Gość: raf IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.12.03, 17:50 ciekawe, że facet jest po 60., co wręcz stoi w sprzeczności z "nowoczenym" modelem idealnego managera Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: get real Re: Szef ABB nagrodzony IP: *.roadrunner.nf.net 26.12.03, 18:23 Szanowny Panie, 60 lat to cas kiedy czlek staje sie madry a po 65 bardzo madry. 30 latki przemyslu nie buduja. Kraje ktore opieraja ekonomie i polityke na 30-latkach daleko nie zajada. Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś