krysluk 04.06.05, 01:36 A za rok Żubrówka to będzie kupa, a nie wódka! Może by zamiast sprzedawać wrócić do niechemicznych receptur, bo tylko po Smirnoffie mnie łeb rano nie boli! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ktos Re: Żubrówka jeszcze nie sprzedana IP: *.chello.pl 04.06.05, 02:14 Smirnoff, ja wole polska vodke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PH Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk IP: *.chello.pl 04.06.05, 12:02 do js23 A co to lekcja religii, moze jutro w kosciele kazanie bedzie o polmosie bialystok jaka to wielka krzywda sie dzieje. Kurcze w jakim ja kraju zyje . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borek niech sie bronia IP: *.cable.mindspring.com 04.06.05, 15:37 jesli zmarginalizowanie polmosu w bialymstoku bedzie na reke SD to oni to zrobia. beda zwolnienia i bedzie zle, maja ludzie z bialegostoku racje, ze nie wierza i walcza o swoje. widac, ze czas naiwniakow w polsce sie skonczyl. polacy nauczyli sie kto inwestuje, a kto wzmacnie pozycje rynkowa. to co obiecuja panowie z SD dzisiaj jest zupelnie nie istotne. oni jutro beda robili to co im sie najlepiej oplaca, nie to co obiecali pracownikom. dlatego pracownicy musza sie bronic i upewnic, ze inwestor zapewnia im przyszlosc. jesli na dzien dzisiejszy tak nie mysla to zapewne maja racje. z korporacjami tak juz jest, ze ludzie pracujacy dla nich sa brani pad uwage na szarym koncu. liczy sie zysk wypracowany dla udzialowcow. Odpowiedz Link Zgłoś
biznesforum Re: Żubrówka jeszcze nie sprzedana 04.06.05, 20:54 Bardzo dobra wódka, najlepiej smakuje z sokiem jabłkowym lub 50'tka do piwa żubr.. mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 21:04 jankowski - obronca ubogich...kontestator kultu mamony...;) dzwoncy Odpowiedz Link Zgłoś
sqwind Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk 05.06.05, 09:43 sprzedali wczoraj butelkę żubrówki-na moich oczach na pętli w Borku w Krakowie Straż Miejska spisywała meneli bedących w pozycji horyzontalnej,ten najbardziej przejaśniony próbował bezskutecznie zachęcić do spożycia resztki z butelki jednego ze spisujących go funkcjonariuszy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xgen Dawid chce kupić Goliata IP: *.mexico.one.pl / 217.97.164.* 04.06.05, 21:46 Okazuje się, że SD osiąga roczne zyski na poziomie kilku milionów złotych, a na zakup białostockiego Polmosu musi wyłożyć co najmniej 700 mln zł. Polmos Białystok ze swoimi gigantycznymi zyskami mógłby kupić Sobieskiego kilka razy, podczas gdy Sobieski na zakup PB musi zaciągnąć ogromny kredyt. Pieniądze na zakup PB mają pochodzić również ze sprzedaży akcji nowej emisji Belvedere na paryskim parkiecie. Zdumienie budzi zgoda ministra na kupowanie czegoś przez kogoś, kto nie ma wcale pieniędzy i musi je dopiero zacząć pożyczać i zdobywać. www.szukamypolski.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komar Re: Niech zatriumfuje rozsadek! IP: *.32.99-84.rev.gaoland.net 05.06.05, 01:54 Najlepsze wyjscie to sprzedaz spolki pracownikom !!!! Sprzedaz tak renomowanej marki obcemu "inwestorowi", na ktora pracowaly pokolenia Polakow, to skrajna nieodpowiedzialnosc i przejaw braku patriotyzmu kapitalowego (wykorzenionego dzieki zachodnim specjalistom). Nie pozwolmy paru ministrom decydowac o losie wybitnej polskiej marki, ktora mocna kapitalowo sama moglaby przejmowac konkurentow z zagranicy. INTERNAUTO! Zaprotestuj i dolacz do strajkujacych pracownikow Polmosu!!!! Ja po prostu NIE WYOBRAZAM sobie napisu!!!: Pernod-Zubrowka-French Trade Mark. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg-3 Podziemie internetowe IP: *.chem.usu.edu 05.06.05, 03:35 Namawiam wszystkich studentow i ansolwentow szkol wyzszych do szerokiego protestu przeciwko ustawie o szkolnictwie wyzszym narzucaja uczelniom prywatnym wynig komunistucznego egazaminu dojrzalosci. Szukamy wszystkch kotrzy poniesli jakikilwiek straty w wyniku pracy niewolniczej na terenie Unii Europejskiej w posaci Szkol Podoficerow Rezerwy lub innego szkolenia wojskowego. Szukamy szgegolnie nei legalnych Polakow na terenie USA ktorzy uciekli zaraz po studiach z Unii Europejskiej przez sluzba wojskowa. Planujemy serie procesow przeciwko UE in RP w sadach USA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietr Re: Podziemie internetowe IP: *.kom / *.kom-net.pl 05.06.05, 07:41 Szkoda ze wiekszosc postow jest nie na temat, pisze o Pernod-Zubrowka Trade Mark, czy tez o innych postach. Przeciez Pernod nie bierze udzialu w negocjacjach !!!!! Co do protestu zalogi to nie ma co sie dziwic. Skad SD wezmie pieniadze??? Bedzie pewnie tak jak z prywatyzacja PZU (Eureko prywatyzowalo za pieniadze PZU), czy tez jak z prywatyzacja Polmosu Wrocław (Gudzowaty przejąl pieniadze z konta polmosu wroclaw i nimi zaplaci). Popatrzcie na innych chętnych, np. CEDC która ostatnio podpisala list intencyjny z sprawie zakupu Bolsa i tylko wojna moze przeszkodzić tej tranzakcji. Są inni, któtrzy mają pieniadze i zyski. A nasz rzad, co robi???? Nie mysli, chce tylko szybko opie..c Polmos za najwieksza cene. Patrzy bardzo krotkowzrocznie, tu i teraz. A potem bezrobocie w Białymstoku pójdzie pionowo do gory. Ech.... Odpowiedz Link Zgłoś