kumasz 23.03.11, 11:11 W tym temacie prosimy o zadawanie pytań twórcom Wiedźmina 2 w czasie naszego programu na żywo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
loks222 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:24 Ja bym może proponował by powiedzieli coś więcej o nowym silniku graficznym, o tym czy każda postać będzie robić coś innego, czy będzie więcej modeli NPC by nie wyglądali tak samo, czy będą jakieś zagadki w ruinach, lasach itd. Odpowiedz Link Zgłoś
doubler Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:25 Czy Wiedźmin 2 wyjdzie na konsole? Odpowiedz Link Zgłoś
rivriet Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:32 Ile trwały prace nad nowym silnikiem graficznym? Czy prace zaczęto wcześniej aniżeli projekt "Wiedźmin: Powrót Białego Wilka"? Czy jeżeli projekt ukazałby się w dalszej przyszłości na konsole, to doszłoby do wielkich cięć od strony audiowizualnej? Odpowiedz Link Zgłoś
boryzek Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:34 Dokladnie podpisuje sie rowniez pod pytanie czy konsole sie tez doczekaja Wieska Kolejne pytania: -jak dlugiej rozgrywki mozna sie spodziewac -czy pojdziecie za moda i bedzie pelno dlc dodatkowych Odpowiedz Link Zgłoś
saif3r Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:44 W pierwszej części gry mieliśmy okazję spotkać się z kilkoma bezpośrednimi nawiązaniami do sagi (Regis, Ciri), czy w drugiej części gry możemy liczyć na takie smaczki? Czy przy tworzeniu scenariusza gry współpracował sam autor? Odpowiedz Link Zgłoś
grez. Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:09 czemu zmieniliście sposób walki ?? z bardziej taktycznego poszliście w stronę casualową Odpowiedz Link Zgłoś
akasuri Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:19 Czy po premierze gry będą wychodzić uaktualnienia/patch'e? Odpowiedz Link Zgłoś
adasuss Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:27 Achivment:TO JEST SZTUKA Podpal przeciwnika pułapką następnie użyj igni a potem zakończ Ardem Odpowiedz Link Zgłoś
kasztan666666 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:30 Czy w wiedźminie3 pojeździmy na płotkach? Odpowiedz Link Zgłoś
rydzu91 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:41 Wszyscy mamy gorące nadzieje, że Wiedźmin wyjdzie na konsole. Co robicie, żeby dotrzeć do tej szerokiej, konsolowej grupy odbiorców? Próbowaliście przeprowadzać testy tego co do tej pory już w "dwójce" dokonaliście na PS3 lub X360? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
monsieurfop Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:42 Ile godzin spędzimy przyklejeni do monitorów/telewizorów by przejść 100% gry? Czy będą frakcje jak w wersji poprzedniej? Czy w ścieżce dźwiękowej będzie można usłyszeć gitary elektryczne (jak w video pokazowym)? Czy zwiększony został ekwipunek Geralta? Będzie można zbierać łup z wielu przeciwników czy też, jak w wersji poprzedniej, po jednym rodzaju danej broni? Odpowiedz Link Zgłoś
monsieurfop Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:52 Będą różnego typu nawiązania do wydarzeń ze świata realnego jak w pierwszej części np. "Mówili, że jestem nadzieją białych! A teraz noszę kaptur..." ? Odpowiedz Link Zgłoś
monsieurfop Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:00 Rozwój postaci będzie poprzez talenty, czy wprowadziliście inny system? Odpowiedz Link Zgłoś
monsieurfop Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:02 Wersja na PS3 (jeśli?) będzie robiona od ZERA czy przeniesienie silnika? Odpowiedz Link Zgłoś
dalhar Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:43 Czy Andrzej Sapkowski miał okazje zagrać w drugą część Wiedźmina, jeśli tak to jakie miał odczucia? Odpowiedz Link Zgłoś
dalhar Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:44 Czy w drugiej części Wiedźmina pojawi się narzędzie deweloperskie do tworzenia przygód? Odpowiedz Link Zgłoś
razor1914 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:58 Czy w grze pojawią się zakrzywione miecze? Jesli tak to jak zostanie rozwiązana kwestia pochew? Odpowiedz Link Zgłoś
zwirz Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:44 1. Doszły słuchy nas Graczy, że będzie można sterować innymi postaciami niż Geralt (między innymi Jaskrem) i moje pytanie dotyczy tego jak wiele będzie takich momentów w Wiedźminie 2 i ile mniej więcej będą trwały takie etapy? 2. Jaki sposób zabezpieczeń jest użyty w pudełkowej wersji gier? Nie chodzi o łatwość spiracenia tylko o to czy zabezpieczenia nie będą uciążliwe dla użytkowników legalnych kopii? 3. Czy będzie edytor przygód jak to miało miejsce w Wiedźminie 1? 4. Kiedy się pan Gop przyzna, że będzie Wiedźmin 2 na konsolach i kiedy możemy się spodziewać jakiś szczegółów na temat tej wersji (przybliżona data premiery na przykład)? Odpowiedz Link Zgłoś
atomowki Pytania do CDP RED 23.03.11, 11:45 na jakim poziomie jest obecnie mimika? Czy nadal sątwarze jak skamieliny, czy poprawiliście już coś w tym temacie? Odpowiedz Link Zgłoś
coen Re: Pytania do CDP RED 23.03.11, 12:06 W jakim stopniu A.Sapkowski przyczynił się do tworzenia Wiedźmin 2? Odpowiedz Link Zgłoś
eridor Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:45 Czy w edycji kolekcjonerskiej będziemy mogli dodatkowo dostać autografy głównych twórców gry? A przynajmniej pierwszy 1000? Wiem, że za nic nie chcecie zdradzić szczegółów fabuły, ale powiedzie chociaż czy będzie można wrócić do Kaer Morhen? Przyjmijmy, że Wiedźmin 2 sprzeda się doskonale, zrobicie wersję na konsole, wydacie programy do moddingu. Co dalej? Wiedźmin 3? Odpowiedz Link Zgłoś
torpeda Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:45 Witam, Czy macie jakiekolwiek pomysły, plany związane z promocją Wiedźmina powiązaną z promocją Polski w czasie sprawowania przez nią przewodnictwa w Unii Europejskiej. Chodzi mi promocję Wiedźmina, gry, książek, samej postaci Geralta, jako współczesnego elementu polskiej kultury, tak ściśle przecież powiązanej poprzez odwołania do m.in mitu arturiańskiego z kulturą europejską. Czy w tej kwestii toczyły albo będą się toczyć rozmowy z np. Ministerstwem Kultury? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
coletrain Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:47 Prosiłbym o podanie wymagań sprzętowych na których gra znośnie bez przycinki pójdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
monsieurfop Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:54 Core 2 Duo 2.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7 Odpowiedz Link Zgłoś
coletrain Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:04 dziękuję , mam 8600 GTS 256..... może być ciężko ? Odpowiedz Link Zgłoś
almansur Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:48 Kiedy możemy spodziewać się gameplay'a po polsku? I czy wygląd menu (np. modyfikacje ekwipunku) widoczne na ostatnich pokazach jeszcze będą się zmieniać? Dzięki za odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
afrolineusz Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:49 Tęsknimy za Tomkiem w polygadce, czy kiedyś jeszcze wróci? Odpowiedz Link Zgłoś
methos_6 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:52 Witam Dlaczego nie ma filmików (intro - outro) autorstwa T.Bagińskiego bądź kogokolwiek. Takie filmiki przecież są baaaardzo wielkim smaczkiem i świetnym wprowadzeniem do gry. Pozdrawiam ekipę CDP-R GoodJob!! Odpowiedz Link Zgłoś
tomwro Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:59 1. Czy w drugiej części Wiedźmina pojawią się jakieś wątki dotyczące książkowych przygód Geralta z sagi A. Sapkowskiego chodzi mi głównie o Yennefer oraz Ciri? 2. Czy planujecie wydać później do W2 jeszcze jakieś duże (płatne) DLC z dodatkowymi przygodami? 3. Czy będzie możliwość podróżowania po świecie Wiedźmina konno? Odpowiedz Link Zgłoś
morthal Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:51 Czy wrócą znane nam z jedynki retrospekcje naszych decyzji, które przypominały nam czego konsekwencją była dana sytuacja? Odpowiedz Link Zgłoś
morthal Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:10 Jak tak, to w jakiej formie? Rysowanie plansze, animacja? Odpowiedz Link Zgłoś
jiti3 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:51 W jednym z wywiadów Pan Tomasz Gop powiedział że wiedźmin będzie zintegrowany z Facebookiem (i moze z innymi portalami społecznościowymi). Jak będzie ta integracja wyglądała? Czy co chwile będzie się pojawiało okienko z "udostępnij" i "Lubię to"? Odpowiedz Link Zgłoś
hex90 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:53 1. Kilkukrotnie wspominaliście o tym, że do pięciu znanych znaków dołączy jeszcze jeden zupełnie nowy. Czy możecie zdradzić jaki to znak i jakie jest jego zastosowanie w grze? 2. Czy spotkamy jakieś inne rasy poza klasyczną trójką – ludźmi, krasnoludami i elfami? Odpowiedz Link Zgłoś
qotsa Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:54 Podobał mi się system walki w Wiedźminie. Na prezentacjach, które widziałem walki w W2 wyglądają dużo bardziej hack&slash'owo. Czy rzeczywiście system walki będzie tak męczący dla myszki? Na czym polegają zmiany w systemie walki w porównaniu z W1? Odpowiedz Link Zgłoś
pogisurf Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:55 Czy Geralt odzyska pamięć i jak rozwiązaliście problem , że wiesiek pod koniec gry był jak mała armia?? Mogą być wymijające odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
cziken1 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:16 Konkurs odpowiedz: Morterus Genitalius Odpowiedz Link Zgłoś
dani1234 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:57 Czy turlane się jest jedyną umiejętnością Geralta której używa podczas walki? Czy znajdziemy inne ruchy takie jak piruety, odskoki czy dobiegi? Odpowiedz Link Zgłoś
cziken1 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:01 Jak to bedzie z tym seksem w grze?Moze jakies szczegoly,bo dotychczas nic konkretnego nie podano Odpowiedz Link Zgłoś
mirek83 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 11:59 Czy rozważacie możliwość zrobienia w przyszłości gry dziejącej się przed wydarzeniami z sagi? Odpowiedz Link Zgłoś
acrid Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:00 Minimalne wymagania sprzętowe już są znane, co z tymi, które zapewnią najlepsze doznania wzrokowe? Odpowiedz Link Zgłoś
wilku102 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:00 Witam. Czy będą umiejętności socjalne np. charyzma, handel? Jak będziemy zdobywać wiedzę na temat potworów i jaki będzie ona miała wpływa na rozgrywkę? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
actss Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:00 Jak długi będzie główny wątek fabularny? Planujecie DLC? Dodatkowe przygody? Odpowiedz Link Zgłoś
reven Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:01 Co z walką? Czy częste używanie przewrotów będzie koniecznością (gdy walczymy z większą grupą przeciwników, czy był to efekt wczesnej wersji gry? Bo momentami walka przypominała bardziej slasher (np. najnowszą Castlevanię) niż grę RPG. Odpowiedz Link Zgłoś
reven Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:04 Nieskładne zdanie, sorki, ale wiadomo o co chodzi chyba Pozdrówcie Tomka Odpowiedz Link Zgłoś
bosak12345 Re: Pytania do twórców Wiedźmina 2 [na żywo] 23.03.11, 12:02 Czy będzie w Wiedźminie 2 pasek toksyczności? Odpowiedz Link Zgłoś