Dodaj do ulubionych

Kogo dopisac

11.11.09, 09:49
Poprosze o dopisanie sie tu osob, ktorych jeszcze nie ma na liscie osob.
Obserwuj wątek
    • mariolka55 Re: Kogo dopisac 11.11.09, 16:46
      jakbym mogła prosić o wykasowanie bocznych kont (marzena11 i mariolka55)
      bo na tych kontach,jak coś mam,to nie chce żeby mi dorastało
    • djhubertus96 Re: Kogo dopisac 12.11.09, 18:01
      ja też bym prosił o wykasowanie moich kont bocznych... wink
      • golab444 Re: Kogo dopisac 12.11.09, 18:43
        prosze główne konto Golab i do przenoszenia karp
        • edycja_kopiuj_wklej Re: Kogo dopisac 12.11.09, 20:01
          Golab dopisany.Mariolka, a moglabym nie usuwac, bo sie czesto myle ktore masz
          glowne i na tej stronie sobie sprawdzam.A chyba i tak nikt nie dodaje jajek do
          ratowania (no chyba, ze ja- ale ja nigdy hatchlingow nie wrzucam, zreszta
          ostatnio nawet na swoje nie wyrabiam)
          • mariolka55 Re: Kogo dopisac 17.11.09, 18:39
            Mariolka, a moglabym nie usuwac, bo sie czesto myle ktore masz
            > glowne i na tej stronie sobie sprawdzam.A chyba i tak nikt nie dodaje jajek do
            > ratowania

            a to spoko,nie usuwaj
            bo raz ktoś wrzucał,ze wszystkich kont do soti
            a ja jestem wdzięczna za ratowanie tylko na głównymsmile
        • edycja_kopiuj_wklej Re:Do Golab 12.11.09, 20:06
          Jesli nie zmienisz ustawien, aby jajka byly na poczatku to nie bedzieszmogla
          liczyc na prezenty jajeczne
        • hird2 Re: Kogo dopisac 18.11.09, 14:37
          proszę mnie dopisać konto hird2
    • ewka154996 Re: Kogo dopisac 13.11.09, 17:27
      No to mnie nie ma
      • lenkaaa Re: Kogo dopisac 13.11.09, 17:33
        ewka154996 napisała:

        > No to mnie nie ma

        A kto ty jestes ? bo ja zupelnie nie kojarze, piszesz z nami na forum ?
        • ewka154996 Re: Kogo dopisac 14.11.09, 17:45
          Mam tylko na dragonie
          1. uaua
          2. uaua96
          3. paonka3781112
          smile
          • edycja_kopiuj_wklej Re: Kogo dopisac 17.11.09, 18:54
            dodalam
        • rennya ewka154996 pisze 17.11.09, 20:29
          sama ją tu przywlokłambig_grin
      • edycja_kopiuj_wklej Re: Kogo dopisac 13.11.09, 20:04
        No to jak nie ma, to napisz tu konta, bo mi sie nie chce przegrzebywac poczty.
        po to ten watek byl zalozony
        • hird2 Re: Kogo dopisac 18.11.09, 15:24
          eee...mnie ciągle nie ma! konto na drag cave hird2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka