Gość: kuleczka
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
04.01.02, 10:52
Witam wszystkich każedego z osobna i wszystkich razem.
Troche długo mnie nie było, ale po baaaaaaaaaaaaaardzo długiej podróży z
Zakopca już jestem. Jechałam wczoraj i jechałam i nie mogłam się nadziwić.
Autostrada - szklanka, Stegny przy tej płatnej drodze to nic. Katowicka - jak
zaorane pole lub ugór jakiś. Długo to trwało ale już jestem.