edycja_kopiuj_wklej 11.11.09, 09:49 Poprosze o dopisanie sie tu osob, ktorych jeszcze nie ma na liscie osob. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mariolka55 Re: Kogo dopisac 11.11.09, 16:46 jakbym mogła prosić o wykasowanie bocznych kont (marzena11 i mariolka55) bo na tych kontach,jak coś mam,to nie chce żeby mi dorastało Odpowiedz Link Zgłoś
djhubertus96 Re: Kogo dopisac 12.11.09, 18:01 ja też bym prosił o wykasowanie moich kont bocznych... Odpowiedz Link Zgłoś
golab444 Re: Kogo dopisac 12.11.09, 18:43 prosze główne konto Golab i do przenoszenia karp Odpowiedz Link Zgłoś
edycja_kopiuj_wklej Re: Kogo dopisac 12.11.09, 20:01 Golab dopisany.Mariolka, a moglabym nie usuwac, bo sie czesto myle ktore masz glowne i na tej stronie sobie sprawdzam.A chyba i tak nikt nie dodaje jajek do ratowania (no chyba, ze ja- ale ja nigdy hatchlingow nie wrzucam, zreszta ostatnio nawet na swoje nie wyrabiam) Odpowiedz Link Zgłoś
mariolka55 Re: Kogo dopisac 17.11.09, 18:39 Mariolka, a moglabym nie usuwac, bo sie czesto myle ktore masz > glowne i na tej stronie sobie sprawdzam.A chyba i tak nikt nie dodaje jajek do > ratowania a to spoko,nie usuwaj bo raz ktoś wrzucał,ze wszystkich kont do soti a ja jestem wdzięczna za ratowanie tylko na głównym Odpowiedz Link Zgłoś
edycja_kopiuj_wklej Re:Do Golab 12.11.09, 20:06 Jesli nie zmienisz ustawien, aby jajka byly na poczatku to nie bedzieszmogla liczyc na prezenty jajeczne Odpowiedz Link Zgłoś
lenkaaa Re: Kogo dopisac 13.11.09, 17:33 ewka154996 napisała: > No to mnie nie ma A kto ty jestes ? bo ja zupelnie nie kojarze, piszesz z nami na forum ? Odpowiedz Link Zgłoś
ewka154996 Re: Kogo dopisac 14.11.09, 17:45 Mam tylko na dragonie 1. uaua 2. uaua96 3. paonka3781112 Odpowiedz Link Zgłoś
edycja_kopiuj_wklej Re: Kogo dopisac 13.11.09, 20:04 No to jak nie ma, to napisz tu konta, bo mi sie nie chce przegrzebywac poczty. po to ten watek byl zalozony Odpowiedz Link Zgłoś
hird2 Re: Kogo dopisac 18.11.09, 15:24 eee...mnie ciągle nie ma! konto na drag cave hird2 Odpowiedz Link Zgłoś