judkanowa
04.10.06, 23:47
Kochani, czy znacie jakies sposoby na rozgrzanie organizmu od wewnatrz? moze
ziola, jakies specjalne przyprawy, potrawy, herbatki, cokolwiek co pomogloby
mi sie rozgrzac. jestem ogolnie wielkim zmarzlakiem. od dwoch miesiecy jestem
na diecie i wszystko jest na prawde dobrze, tylko teraz, kiedy robi sie
zimno, nie mam juz ochoty na 2 litry zimnej wody mineralnej (co pilam z
cheecia w upaly), ani na salatki, ktore ogolnie wyziebiaja moj organizm. nie
chce zrezygnowac z diety, moge wprowadzic do niej jakies male poprawki, ale
musze jakos szybko zadzialac, bo inaczej zamarzne... brrr... nie mowiac juz
nic o konczynach - rece i nogi sa jak lody!