Dodaj do ulubionych

Suszarki do włosów - znacie się?

30.10.07, 19:43
Mając w pamięci niemalże profesjonalną dyskusję na temat robotów kuchennych,
postanowiłam zapytać o suszarki do włosów. Chciałabym kupić jakąś naprawdę
dobrą suszarkę o dużej mocy. Macie jakieś typy, firmy albo parametry, na
które powinnam zwrócić uwagę i które możecie polecić? A może to wszystko
jedno? :) Z góry dziękuję za wszystkie rady :))
Obserwuj wątek
    • aleksandrawu Re: Suszarki do włosów - znacie się? 30.10.07, 22:46
      Ja wlasnie kupilam bardzo fajna suszarke w argosie:
      www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4423834/Trail/searchtext%3EBABYLISS.htm
      Tyle ze ja trafilam na promocje, byla po 19funtow i dodatkowo w zestawie byly
      nakladki koncentrujace powietrze, szczotki do modelowania, grzebien, walki, i
      spinki, takie podluzne, fryzjerskie. ALe suszarka na prawde dobra, 3 regulacje
      temperatury, ceramiczna i 'ionic'-nie wiem jak to bedzie po polsku: jonizujaca?
      Polecam ze spokojnym sumieniem. Zastanawialam sie na taka prostujaca wlosy:
      www.babyliss.com/uk/fiche_produit.php?id_produit=310&id_gamme=11
      Ale zwatpilam:) MOze ktoras z was ja ma? Albo wie czy oplaca sie ja kupic?
    • aleksandrawu Re: Suszarki do włosów - znacie się? 01.11.07, 15:31
      Aniek, a wiesz jak znalezc wattek o tych robotach? bo wyszukiwarka nic nie ma:(A
      chcielibysmy kupic taki, ktory ma tarke do ziemniakow
      • jacinda Re: Suszarki do włosów - znacie się? 01.11.07, 16:37
        Aleksandro, zobacz na forum 'Kuchnia' - tam czesto pojawia sie watek
        o robocie z tarka.

        Co do suszarek, to polecam Babylissa. Najlepiej o jak najwiekszej
        mocy.
        • edavenpo Re: Suszarki do włosów - znacie się? 01.11.07, 16:55

          Roboty tutaj:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29377&w=43397037&a
          Suszarka - Babyliss ;-)
          • aleksandrawu Re: Suszarki do włosów - znacie się? 01.11.07, 17:30
            Dzieki, rzeczywiscie ciekawy watek no i niezle reklamuje tego magimixa:))A czy
            to cudo zetrze mi ziemniaki na placki? Jak w ogole bedzie sie nazywac taka
            funkcja w mikserze?Bo zadne tanie roboty jakie ogladalam w UK nie maja takiej tarki.
            • edavenpo Re: Suszarki do włosów - znacie się? 01.11.07, 22:40

              Przyznam sie bez bicia ze nie probowalam trzec surowych ziemniakow w Magimixie...

              Mam ostrze-tarke czyli grating disc blade:

              www.magimix-spares.co.uk/media/stock/00000026.JPG
              ...ale nie wiem czy te dziurki sa wystarczajaco male aby zetrzec ziemniaki do
              odpowiedniej konsystencji
          • netimka BaByliss Elegance 2000W Dryer 01.11.07, 19:35
            ja tez polecam babyliss...

            popatrz na ta akurat jest promocja w boots za £15 i masz 3 lata gwarancji...

            www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1087465&classificationid=1050615&slmRefer=000
            • e-vil Re: BaByliss Elegance 2000W Dryer 01.11.07, 20:24
              a ja się zraziłam do Babyliss - kupiłam jakiś czas temu w Superdrug. Dosłownie
              po dwóch dniach przestała działać. Poszłam oddać. Co prawda nie winię samej
              marki, bo pewnie sama suszarka już wcześniej musiała być uszkodzona.
              W tej chwili mam Vidal Sassoon i jestem bardzo zadowolona.
              www.feni.pl/wspolne/images/prods/medium/vs437e_1.jpg
              info techniczne:

              * dyfuzor: tak
              * kolor: srebrno-fioletowy
              * moc: 2000 Wat
              * regulacja mocy: 2 stopniowa
              * zimny nawiew: tak

              Posiada 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości, nawiew chłodnego
              powietrza oraz profesjonalny przycisk regulacji.

              Posiada również: diody kontrolne, koncentrator, wieszak, gumowe wykończenie,
              zdejmowany filtr oraz 3 metrowy kabel.
              • e-vil Vidal Sassoon 01.11.07, 20:28
                dostępna teraz w Argosie:
                www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4426783/Trail/C$cip%3D1500006664.Personal+care+and+bathroom%3EC$Brand%3DVidal+Sassoon.Vidal+Sassoon.htm
                • chihiro2 Re: Vidal Sassoon 01.11.07, 22:33
                  Ja mam te sama i jestem baaaardzo zadowolona. Dziwilam sie, ze za
                  tak niska cene mozna miec tak porzadna suszarke, bo tak jest
                  naprawde swietna.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka