Gość: Leszek IP: *.ists.pl / 192.168.1.* 19.08.03, 22:46 Jeszcze jeden przekret komuny. Ch..je precz, niech zyja towarzy.., przepraszam, kolesie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ted Re: Dymisja w ARiMR IP: 195.205.7.* 20.08.03, 08:45 Może by tak zaprosić kogoś z bombką i niech by r....szył całą tą agencję której nawet burdelem nie można nazwać aby nie urazić tego ostatniego, to poprostu jedno szambo . Ilu zmieniło się tam prezesów z których każdy , nawet wywalony na zbity pysk bierze soldną odprawę i to z pieniędzy podatników. Odpowiedz Link Zgłoś