18.04.05, 17:09
mam windowsa xp,gra normalnie mi sie instaluje ale jak chce ja uruchomic to niechce sie wlaczyc,co to moze byc?? kontakt gg:7683475
Obserwuj wątek
    • real_krecik Re: starcraft 18.04.05, 20:13
      A próbowałeś instalować to na jakimś starszym systemie, np. Me
    • dx7 Re: starcraft 18.04.05, 23:38
      Starcraft (i Broodwar takze) w 99% sytuacji wymaga cracka nocd zeby dzialac na
      XP.
    • tppiotr Re: starcraft 28.04.05, 20:46
      Może to wina SP 2. Podobno nie działa Starcraft na XP z SP 2.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka