Dodaj do ulubionych

Szef ABB nagrodzony

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.03, 17:50
ciekawe, że facet jest po 60., co wręcz stoi w sprzeczności z "nowoczenym"
modelem idealnego managera
Obserwuj wątek
    • Gość: get real Re: Szef ABB nagrodzony IP: *.roadrunner.nf.net 26.12.03, 18:23
      Szanowny Panie,

      60 lat to cas kiedy czlek staje sie madry a po 65 bardzo madry.

      30 latki przemyslu nie buduja.

      Kraje ktore opieraja ekonomie i polityke na 30-latkach daleko nie zajada.

      Dziekuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka