12.01.09, 11:54
Moja emerytura wzrosła o 20 zł. Dostałam też prawie 600 zł odsetek za
niewypłacane dotąd pieniądze - cieszy się Krystyna Bonder (69 l.) z Krakowa

Jak to możliwe? Z naszej gazety emerytka dowiedziała się, że może doliczyć do
swoich dochodów wszystkie otrzymane po 1990 roku nagrody i trzynastki. I
dzięki temu zwiększyć sobie emeryturę.
http://i39.tinypic.com/4zsyyt.gif
www.efakt.pl/politycy/artykul.asp?artykul=40230
--
Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie. - W. Hugo
http://i41.tinypic.com/2vrvii8.gif
Obserwuj wątek
    • xy.5 Re: ZUS 12.01.09, 15:52
      Też o tym nie wiedziałam.
      • iryska2604 Re: ZUS 12.01.09, 20:33
        Ciekawe-co trzeba by bylo załatwiac i jak-bo ja co roku dostawałam 13,14 i
        nagrody z zysku.(kopalnia)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka