sloggi
15.09.06, 20:25
Urząd Dzielnicy Targówek Wydział Infrastruktury wystosował 12 września pismo
do ZTM m.st Warszawy w którym w imieniu mieszkańców stwierdził, że linia 152
jest na Zaciszu zbędna i nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją skrócono od
strony Białołęki do pętli Bródno Podgrodzie. Pod pismem podpisał się szef
Wydziału Infrastruktury Waldemar Masłowski.
Nie wierzycie? Polecam wykonanie telefonu pod numer (0.22)6752027.