Dodaj do ulubionych

Żubrówka jeszcze nie sprzedana

04.06.05, 01:36
A za rok Żubrówka to będzie kupa, a nie wódka! Może by zamiast sprzedawać
wrócić do niechemicznych receptur, bo tylko po Smirnoffie mnie łeb rano nie
boli!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ktos Re: Żubrówka jeszcze nie sprzedana IP: *.chello.pl 04.06.05, 02:14
      Smirnoff, ja wole polska vodke.
    • Gość: PH Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk IP: *.chello.pl 04.06.05, 12:02
      do js23 A co to lekcja religii, moze jutro w kosciele kazanie bedzie o
      polmosie bialystok jaka to wielka krzywda sie dzieje. Kurcze w jakim ja kraju
      zyje .
    • Gość: borek niech sie bronia IP: *.cable.mindspring.com 04.06.05, 15:37
      jesli zmarginalizowanie polmosu w bialymstoku bedzie na reke SD to oni to
      zrobia. beda zwolnienia i bedzie zle, maja ludzie z bialegostoku racje, ze nie
      wierza i walcza o swoje. widac, ze czas naiwniakow w polsce sie skonczyl.
      polacy nauczyli sie kto inwestuje, a kto wzmacnie pozycje rynkowa. to co
      obiecuja panowie z SD dzisiaj jest zupelnie nie istotne. oni jutro beda robili
      to co im sie najlepiej oplaca, nie to co obiecali pracownikom. dlatego
      pracownicy musza sie bronic i upewnic, ze inwestor zapewnia im przyszlosc.
      jesli na dzien dzisiejszy tak nie mysla to zapewne maja racje. z korporacjami
      tak juz jest, ze ludzie pracujacy dla nich sa brani pad uwage na szarym koncu.
      liczy sie zysk wypracowany dla udzialowcow.
    • biznesforum Re: Żubrówka jeszcze nie sprzedana 04.06.05, 20:54
      Bardzo dobra wódka, najlepiej smakuje z sokiem jabłkowym lub 50'tka do piwa
      żubr.. mniam.
    • Gość: red Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.05, 21:04
      jankowski - obronca ubogich...kontestator kultu mamony...;)
      dzwoncy
      • sqwind Re: no jasne sprzedać ! a że przynosi czysty zysk 05.06.05, 09:43
        sprzedali wczoraj butelkę żubrówki-na moich oczach na pętli w Borku w Krakowie
        Straż Miejska spisywała meneli bedących w pozycji horyzontalnej,ten najbardziej
        przejaśniony próbował bezskutecznie zachęcić do spożycia resztki z butelki
        jednego ze spisujących go funkcjonariuszy....
    • Gość: Xgen Dawid chce kupić Goliata IP: *.mexico.one.pl / 217.97.164.* 04.06.05, 21:46
      Okazuje się, że SD osiąga roczne zyski na poziomie kilku milionów złotych, a na
      zakup białostockiego Polmosu musi wyłożyć co najmniej 700 mln zł. Polmos
      Białystok ze swoimi gigantycznymi zyskami mógłby kupić Sobieskiego kilka razy,
      podczas gdy Sobieski na zakup PB musi zaciągnąć ogromny kredyt. Pieniądze na
      zakup PB mają pochodzić również ze sprzedaży akcji nowej emisji Belvedere na
      paryskim parkiecie. Zdumienie budzi zgoda ministra na kupowanie czegoś przez
      kogoś, kto nie ma wcale pieniędzy i musi je dopiero zacząć pożyczać i zdobywać.
      www.szukamypolski.com
    • Gość: komar Re: Niech zatriumfuje rozsadek! IP: *.32.99-84.rev.gaoland.net 05.06.05, 01:54
      Najlepsze wyjscie to sprzedaz spolki pracownikom !!!!
      Sprzedaz tak renomowanej marki obcemu "inwestorowi", na ktora pracowaly
      pokolenia Polakow, to skrajna nieodpowiedzialnosc i przejaw braku patriotyzmu
      kapitalowego (wykorzenionego dzieki zachodnim specjalistom). Nie pozwolmy
      paru ministrom decydowac o losie wybitnej polskiej marki, ktora mocna
      kapitalowo sama moglaby przejmowac konkurentow z zagranicy. INTERNAUTO!
      Zaprotestuj i dolacz do strajkujacych pracownikow Polmosu!!!!
      Ja po prostu NIE WYOBRAZAM sobie napisu!!!: Pernod-Zubrowka-French Trade
      Mark.

    • Gość: gg-3 Podziemie internetowe IP: *.chem.usu.edu 05.06.05, 03:35
      Namawiam wszystkich studentow i ansolwentow szkol wyzszych do szerokiego
      protestu przeciwko ustawie o szkolnictwie wyzszym narzucaja uczelniom prywatnym
      wynig komunistucznego egazaminu dojrzalosci.
      Szukamy wszystkch kotrzy poniesli jakikilwiek straty w wyniku pracy niewolniczej
      na terenie Unii Europejskiej w posaci Szkol Podoficerow Rezerwy lub innego
      szkolenia wojskowego.
      Szukamy szgegolnie nei legalnych Polakow na terenie USA ktorzy uciekli zaraz
      po
      studiach z Unii Europejskiej przez sluzba wojskowa.
      Planujemy serie procesow przeciwko UE in RP w sadach USA.
      • Gość: Pietr Re: Podziemie internetowe IP: *.kom / *.kom-net.pl 05.06.05, 07:41
        Szkoda ze wiekszosc postow jest nie na temat, pisze o Pernod-Zubrowka Trade
        Mark, czy tez o innych postach. Przeciez Pernod nie bierze udzialu w
        negocjacjach !!!!! Co do protestu zalogi to nie ma co sie dziwic. Skad SD
        wezmie pieniadze??? Bedzie pewnie tak jak z prywatyzacja PZU (Eureko
        prywatyzowalo za pieniadze PZU), czy tez jak z prywatyzacja Polmosu Wrocław
        (Gudzowaty przejąl pieniadze z konta polmosu wroclaw i nimi zaplaci).
        Popatrzcie na innych chętnych, np. CEDC która ostatnio podpisala list
        intencyjny z sprawie zakupu Bolsa i tylko wojna moze przeszkodzić tej
        tranzakcji. Są inni, któtrzy mają pieniadze i zyski. A nasz rzad, co robi????
        Nie mysli, chce tylko szybko opie..c Polmos za najwieksza cene. Patrzy
        bardzo krotkowzrocznie, tu i teraz. A potem bezrobocie w Białymstoku pójdzie
        pionowo do gory. Ech....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka