Dodaj do ulubionych

"Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze

16.01.06, 08:01
dość nieprzyjemne uczucie )
Obserwuj wątek
    • jabbur Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 10:55
      Coś u Ciebie. Moja Opera działa jak powinna
      • mary.austin Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 13:14
        "nowy wątek" przepadł :(
        • Gość: jo Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze IP: *.aster.pl 16.01.06, 13:49
          nie, nie, to cos z serwerem gazety. uzywam mozilli i nie mam. na pewnym
          zamknietym forum wiekszosc z nas nie moze zakladac watkow.
          • jabbur Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 15:13
            Próbowaliście przelogować się?
      • rzulw + nie mozna przenosić wątków między forami 16.01.06, 22:52
        jak w tytule
    • swiatlo Używam IE i też nie mogę 16.01.06, 18:35
      Coś się popsuło na serwerze. Nie ma "Nowego wątka". Zniknęło. Można się
      dopisywać do istniejących, ale nowych zakładać nie można...
      Zgodnie z poradą się przelogowałem ale nie pomogło.
      • jan.kran Re: Używam IE i też nie mogę 16.01.06, 19:12
        Ja mam liska. Opcję pożarło..
        Kran
      • mary.austin Re: Używam IE i też nie mogę 16.01.06, 20:42
        "zarządzaj forum" też wcięło :/
    • rubeus Re: 16.01.06, 19:41
      Sprawdziłem w IE - wcieło na amen...
      • jan.kran Re: 16.01.06, 19:52
        Do tego ten wątek się nie podnosi. Zobaczę czy bedzie na początku po moim wpisie.
        Kran.
        • jan.kran Re: ???? 16.01.06, 19:57
          Nie podnosi się. Czemu ten akurat wątek wisi ? Czemu admini nie reagują na nasze
          pytania ?
          Awaria może zdarzyć się wszędzie . ale najgorszym wyjściem jest chowanie głowy w
          piasek.
          Czekam na odpowiedź .
          Kran
          • mir-elka nie podnosi się... 17.01.06, 09:48
            bo na FoF jest sortowanie wg daty załozenia wątku,
            a nie daty ostatniego wpisu :)
    • mir-elka Brak! 17.01.06, 09:50
      w Operze. W IE tez chwilami brak.
      Nie pomaga przelogowanie :)
      To musi być coś u WAS, nie u NAS ;)
      • mir-elka no i... 17.01.06, 09:59
        nie widać narzędzi zarządzania na własnym forum,
        nie mozna też zaprosic znajomych :)

        (przelogowanie dalej nie pomaga)
        :)
    • umfana Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 17.01.06, 13:51
      Na Firefoxie nie moge pisac zalogowana zas na Operze moge tylko pisac zalogowana...
      Czeski film- forum padlo :(((
      • jabbur Problem z zakładaniem wątków/odpowiadaniem 17.01.06, 15:43
        Jeżeli wyskoczy wam coś takiego - wejdźcie do źródła strony
        i spiszcie numer IW. Np:
        <!
        • drzejms-buond Re: Problem z zakładaniem wątków/odpowiadaniem 16.02.06, 11:59
          witam w klubie!!!
          ile tu znajomych twarzy?WITAJCIE SASIEDZI...
          mam tak samo..!!!!
          na OTTku , od wczoraj...
          Nowych wątków U SIEBIE nie mogę a u obcych..proszę bardzo!

          a ja myślałem że to po wczorajszym "spisku adminów"?
          ;-)
          niestety , panie ...Jabber...łoki , ja nie wiem co Pan do mnie piszesz?
          co to jest źródło strony i numer IW???i skad go wziąć?
          Kłaniam sie nisko...
          baaaardzo nisko
          Dżejms

          Krany,Mary i inne...
          to może zróbmy tak, że wy będzieci pisac u mnie a ja u was?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka