Dodaj do ulubionych

Edycja postów

07.12.12, 15:42
Czy taka użyteczna możliwość zostanie kiedyś wprowadzona? Choćby ograniczona czasowo, na przykład do 15 minut po opublikowaniu posta?
Czasem człowiek się rozpędzi i głupiego byka zasadzi, przecinek nie tam, gdzie trzeba, albo w ogóle coś namiesza i musi pod tym postem jeszcze jednego dla poprawki pisać - a można by ułatwić sprawę.
Obserwuj wątek
          • sfornarina Re: Edycja postów 07.12.12, 17:16
            > Nie masz nic sensownego do powiedzenia, nie zakładasz wątku na forum.
            > A jak zakładasz, to nie płaczesz, jak ci odpowiadają.
            > Oczywista oczywistość.

A o czym teraz bredzisz? Jak się ma to do mojego wątku?
              • sfornarina Re: Edycja postów 07.12.12, 17:24
                > Poproś o pomoc kogoś, kto umie czytać, to się dowiesz.

Jakbyś nie doczytał, pytałam o możliwość edycji po wysłaniu posta/wątku. I od samego początku nadajesz o dupie maryni, kompletnie bez związku z tematem.
                • bartoszcze Re: Edycja postów 07.12.12, 17:28
                  Skoro już się dowiedziałaś, o czym założyłaś wątek, najwyższa pora zrozumieć, że otrzymałaś odpowiedź na temat: nie jest to potrzebne, wystarczy uważać (dziecka z tego nie będzie).
                    • kornel-1 Re: Edycja postów 07.12.12, 22:09
                      Zgadzam się z Twoją diagnozą.
                      Wzorowy przydupas powinien świecić postawą i udzielać merytorycznych odpowiedzi (jeśli już musi). Na wielu forach jest aktywna opcja edycji tekstów własnych. Jednakże musisz zważyć, że próba wprowadzenia przez gazetowych informatyków takiego udogodnienia na tak dużym forum jak to, skończyłaby się totalnym chaosem. Popatrz, co się dzieje z tak prostą sprawą, jak powiadomienia e-mailowe. Po prostu nie wierzę, by sobie poradzili z opcją reedytowania. Trzeba odpuścić (chociaż i ja często po kliknięciu w enter dostrzegam jakieś literówki w swym poście)!

Co do propozycji podglądu - to zauważyłem, że ostatnio ta opcja u mnie nie działa.

Kornel
                      • bartoszcze Re: Edycja postów 07.12.12, 22:29
                        kornel-1 napisał:

> Wzorowy przydupas powinien świecić postawą

Dziękuję, że chciałeś się podzielić swoim doświadczeniem. Jak nie zapomnę, to rozważę skorzystanie.
      • sfornarina Re: Edycja postów 07.12.12, 17:04
        Swoją drogą wydaje mi się, że administracja tego forum potrafi sobie nieźle poradzić bez Twojego dupolizania.
        Udzielasz się w większości wątków niczym nadgorliwy gestapowiec, mimo iż żadną pomocną radą ani konkretną odpowiedzią nie służysz.
    • giwi Re: Edycja postów 07.12.12, 20:52
      Wystarczy przed wysłaniem przeczytać co się napisało zamiast wysyłac post w tempie stachanowca. To nic nie kosztuje. Jest podgląd. Administracja juz wiele razy mówiła, że takiej funkcjonalności nie będzie w dającej sie przewidziec przyszłosci.
      Dużo osób odpisuje natychmiast po pojawieniu się nowego postu. Na aktywnym forum 15 minut to cała epoka.
        • genoveva Re: Edycja postów 09.12.12, 03:16
          To naprawdę nie jest dobry pomysł - przerabiałam kiedyś nieco podobny temat, chociaż nie miał on nic wspólnego z forum. Użytkownicy chcą takiej funkcjonalności, żeby niby poprawiać literówki, jednak kiedy ona już jest, wykorzystują ją również dla innych, poważniejszych zmian. I tu zaczynają się schody.
          Wprowadzanie ograniczeń czasowych dla możliwości edycji posta nie ma większego znaczenia, gdyż nie liczy się moment publikacji pierwszej odpowiedzi, a czas kiedy takiego posta przeczytają osoby zamierzające go skomentować.

Nie wszyscy czytają posta tuż przed udzieleniem odpowiedzi - mogą przeczytać go wcześniej a dopiero po jakimś czasie odpowiedzieć, no i mogą odnieść się do fragmentu, który nie istnieje lub zmienił sens. Pisanie posta może zająć trochę czasu i wtedy również odpowiedź może wyjść dziwnie. A później osoba, która skomentowała takiego zmienionego posta wychodzi na idiotę.
          Pół biedy, jeżeli na danym forum ludzie są względem siebie życzliwi, jakoś nieporozumienie się odkręci. Ale w tutejszym środowisku bardziej prawdopodobne jest, że autorowi będzie to obojętne, albo wręcz wykorzysta taką funkcjonalność w niecnym celu. Dlatego zgadzam się z Bartoszcze, że 'Piłeś, nie pisz', nie piłeś - wypij ;) - no dobrze to drugie to ode mnie. I oczywiście z Giwi też się zgadzam.
          • Gość: = Re: Edycja postów IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.12, 08:58
            > Nie wszyscy czytają posta tuż przed udzieleniem odpowiedzi - mogą przeczytać go
            > wcześniej a dopiero po jakimś czasie odpowiedzieć, no i mogą odnieść się do fr
            > agmentu, który nie istnieje lub zmienił sens. Pisanie posta może zająć trochę c
            > zasu i wtedy również odpowiedź może wyjść dziwnie. A później osoba, która skome
            > ntowała takiego zmienionego posta wychodzi na idiotę.

To mógłby byc faktyczny problem, ale ilu może byc takich, którzy przed odpowiedzeniem pamietają co czytali długo przed odpowiedzią ? Z drugiej strony przy formatce z odpowiedzią mógłby sie pojawiac komunikat, że post był modyfikowany. Ideowo prosta rzecz (może niekoniecznie dla informatyków Agory). Co prawda problematyczne gdyby w trakcie pisania post został zmieniony. Wymagałoby to jakiegoś przyblokowania wysłania odpowiedzi, co nie byłoby przyjemne. Tudzież na odwrót - przyblokowania modyfikacji. Pewnie dałoby sie to sprawnie załatwic. Niemniej nawet przy wymyśleniu satysfakcjonującego i sprawnego rozwiązania, stopień skomplikowania zagadnienia przerasta chyba możliwości wspomnianych informatyków.

Bywam na forum, na którym funkcjonuje taka możliwośc i całkiem dobrze sie sprawdza.
            • bartoszcze Re: Edycja postów 09.12.12, 10:45
              > Ideowo prosta rzecz (może niekoniecznie dla informatyków Agory).

Domorosłym geniuszom informatyki mogę tylko polecić dyskusję fachowców (embercadero, aleander, anonimowylosiu44, carstein, 80c51, haddr, cmoscmos) nt. "czy to takie trudne dopisać jedną prostą linijkę do programu" pod tą notką:
              wo.blox.pl/2012/11/Not-to-worry-about-those-people.html
              Biorąc pod uwagę, że mówimy (w przypadku forum gazeta.pl) o systemie używanym jednocześnie przez tysiące użytkowników i mającym miliony rekordów, czyli prawdopodobnie bardziej rozległym niż system informatyczny ZUS.
                • genoveva Re: Edycja postów 09.12.12, 19:39
                  Gość portalu: = napisał(a):

> Widzisz coś skomplikowanego w tej idei ?

Sama idea być może jest i prosta, ale funkcja prosta będzie, bo okazuje się, że trzeba spełnić kilka dodatkowych warunków, a każdy warunek to komplikator. Do tego dochodzi skala forum i jego rozproszona architektura. Ponadto funkcja po uwzględnieniu wszelkich obwarowań będzie mało przejrzysta.

U: Dlaczego nie mogę poprawić mojego posta ?
                  A: Bo ktoś zaczął na niego odpowiadać.
                  U: I co z tego, ja przecież chciałam tylko literówkę poprawić

Moim zdaniem gra niewarta świeczki, w końcu wprowadzenie każdej funkcjonalności musi być racjonalnie umotywowane, a korzyści muszą uzasadniać koszty i ryzyka projektowe.
                  • Gość: = Re: Edycja postów IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.12, 21:57
                    Zobacz, w Twoim poście brakuje "nie". Czasem przydałoby sie poprawic taką drobnostke ;)

Panowie informatycy algorytmike powinni miec w paluszku. Nie wiem jak zbudowana jest struktura dla danego użytkownika, ale dobrze przemyślany sposób dałby szybkośc i lekkośc.

Ja chyba nigdzie tutaj nie upieram sie, że powinno byc to wprowadzone. Co wiecej, nieszczególnie mnie interesuje czy bedzie, czy nie. Właściwie rozważam tylko. Ryzyko przy obecnych zdolnościach informatyków jest faktycznie nieporównywalne z zyskami.
                  • bartoszcze Re: Edycja postów 09.12.12, 22:09
                    genoveva napisała:

> Do tego dochodzi skala forum i jego rozproszona architektura.

Wiesz, to jest naprawdę fascynujące obserwować, jak jeden czy drugi gość jest przekonany, że jeżeli on potrafi ugotować obiad dla całej rodziny (przy lekkiej tylko pomocy żony), to spokojnie trzasnąłby i obiad dla tysiąca ludzi (no bo to panie żadna skomplikowana idea).
                    • a_chacun_son_paradis Re: Edycja postów 10.12.12, 09:10
                      Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że informatycy Agory odpowiedzialni za forum nie po to szkolili się latami i nie po to zostali zatrudnieni do tej roboty, żeby siedzieć na tyłkach i grać w sapera, ale po to, żeby właśnie pracować nad takimi zagadnieniami. W normalnej robocie, jeśli człowiek nie radzi sobie z zadaniami, które są przed nim stawiane, to jest przesuwany do mniej wymagającego zadania albo sugeruje się mu zmianę pracy. Edycja postów może być jednym z takich zadań, a nie np. zmiana layout'u czy inne dziwne mało przydatne wodotryski, które po podszkoleniu się pewnie zrobiłbyś samodzielnie. O ile dobrze pamiętam, to nikt tutaj nie rzucił hasła, że to ma być na wczoraj, czy choćby jutro. Co więcej daje się zauważyć mnóstwo prostych, acz uciążliwych (mniej lub bardziej) niedoróbek, z którymi zwyczajnie sobie nie radzą. Niektóre tylko zwyczajnie kolą w oczy. Co może o tym myśleć użytkownik, który nie ma klapek na oczach skierowanych jedynie na to agorowe forum ?
                      • bartoszcze Re: Edycja postów 10.12.12, 13:08
                        a_chacun_son_paradis napisał:

> Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że informatycy Agory odpowiedzialni za forum nie
                        > po to szkolili się latami i nie po to zostali zatrudnieni do tej roboty, żeby s
                        > iedzieć na tyłkach i grać w sapera, ale po to, żeby właśnie pracować nad takimi
                        > zagadnieniami. W normalnej robocie, jeśli człowiek nie radzi sobie z zadaniami
                        > , które są przed nim stawiane,

Jak miło, że wpadł do nas Zastępca Szefa Pionu Informatyki Agora SA i podzielił się z nami wrażeniami z pracy podległego mu zespołu. Ee, to nie Ty? No, patrz, a już myśleliśmy, tak się fachowo wypowiadasz o zadaniach stawianych przed informatykami Agory...

> Co może o tym myśleć użytkownik, który nie ma klapek na oczach skierowanych
                        > jedynie na to agorowe forum ?

Dobre pytanie. Możesz zacząć się nad nim zastanawiać.
                        • Gość: = Re: Edycja postów IP: *.dynamic.chello.pl 11.12.12, 03:11
                          Tak, pewnie zastepca szefa itd. jest wielce zainteresowany forum :)) Nie myl forum z Agora, bo zdaje sie, ze poza nazwa portalu to dwie mocno rozne bajki. Mnie sie wydaje, ze gdyby ow zastepca przyjrzal sie blizej temu co tu sie dzieje i przejmowalby sie tym, to pewnie spuscilby kogos ze schodow. Choc kto wie ? Mozliwe, ze po ostatnich wyczynach jednak ktos wlasnie zasuwa do pracy o kulach :))

Naprawde nie czuc, ze to zalatuje typowa polska amatorszczyzna ? De facto wlasnie to jest najbardziej bolesne, gdy czlowiek sie temu przyglada. Mnie akurat wiecznie zastanawia jak oni moga spokojnie przechodzic obojetnie obok drobnych rzeczy, ktore moze i nie sa uciazliwe, ale prostemu odbiorcy zwyczajnie pokazuja, ze ktos tam po prostu albo nie zna sie na rzeczy albo zwyczajnie zlewa te robote. W tym momencie na drugi plan schodzi to czym faktycznie sie zajmuja. Mozna sie zastanawiac jak oni pracuja skoro przy tych prostych sprawach widac, ze slabo im idzie ? Niestety tak jest w wiekszosci przypadkow w tym kraju. Czesto zdarza sie, ze prawie wszystko jest ok, poza "drobnymi" wpadkami, za ktore trzeba sie wstydzic. Zdarza sie, ze czasem przynosza one oplakane skutki.

Tak na przykladzie auta :) Ok, fajnie, ze silnik jak na nasze warunki jest calkiem niezly. Moze nikt sie nie domysli, ze kola maja zbieznosc do srodka, lusterka pokazuja tylko niebo, a rura wydechowa dymi, tak ze asfalt staje sie najczarniejszym z czarnych. Jesli nie ruszac kierownicy, to przeciez jedzie do przodu ;))

Czy to tak trudno zrozumiec, ze ludzie chcieliby dobrej jakosci ?

pl.wiktionary.org/wiki/EOT pkt. 1.2 (zebys wiedzial o co chodzi :)
                    • genoveva Re: Edycja postów 10.12.12, 18:05
                      bartoszcze napisał:

> genoveva napisała:
                      >
                      > > Do tego dochodzi skala forum i jego rozproszona architektura.
                      >
                      > Wiesz, to jest naprawdę fascynujące obserwować, jak jeden czy drugi gość jest p
                      > rzekonany, że jeżeli on potrafi ugotować obiad dla całej rodziny (przy lekkiej
                      > tylko pomocy żony), to spokojnie trzasnąłby i obiad dla tysiąca ludzi (no bo to
                      > panie żadna skomplikowana idea).
                      >
                      Mnie to się bardziej kojarzy z powiedzeniem mojego prywatnego mistrza, który

gdyby mu się chciało
                      gdyby miał czas
                      i gdyby umiał

to zrobiłby to w 5 minut :D.
                      Tylko on nigdy nie mówi tego serio.

A tak na marginesie - co to za pomysł, żeby niezbyt pochlebnie się wyrażać o osobach, od których właśnie się chce coś uzyskać ? Przydałoby się chociaż krótką przerwę zrobić ;)
                      • stefan4 Re: Edycja postów 10.12.12, 21:58
                        genoveva:
                        > bartoszcze:
                        > [...]
                        [...]
                        > A tak na marginesie - co to za pomysł, żeby niezbyt pochlebnie się wyrażać o
                        > osobach, od których właśnie się chce coś uzyskać ?

Ależ Bartoszcze nie chce niczego uzyskać od osób, o których wypowiada się niepochlebnie. Daj mu spokój. On mendzi z potrzeby serca, a nie dlatego, że chciałby coś uzyskać.

- Stefan
                        Zwalczaj biurokrację!
                        • genoveva Re: Edycja postów 10.12.12, 23:08
                          Bartoszcze chyba nic nie chce (przynajmniej na żadnych chciejstwie na razie go nie przyłapałam), za to Tobie przydałaby się zdaje się poprawiona funkcja podglądu. Ale Ty przecież nie idziesz na łatwiznę ;)
                          • stefan4 Re: Edycja postów 10.12.12, 23:34
                            genoveva:
                            > Tobie przydałaby się zdaje się poprawiona funkcja podglądu.

Tak, masz rację. Ale ja nie chcę tej funkcji ,,uzyskać'' od informatyków obsługujących tutejsze forum. Chciałbym od nich uzyskać tylko to, żeby przestali wkładać łapy w to, czego jeszcze nie zepsuli. Jak mi zaczną spełniać marzenia, to rozpierniczą funkcje, które jeszcze jako tako działają.

Postawienie tego forum na nogi wiele lat temu to było wielkie dzieło, za które jestem pełen podziwu. Ale twórcy odeszli, a zostali indolenci
                            • genoveva Re: Edycja postów 12.12.12, 04:43
                              stefan4 napisał:
                              >
                              > Postawienie tego forum na nogi wiele lat temu to było wielkie dzieło, za które
                              > jestem pełen podziwu. Ale twórcy odeszli, a zostali indolenci
                              • stefan4 Re: Edycja postów 12.12.12, 10:37
                                genoveva:
                                > Jasne, dawniej było lepiej. Forum działało idealnie, a my byliśmy młodzi, piękni i nie
                                > dopadła nas jeszcze skleroza ;)

Forum nie działało idealnie, ale zostało stworzone ,,na surowym kamieniu''. To duży wysiłek i znacznie większa praca, niż utrzymywanie gotowego systemu w działaniu i dokonywanie niewielkich usprawnień.

genoveva:
                                > jednak decyzja o 'odkręceniu' zmiany jest zazwyczaj o wiele trudniejsza od decyzji
                                > o jej wprowadzeniu.

Masz na myśli, że trudniejsza psychologicznie i politycznie? Bo w profesjonalnie utrzymywanym systemie informatycznym techniczne problemy powrotu do dobrze znanej wersji poprzedniej są niewielkie.

genoveva:
                                > Mam również poważne zastrzeżenia dotyczące sposobu wdrażania zmian od
                                > strony powiedzmy organizacyjnej, w każdym razie nie chodzi mi o żadne aspekty
                                > techniczne.

No widzisz, Ty znasz się na stronie organizacyjnej i dlatego razi Cię indolencja organizacyjna; a ja więcej wiem więcej o stronie informatycznej i dlatego wali mnie po oczach nieudolność informatyczna. To wszystko składa się na ogólny obraz braku profesjonalizmu dzisiejszych informatyków i administratorów Forum.

- Stefan
                                Zwalczaj biurokrację!
                                • genoveva Re: Edycja postów 12.12.12, 23:11
                                  stefan4 napisał:

> Forum nie działało idealnie, ale zostało stworzone ,,na surowym kamieniu''. To
                                  > duży wysiłek i znacznie większa praca, niż utrzymywanie gotowego systemu w dzi
                                  > ałaniu i dokonywanie niewielkich usprawnień.

Niewielkich usprawnień ? Przecież oni tam wszystkie bebechy już wymienili.

> Masz na myśli, że trudniejsza psychologicznie i politycznie? Bo w profesjonaln
                                  > ie utrzymywanym systemie informatycznym techniczne problemy powrotu do d
                                  > obrze znanej wersji poprzedniej są niewielkie.

Ale to nie jest decyzja techniczna.
                          • bartoszcze Re: Edycja postów 11.12.12, 10:31
                            genoveva napisała:

> Bartoszcze chyba nic nie chce (przynajmniej na żadnych chciejstwie na razie go
                            > nie przyłapałam)

Bartoszcze chciałby na pewno przywrócenie powiadomień do stanu sprzed ostatniej zmiany (będącej wynikiem decyzji biznesowej, a nie jakości pracy informatyków).
                            Co do bezmyślnych wiecznych malkontentów oczekiwań nie mam, jestem realistą.
                            • stefan4 Re: Edycja postów 11.12.12, 11:02
                              bartoszcze:
                              > Bartoszcze chciałby na pewno przywrócenie powiadomień do stanu sprzed
                              > ostatniej zmiany (będącej wynikiem decyzji biznesowej, a nie jakości pracy
                              > informatyków)

Skąd wiesz, że to decyzja biznesowa? Ja właśnie o to pytałem i nie zostałem zaszczycony odpowiedzią administratora. A Tobie powiedzieli? Więc jednak wiernym mówi się rozmaite rzeczy?

Zresztą mnie to nie dziwi. Spamowanie ma źródło przede wszystkim w biznesowej chciwości. Gdzie są konfitury, tam zlatują się muchy
                              • bartoszcze Re: Edycja postów 11.12.12, 18:57
                                stefan4 napisał:

> bartoszcze:
                                > > Bartoszcze chciałby na pewno przywrócenie powiadomień do stanu sprzed
                                > > ostatniej zmiany (będącej wynikiem decyzji biznesowej, a nie jakości
                                > >pracy informatyków)
                                >
                                > Skąd wiesz, że to decyzja biznesowa? Ja właśnie o to pytałem i nie zostałem za
                                > szczycony odpowiedzią administratora. A Tobie powiedzieli?

Wystarczyło czytać uważnie to co było napisane, a nie liczyć na szczególne traktowanie "bojajestemważnyużytkowniktomniemajomodpisaćosobiście".

> Ponad 70% ruchu w internecie to spam. To znaczy, że z naszych opłat za interne
                                > t 30% idzie na nasze potrzeby, a 70% na sfinansowanie niechcianej poczty, zatyk
                                > ającej nam skrzynki, czy migających reklam, utrudniających dostęp do potrzebnej
                                > nam informacji.

Za portal OIMW płacisz 0, więc Agora ma w głębokim poważaniu Twoje straty moralne z powodu przeznaczenia ponad 70% Twoich opłat na sfinansowanie "spamu".**
                                  • bartoszcze Re: Edycja postów 11.12.12, 20:43
                                    stefan4 napisał:

> bartoszcze:
                                    > > Za portal OIMW płacisz 0, więc Agora ma w głębokim poważaniu Twoje straty
                                    > > moralne
                                    >
                                    > Za utrzymywanie łączności internetowej w Polsce płacę
                                      • stefan4 Re: Edycja postów 11.12.12, 21:44
                                        masqara:
                                        > co się kłócicie ?

NIe kłócimy się.

Ja przedstawiam moje spojrzenie na zewnętrzną rzeczywistość, starając się nie wypowiadać żadnego sądu negatywnego o osobach biorących udział w dyskusji. Gdyby krytykowani przez mnie informatycy i administratorzy Agory włączyli się do dyskusji, to również ich objęłaby zasada, że współdyskutasów nie należy zwalczać.

A mój przeciwnik ma zapewne podobnie szlachetne podejście do dyskusji, ale niech lepiej sam mówi za siebie, bo wkładanie komuś w klawiaturę nie jego słów jest również zachowaniem niegodnym.

- Stefan
                                        Zwalczaj biurokrację!
                • bartoszcze Re: Edycja postów 09.12.12, 21:32

> Widzisz coś skomplikowanego w tej idei ?

Ależ skądże! Znam też parę innych prostych idei: żeby wszyscy mieli pracę i dobrą płacę, żeby dla wszystkich wystarczyło żywności i wody etc. etc.
                  Przecież to nic skomplikowanego, chyba nie zaprzeczysz?
            • kornel-1 Re: Edycja postów 09.12.12, 13:37
              > Niemniej
              > nawet przy wymyśleniu satysfakcjonującego i sprawnego rozwiązania, stopień sko
              > mplikowania zagadnienia przerasta chyba możliwości wspomnianych informatyków.
              >
              > Bywam na forum, na którym funkcjonuje taka możliwośc i całkiem dobrze sie spraw
              > dza.

Oczywiście. Forów z edytowaniem tekstu jest pełno, choćby:
              lotnictwo.net.pl/
              www.travelbit.pl/forum/
              forum.invisionize.pl/
              www.offuj.fora.pl/
              Są to mniejsze fora, co nie oznacza, że nie da się zrobić tego na forum gazetowym. Jednakże tamte fora to na ogół produkty kupione od profesjonalnych programistów i włączanie/wyłączanie opcji edytowania postu sprowadza się do jednego kliknięcia przez administratora forum. W przypadku forum gazety niech zostanie tak jak jest - grzebanie przy tym przez ich informatyków skończyłoby się katastrofą.
              Nota bene - edytowanie postu przez moderatora byłoby użyteczne. Czasem jest tak, że tylko część postu narusza netykietę lub regulamin. Przykładowo, na forum Nauka zdarzało się, że moderator wklejał z własnego konta ocenzurowany post.

Kornel
              • Gość: = Re: Edycja postów IP: *.dynamic.chello.pl 09.12.12, 14:34
                > Są to mniejsze fora, co nie oznacza, że nie da się zrobić tego na forum gazetow
                > ym. Jednakże tamte fora to na ogół produkty kupione od profesjonalnych programi
                > stów i włączanie/wyłączanie opcji edytowania postu sprowadza się do jednego kli
                > knięcia przez administratora forum. W przypadku forum gazety niech zostanie tak
                > jak jest - grzebanie przy tym przez ich informatyków skończyłoby się katastrof
                > ą.

Vide odp. do bartoszcze (powyżej, 2 linia).

> Nota bene - edytowanie postu przez moderatora byłoby użyteczne. Czasem jest tak
                > , że tylko część postu narusza netykietę lub regulamin. Przykładowo, na forum
                > Nauka zdarzało się, że moderator wklejał z własnego konta ocenzurowany post.

E... Przy obecnych moderatorach to chyba nie byłby najlepszy pomysł. Zbyt wielkie pokusy dla zbyt słabych ludzi.
    • genoveva Re: Edycja postów 07.12.12, 23:13
      Taka funkcja byłaby super. Pisałabym jedno, a potem wszystkiego się wypierała <buja w obłokach>. A może wprowadzicie chociaż opcję edycji cudzych postów ? Plizzzzzzz ;)
      • bartoszcze Re: Edycja postów 08.12.12, 17:04
        genoveva napisała:

> Taka funkcja byłaby super. Pisałabym jedno, a potem wszystkiego się wypierała &
        > #60;buja w obłokach>. A może wprowadzicie chociaż opcję edycji cudzych post
        > ów ? Plizzzzzzz ;)

O, jak miło Cię widzieć, jak zwykle z celną wypowiedzią :-)
    • stefan4 Re: Edycja postów 08.12.12, 11:47
      sfornarina:
      > Czy taka użyteczna możliwość zostanie kiedyś wprowadzona?

Mnie znacznie bardziej przydałoby się, żeby treść PODGLĄDu odpowiadała dokładnie temu, co się potem pojawi po naciśnięciu WYŚLIJ. Żeby zgadzały się fonty, odstępy pionowe, łamanie wierszy, listowanie, cytowanie i inne dobrodziejstwa BBcode'u. I żeby podląd był dostępny zawsze w trakcie redagowania odpowiedzi, żeby nie wyłączał się po jakimś czasie, albo w wyniku użycia zbyt trudnego składu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka