człowieka.
Kamiński mówił też, że na telefonach migrantów znaleziono materiały sugerujące skłonność do pedofilii lub zoofilii.
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Terroryści i zoofile 27.09.21, 18:56
   Propaganda, ukrywanie własnej nieudolności i bezprawia zamiast konkretnych, sensownych działań, zgodnych z prawem.

   Nasze służby, zamiast epatować zdjęciami z nośników, zabezpieczonych przy uchodźcach, powinny wysłać na granicę z Białorusią zespół reporterski Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych bądź dopuścić niezależne media. Opinia publiczna powinna zapoznać się z prowokacjami ze strony białoruskiej i zobaczyć, w jakich warunkach muszą funkcjonować funkcjonariusze Straży Granicznej i nasi żołnierze - mówi Wirtualnej Polsce gen. Roman Polko, były szef GROM.
    • dociek Re: Terroryści i zoofile 28.09.21, 06:13
     Komentarze w sieci dotyczące zohydzania i obrzydzania imigrantów.

     W sieci wrze

     Po poniedziałkowym briefingu ministrów Kamińskiego i Błaszczaka w internecie wylała się fala krytycznych komentarzy. Nie mogę się otrząsnąć ze zdumienia po konferencji Kamińskiego, Straży Granicznej i Ministerstwa Obrony Narodowej. Taka dehumanizacja osób była stosowana przez nazistów i sowietów, żeby łatwiej manipulować strachem ludzkim i odczłowieczyć uchodźców. Nie dajcie się oszukać - napisała na Twitterze Janina Ochojska, szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej.

     W podobnym tonie wypowiedział się też senator PO Krzysztof Brejza. Dzieciom, młodzieży, dorosłym minister Kamiński zaprezentował fotografię z zoofilią. To jest niebywałe - stwierdził opozycyjny polityk.

     Minister Kamiński podczas ostatniej konferencji stwierdził, że osoby chcące przedostać się do Polski są seksualnie zwichrowani. Prawda jest zgoła inna, bo to Pan Kamiński ma jakieś zwichrowania moralne - oznajmił z kolei europoseł Lewicy Robert Biedroń.

     Decyzję o pokazaniu drastycznych zdjęć skrytykowała też Kataryna. Nie można było po prostu poinformować? Bez pokazywania, w biały dzień, w telewizorach przed którymi siedzą też dzieci? - pyta na Twitterze publicystka. Szybko odpowiedziała jej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To konieczność. Mamy do czynienia z kampanią kłamstw na temat tego kto próbuje przedostać się przez granicę Polski. To było konieczne! - oświadczyła ABW.
     • dociek Re: Terroryści i zoofile 28.09.21, 12:37
      A ciemny lud to kupuje i poparcie PiS rośnie, bo "gwałcicielom naszych kobiet i zwierząt powiemy stanowcze nie!"

      Przed wyborami w 2018 roku PiS wypuściło spot, w którym straszyło Polaków, że imigranci będą gwałcić nasze kobiety. Tamten pokaz cynizmu i zarządzania strachem wydawał się nie do przebicia. Aż do dziś. Ministrowie z PiS prezentujący pedofilskie i zoofilskie treści, by obrzydzić uchodźców, to coś, w co aż trudno uwierzyć. Gorsze jest chyba tylko jedno – że ta metoda może zadziałać.

      ALE, zapytam tak po ludzku. Kto normalny, a już zwłaszcza konstytucyjny minister spraw wewnętrznych czy obrony, wychodzi na konferencję prasową i pokazuje całej Polsce zdjęcie, na którym mężczyzna obcuje ze zwierzęciem? Kto normalny wyświetla to samo w głównym programie Telewizji Publicznej i ogłasza, że oto przed państwem imigrant, który zgwałcił krowę, chciał dostać się do Polski.

      Spektakl, jaki w poniedziałek urządzili ministrowie Błaszczak i Kamiński do spółki z dziennikarzami z TVP, po prostu nie mieści się w głowie. Żadnych złudzeń – tu nie chodziło o uświadomienie powagi sytuacji, o bezpieczeństwo Polski. Nawet jeśli w przechwyconych telefonach znaleziono podejrzane treści, jeśli wśród migrantów byli i są dewianci czy podejrzani o kontakty z terrorystami, to nic nie uprawnia do szopki, jaką odegrano.
      • estella50 Re: Terroryści i zoofile 28.09.21, 19:01
       To była szopka, prezentowane treści wcale nie musiały pochodzić z telefonów uchodźców.

       oko.press/krowa-kaminskiego-to-stare-nagranie-z-internetu-a-w-dodatku-to-klacz/?

       Podejrzewałam to od początku, bo trzeba być naiwnym jak niemowlę, żeby uwierzyć Kamińskiemu, ale naiwny lud to kupi i teraz zdecydowanie odmówi szklanki wody uchodźcy na progu. A o to chodziło! Chodziło o to, żeby przedłużyć stan wyjątkowy, żeby brać za twarz wścibskich dziennikarzy i wystraszyć lud, żeby zgodził się na wojsko na ulicach. Bo tak będzie już niedługo.
       • dociek Re: Terroryści i zoofile 29.09.21, 03:03
        Niestety, brutalność, prostactwo i łgarstwo podnoszą PiS-owi poparcie. Ciemny lud to łyka.
        Czy nie wygląda to jakby władcy Polski pod stołem dogadali się z Łukaszenką i Putinem, bo wspólnie "nabijają głosy"?
        Podobnie jak było przy katastrofie w Smoleńsku i braku zwrotu wraku. Dla mnie to może śmierdzieć długofalową współpracą dywersyjną służb Federacji Rosyjskiej i PiS-Polski w celu zdeprecjonowania Unii i NATO.


        Dr Tomasz Żukowski, socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego wskazuje, że kryzys na granicy z Białorusią jest powodem wysokiego poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości.

        Socjolog komentował we wtorek na antenie Polskiego Radia 24 najnowszy sondaż IBRiS dla “Rzeczpospolitej”, którego wyniki skłoniły wielu ekspertów do stwierdzenia, że “efekt Tuska osłabł”.

        Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, które może liczyć na 34 proc. głosów (bez zmian w porównaniu z poprzednim sondażem IBRiS).

        Cytowany przez dziennik szef IBRiS Marcin Duma stwierdził, że obecne notowania KO mogą być poziomem jej naturalnego poparcia. – Jest słabiej niż w lipcu, ale tamten wynik pokazuje, że jak pojawi się nowy impuls, to partia Tuska osiągnie znów ok. 30 proc. – ocenił ekspert.

        Zdaniem socjologa dr. Tomasza Żukowskiego znaczący wpływ na dobre notowania Prawa i Sprawiedliwości ma trwający na granicy polsko-białoruskiej kryzys migracyjny. W czasie niepokoju, społeczeństwo zdecydowanie częściej wskazuje na obóz rządzący, obawiając się kryzysu i szukając bezpieczeństwa.

        – Wojna hybrydowa, którą prowadzi przeciwko nam dyktator Łukaszenka przy poparciu swojego większego, wschodniego, starszego brata niewątpliwie poprawiła notowania obozu rządzącego o dobre kilka punktów procentowych. Z całą pewnością zwiększyła i poprawiła również zaufanie do prezydenta i premiera – powiedział socjolog.

        Według eksperta dalsza eskalacja napięcia na granicy będzie skutkowała dalszym wzrostem poparcia dla rządzących.
        • iryska2604 Re: Terroryści i zoofile 29.09.21, 11:09
         "Niemoralni, odrażający i głupi". Cimoszewicz mówił też, który minister okazał się "głupkiem zupełnym"

         Włodzimierz Cimoszewicz nie ma wątpliwości, że po słynnej konferencji jej autorów nie dotknie żadna kara ani reprymenda. Tak, jak nic się nie wydarzyło w przypadku ludzi władzy, kiedy media nagłaśniały np. nadużycia, nepotyzm.

         - Mamy do czynienia z takim układem polityczno-koleżeńskim, który się wewnętrznie skleja, jest w gruncie rzeczy nie do rozbrojenia. W związku z tym będą się bronili do końca, to rodzaj oblężonej twierdzy. Ten problem może być rozwiązany tylko przez zmiecenie, odsunięcie od władzy. Mamy do czynienia z notorycznie łżącym premierem, z ministrami, którzy lamią prawo, z setkami a może nawet tysiącami przypadków obrzydliwego nepotyzmu. To są rzeczy nie do zaakceptowania w cywilizowanym, demokratycznym państwie - ocenił.
         www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,27626603,niemoralni-odrazajacy-i-glupi-cimoszewicz-mowil-tez-ktory.html#s=BoxOpImg4

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka