Dodaj do ulubionych

Dymisja w ARiMR

IP: *.ists.pl / 192.168.1.* 19.08.03, 22:46
Jeszcze jeden przekret komuny. Ch..je precz, niech zyja
towarzy.., przepraszam, kolesie
Obserwuj wątek
    • Gość: ted Re: Dymisja w ARiMR IP: 195.205.7.* 20.08.03, 08:45
      Może by tak zaprosić kogoś z bombką i niech by r....szył całą
      tą agencję której nawet burdelem nie można nazwać aby nie urazić
      tego ostatniego, to poprostu jedno szambo . Ilu zmieniło się tam
      prezesów z których każdy , nawet wywalony na zbity pysk bierze
      soldną odprawę i to z pieniędzy podatników.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka