Gość: rsagan
IP: 195.95.164.*
20.10.06, 17:30
mam pytanie jako slabo zorientowany wyborca: czy ktos moze mnie oswiecic i
napisac jakie ugrupowania w tej chwili przewazają we wladzach naszej
dzielnicy i jakimi moga sie pochwalic osiagnieciami/zaniedbaniami/ogólnym
poziomem kompetencji?
Chcialbym w najblizszych wyborach w miare "swiadomie" oddac swoj glos a malo
wiem o tym co sie dzieje w naszych lokalnych wladzach:)
Z gory dziekuje i pozdrawiam