Dodaj do ulubionych

Polska 2003 - prognozy naszych ekspertów

IP: *.fltchr.cust.sover.net 04.10.02, 19:12
I to sa eksperci?
Zenujace.A jakie sa podstawy tych "wrozb"? Zapraszam na strony
USA Today, New York Times lub economy.com.
Nic dziwnego, ze w Polsce nic sie nie dzieje skoro kazdy (nawet
ja sam) moze uznac sie za eksperta.
Obserwuj wątek
    • piokarol Re: Polska 2003 - prognozy naszych ekspertów 19.11.02, 17:42
      tylko windykacyjna i ta naprawde ma niesamowity pontencjal
      wzrostu...
      • munde Nie tylko windykacja. 19.11.02, 18:55
        piokarol napisał:

        > tylko windykacyjna i ta naprawde ma niesamowity pontencjal
        > wzrostu...

        Mysle, ze rowniez "tyrystyka". Ekspert, ktory to przewiduje, nie myli sie.
        Pod koniec 2003 roku przeczytamy, ze w 2003 wzrosly wyjazdy zagraniczne
        rodakow , granice przekroczylo tyle i tyle i to jest wzrost o tyle i tyle.
        Nie bedzie w tym nic dziwnego w koncu, prawda?
        • Gość: tomek Branża pogrzebowa IP: *.echostar.pl / *.unregistered.net.telenergo.pl 31.12.02, 00:43
          Jak każdy może powróżć to czemu nie spróbować (mogliby nam za to
          płaci jak tym ekspertom). Moim skromnym zdaniem w tym roku
          znaczny wzrost osiągnie branża grabarska (?). Przyczyną będzie
          wejście na rynek wyżu powojennego ;)
          • Gość: deLUC Re:" IP: *.braniewo.sdi.tpnet.pl 31.12.02, 03:16
            To jest wlasnie to - Kaligula konia uczynil senatorem - a media (GW) kreuja
            ekspertow - a ci wroza - wrozba nie jest wazna - wazne ze sie nazwisko pojawia
            na pierwszych stronach gazet.
            • Gość: Cubick Kaligula IP: *.sympatico.ca 09.01.03, 16:17
              Gos´c´ portalu: deLUC napisa?(a):

              > To jest wlasnie to - Kaligula konia uczynil senatorem ...

              O dawna tak myslalem, ze twarz Leppera mi sie z czyms kojarzy ...
    • Gość: swoj Tu tez jad IP: *.sympatico.ca 31.12.02, 04:35
      cala ta GW to jedno klebowisko zmij
    • Gość: Gecio Re: Polska 2003 - prognozy naszych ekspertów IP: *.szeptel.net.pl 09.01.03, 16:09
      Uważam ,że
      wzrost gospodarczy wyniesie 2,6%
      Inflacja roczna 2,4%
      Bezrobocie od 18,6% do 18,8%
    • Gość: tomek Re: Polska 2003 - prognozy naszych ekspertów IP: 194.82.100.* 18.01.03, 12:20
      podobno ktos obiecal walke z bezrobociem? Wstyd!
      Chcialbym by bogaci jeden miesiac pozyli bez pieniedzy,
      to zmienia wrazliwosc, a poza tym bezrobotny kosztuje.
      Warto przygladnac sie jak w Japonii walczy sie z bezrobociem
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka