Dodaj do ulubionych

WITAM WSZYSTKICH!!!!!!

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.01.02, 10:52
Witam wszystkich każedego z osobna i wszystkich razem.
Troche długo mnie nie było, ale po baaaaaaaaaaaaaardzo długiej podróży z
Zakopca już jestem. Jechałam wczoraj i jechałam i nie mogłam się nadziwić.
Autostrada - szklanka, Stegny przy tej płatnej drodze to nic. Katowicka - jak
zaorane pole lub ugór jakiś. Długo to trwało ale już jestem.
Obserwuj wątek
    • eela Re: WITAM WSZYSTKICH!!!!!! 04.01.02, 11:41
      Miło Cię powitac w całości :))
    • zdzicha Re: WITAM WSZYSTKICH!!!!!! 04.01.02, 13:17
      Cieszę się, ze jestes cała i zdrowa. Wyobrażam sobie, jaka "piekna" była droga.
      Teraz to już sobie z Tobą nie poćwiczę kontrolowanych poślizgów, bo cóż ja przy
      Tobie :)
    • akacyjna_aga Re: WITAM WSZYSTKICH!!!!!! 04.01.02, 21:34
      Cześć Kuleczko!
      Jak tam białe szaleństwo?
      Ale Ci zazdroszczę!
    • palker Re: WITAM WSZYSTKICH!!!!!! 04.01.02, 22:40
      Jak tylko zobaczyłem tytuł wątku, od razu wiedziałem, że to musisz być ty :-)
      Kulcze blade, jak ja sie cieszę!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka