Dodaj do ulubionych

Rusza beta MAG

15.09.09, 15:19
Error 404 - Page not found wink
Obserwuj wątek
    • franekk7 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:23
      Już się zapisałem ;].
    • adrian266 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:28
      pl.playstation.com/psn/competitions/detail/item233877/Zapisz-si%C4%99-na-MAG-beta/
    • swayzak77 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:40
      zajebi...e strasznie na to czekałem
    • powercontrols Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:48
      Dostalem dzis kod do jako subskrybent Qore. Zaraz obadam czy to w ogole zadzialasmile
    • psychol324 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:14
      Żaden tam chaos tylko totalna rozpierducha i tyle, bardzo lubię takie gry bo można sobie jaja porobić przy tylu osobach big_grin oczywiście nie trzeba też grać w tylu tylko normalnie na serio w 16 i w czym problem?
    • swayzak77 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:18
      Mam nadzieję że dostanę mój kod.
    • imqqq Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:22
      "Żądana strona jest niedostępna. Aby kontynuować przeglądanie strony playstation.com, możesz spróbować wrócić na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwania"
      ocb?;o
    • imqqq Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:35
      dobra, juz ogarnąłem ;x
    • tytacz Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:46
      @psychol324, bo granie w 16 na mapach dostosowanych dla 256 graczy mija się z celem?
    • mi-go Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 20:46
      Znajomy, który już w to do jakiegoś czasu gra pisał mi , że nie może zdradzać szczegółów ale gra może nieźle namieszać i jest naprawdę dobra. Do onlineowej zabawy w najbliższym czasie wybieram. K2, U2, Mag i BadCOmpany2.
      Do mc'donaldowego MW2 nie podchodzę smile
    • troque Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 21:28
      No to zobaczymy czy te 23$ za QORE zaczną się spłacać smile
      Właśnie dostałem kody i naprzód
    • swayzak77 Re: Rusza beta MAG 16.09.09, 14:09
      Czy ktoś już poza znajomym mi-go w to grał? Jestem mega ciekawy wrażeń...
    • ezronymius Re: Rusza beta MAG 16.09.09, 16:57
      Mi w SOCOM brakuje podziału na mini oddziałki jak w KZ2 jest. W MAGu to ma być z definicji. Ja za to czekam na końcową wersję i trzymam kciuki za rodzimych betatesterów, niech wyłapią jak najwięcej błędów (a nie tylko grają big_grin)
    • troque Re: Rusza beta MAG 21.09.09, 20:28
      Do tańca czas. Najpierw ~290 MB z US PSStore, potem ~30 MB Update, a teraz 2661 MB za godzinke czy dwie będzie
    • troque Re: Rusza beta MAG 22.09.09, 20:15
      Pograłem sobie z godzinkę jako S.V.A.R smile

      1. Pierwszy raz w życiu "żałuję", że nie byłem w wojsku. Powód jest prosty - taktyka pola walki

      2. Obawialem się totalnego chaosu i naparzanki bo w sumie na w akcji było ponad 100 osób - a tu jednak nie.

      3. Są zniszczenia otoczenia ale nie zawsze i nie wszystkiego. Fajna woda w bajorkach, czasem błotinisto brudna, czasem krystalicznie czysta. Trawa, zarośla i drzewa poruszają się na wietrze
    • troque Re: Rusza beta MAG 22.09.09, 20:23
      3. cd ... naprawde fajnie, trochę jak w Flower

      4. Trzeba się trochę namęczyć aby zdjąć przeciwnika - nie umierają od pierwszego strzału smile

      5. zdecydowania pomaga dzwiek DTS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka