02.11.05, 21:37
Czy jest admin na romantice ?
Dlaczego ciągle jakiś zboczeniec wkleja tam text "tatko" ?
Obserwuj wątek
    • jabbur Re: Romantica 03.11.05, 01:40
      Jeżeli w nagłówku forum nie ma wymienionego moderatora to oznacza to, że
      forum opiekuje się administracja - poprzez Wasze zgłoszenia do forum.abuse
      i kosza. Na tego trolla też zadziała :)
      j/a

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka