cinek1113 18.04.05, 17:09 mam windowsa xp,gra normalnie mi sie instaluje ale jak chce ja uruchomic to niechce sie wlaczyc,co to moze byc?? kontakt gg:7683475 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
real_krecik Re: starcraft 18.04.05, 20:13 A próbowałeś instalować to na jakimś starszym systemie, np. Me Odpowiedz Link Zgłoś
dx7 Re: starcraft 18.04.05, 23:38 Starcraft (i Broodwar takze) w 99% sytuacji wymaga cracka nocd zeby dzialac na XP. Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Re: starcraft 28.04.05, 20:46 Może to wina SP 2. Podobno nie działa Starcraft na XP z SP 2. Odpowiedz Link Zgłoś