Dodaj do ulubionych

pytanie dot. wladz dzielnicy

IP: 195.95.164.* 20.10.06, 17:30
mam pytanie jako slabo zorientowany wyborca: czy ktos moze mnie oswiecic i
napisac jakie ugrupowania w tej chwili przewazają we wladzach naszej
dzielnicy i jakimi moga sie pochwalic osiagnieciami/zaniedbaniami/ogólnym
poziomem kompetencji?

Chcialbym w najblizszych wyborach w miare "swiadomie" oddac swoj glos a malo
wiem o tym co sie dzieje w naszych lokalnych wladzach:)

Z gory dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: wawek Re: pytanie dot. wladz dzielnicy IP: *.crowley.pl 21.10.06, 09:21
      obecnie rzadzi pis i po, a czym sie moga pochwalic nie wiem:)
    • myping2 Re: pytanie dot. wladz dzielnicy 27.10.06, 12:15
      Na 21 radnych 12 jest z lokalnego ugrupowania - Stowarzyszenie Obywatelskie. 6
      jest z PIS-u. O ile Stowarzyszenie jest w miarę kompetentne (tylko mało
      twórcze) to PIS jest jak wszędzie do rozwalania wszystkiego. Załatwili, że w
      Ursusie będzie tylko jedne liceum, od 3 lat nie można uruchomić przedszkola
      prywatnego, zajęci są tylko "rozliczaniem" byłego Burmistrza. Nie szukaj partii
      tylko patrz na ludzi. Te wybory to nie Sejm, to władza lokalna. Tutaj pomułka
      bardziej boli. Powodzenia.
      • Gość: katija Re: pytanie dot. wladz dzielnicy IP: *.chello.pl 28.10.06, 22:00
        A jak sie nazywa były burmistrz? I z czego go tak "rozliczają"?
    • Gość: janek Włochy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 10:05
      We Włochach rządzi koalicja PiS/SLD/"Wspólnota Dzielnicy Włochy". PO/LPR w
      opozycji. Z tego co mi wiadomo - niczym się nie mogą pochwalić.
      • Gość: jacek Włochy - zmiana barw - ta sama ekipa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 11:06
        oczywiscie komeptencje radnych sa zadne

        ale ci nawet gdyby mieli uprawnienia - nie bardzo rozumieja swoje obowiazki -
        albo nawet swiadomie wykorzystuje je w zlych sprawach

        za nasze pieniadze doprowadzili do dewastacji Wloch - miasta Ogrodu, nie
        wykazali jakiejkolwiek aktywnosci na Radach Warszawy - nie ruszyli palcem w
        sprawie OOU, A2, wykupu Plasomatu itp

        zdanie mieszkancow mieli za nic - w ciagu ostatnich 3 lat nie odbylo sie zadne
        spotkanie wladz i rady z mieszkancami - a burmistrzowie zmieniali sie jak
        rekawiczki (w wiekszosci desant spoza Warszawy)

        w ostaniej kadencji przybyly swiatla na Walowickiej ...
        • marta_19844 Re: Włochy - zmiana barw - ta sama ekipa 29.10.06, 11:43
          no i kilka budynkow komunalnych tez przybylo nie oszukujmy sie jakos poszlo
          • marta_19844 Re: Włochy - zmiana barw - ta sama ekipa 29.10.06, 11:44
            tylko nie bardzo wiadomo za czyjej kadencji
            • Gość: jacek mieszkania komunalne - instrument wladzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 15:32
              wystarczy sprawdzic, kto te mieszkania dostaje

              i warto sie spytac, czemu domy komunalne wciska sie pomiedzy domy
              jednorodzinne - przy braku przestrzeni publicznej - parki, skwery, parkingi

              wladze dzielnicy same promuja dewastacje dzielnicy
              • Gość: Sammobora W-wa Re: mieszkania komunalne - instrument wladzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.06, 22:23
                No ciekawe co to za czerwoni przyznali sobie mieszkania i buduje wille za
                lapowke na ulicy Bratniej gdzie co 20 sekuknd przelatuje samolot odrzutowy. No
                co to za idioci placa ciezkie dulary na lapowki zeby mieszkac w tych slamsach
                pod halasem. ALe my to wszystko wyjasnimy. Pamietaj glosowac na Samoobore
                Warszawska (list anr 154) - my zmkniemy lotnisko i wyrzucimy autostrady z
                Polski. Dulary z Uni my rozdzielimy dla najbardziej potrzebujacych i bedzie
                pieknie i Zielono. Balcerowicz musi odejsc.
              • Gość: jacek mieszkania komunalne - instrument wladzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 19:31
                polecam odwiedzenie Naukowej 19 - budynek komanualny

                duza posesja - ciekawa architektura i otoczenie - przy okazji jedna z niewielu
                ulic w okolicy z garbami

                uwage zwraca wygrodzony ogrodek - na wylaczny uzytek radnego Bielinskiego

                dzieki temu, ze cieszy sie nazwiskiem na litere B - uzyskal przydzial wedlug
                kolejnosci alfabetycznej

                radny byl onegdaj dzialaczem NSZZ "S" - od dawna wtopil sie w dzialalnosc samo -
                rzadowa

                w tej kadencji tez przejdzie w cuglach

                a dewastacja Wloch bedzie postepowac
                • Gość: Samoobora Warszawa Re: mieszkania komunalne - instrument wladzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.06, 21:24
                  > uwage zwraca wygrodzony ogrodek - na wylaczny uzytek radnego Bielinskiego
                  >
                  > dzieki temu, ze cieszy sie nazwiskiem na litere B - uzyskal przydzial wedlug
                  > kolejnosci alfabetycznej

                  Ci dzialacze na litere B to przeklenstwo naszego miasta. Ale Samoobora Warszawa
                  ich wszystkich rozliczy. Zamkniemy lotnisko, wyrzucimy autostrade, bedziemy
                  dzielic Zielone w Warszawie. Glosuj na uczciwych i kompetentnych fachowcow spod
                  znaku Samoobory Warszawa. Najlepszy program dla Wloch. Ogrodek dla kazdego.
                  Tylko Zielen sie liczy.
    • kampnow Re: pytanie dot. wladz dzielnicy 30.10.06, 20:12
      oto pisowski vicebyrmistrz!!! bez komentarza!!!

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=49272218&v=2&s=0
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka