Gość: Michał
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
27.02.09, 10:33
Dlaczego ta kasa płynie do Banków.
Zasili ona banki w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
Na cholerę bankom kasa jak i tak nie mają zamiaru udzielać kredytów
hipotecznych dla firm itd.
Ta kasa powinna być przekazana do jakiś instytucji europejskich
które przejęły by na czas kryzysu role banków bo banki już przestały
spełniać swoją rolę okopały się i czekają na pomoc bo jest kryzys.
A scenariusz będzie taki kasa wpłynie w Polsce powiedzmy do BRE
Banku a wypłynie w Commerzbanku ale w Niemczech ;-))) Unia wie co
robi pośrednio pomoże swoim bankom czytać Zachodnim a nam będzie
mówić że przecież pomogła ale nie potrafiliśmy pomóc sobie sami.