libby 02.11.05, 21:37 Czy jest admin na romantice ? Dlaczego ciągle jakiś zboczeniec wkleja tam text "tatko" ? Link Zgłoś Obserwuj wątek
jabbur Re: Romantica 03.11.05, 01:40 Jeżeli w nagłówku forum nie ma wymienionego moderatora to oznacza to, że forum opiekuje się administracja - poprzez Wasze zgłoszenia do forum.abuse i kosza. Na tego trolla też zadziała :) j/a Link Zgłoś