jabbur Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 10:55 Coś u Ciebie. Moja Opera działa jak powinna Link Zgłoś
mary.austin Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 13:14 "nowy wątek" przepadł :( Link Zgłoś
Gość: jo Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze IP: *.aster.pl 16.01.06, 13:49 nie, nie, to cos z serwerem gazety. uzywam mozilli i nie mam. na pewnym zamknietym forum wiekszosc z nas nie moze zakladac watkow. Link Zgłoś
jabbur Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 16.01.06, 15:13 Próbowaliście przelogować się? Link Zgłoś
swiatlo Używam IE i też nie mogę 16.01.06, 18:35 Coś się popsuło na serwerze. Nie ma "Nowego wątka". Zniknęło. Można się dopisywać do istniejących, ale nowych zakładać nie można... Zgodnie z poradą się przelogowałem ale nie pomogło. Link Zgłoś
jan.kran Re: 16.01.06, 19:52 Do tego ten wątek się nie podnosi. Zobaczę czy bedzie na początku po moim wpisie. Kran. Link Zgłoś
jan.kran Re: ???? 16.01.06, 19:57 Nie podnosi się. Czemu ten akurat wątek wisi ? Czemu admini nie reagują na nasze pytania ? Awaria może zdarzyć się wszędzie . ale najgorszym wyjściem jest chowanie głowy w piasek. Czekam na odpowiedź . Kran Link Zgłoś
mir-elka nie podnosi się... 17.01.06, 09:48 bo na FoF jest sortowanie wg daty załozenia wątku, a nie daty ostatniego wpisu :) Link Zgłoś
mir-elka Brak! 17.01.06, 09:50 w Operze. W IE tez chwilami brak. Nie pomaga przelogowanie :) To musi być coś u WAS, nie u NAS ;) Link Zgłoś
mir-elka no i... 17.01.06, 09:59 nie widać narzędzi zarządzania na własnym forum, nie mozna też zaprosic znajomych :) (przelogowanie dalej nie pomaga) :) Link Zgłoś
umfana Re: "Rozpocznij nowy wątek" - brak w Operze 17.01.06, 13:51 Na Firefoxie nie moge pisac zalogowana zas na Operze moge tylko pisac zalogowana... Czeski film- forum padlo :((( Link Zgłoś
jabbur Problem z zakładaniem wątków/odpowiadaniem 17.01.06, 15:43 Jeżeli wyskoczy wam coś takiego - wejdźcie do źródła strony i spiszcie numer IW. Np: <! Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Problem z zakładaniem wątków/odpowiadaniem 16.02.06, 11:59 witam w klubie!!! ile tu znajomych twarzy?WITAJCIE SASIEDZI... mam tak samo..!!!! na OTTku , od wczoraj... Nowych wątków U SIEBIE nie mogę a u obcych..proszę bardzo! a ja myślałem że to po wczorajszym "spisku adminów"? ;-) niestety , panie ...Jabber...łoki , ja nie wiem co Pan do mnie piszesz? co to jest źródło strony i numer IW???i skad go wziąć? Kłaniam sie nisko... baaaardzo nisko Dżejms Krany,Mary i inne... to może zróbmy tak, że wy będzieci pisac u mnie a ja u was? Link Zgłoś