Dodaj do ulubionych

prof. Piłeczka

23.08.05, 10:36
mam taki problem. moja simka, gdy ją zostawię na chwilę to zaczyna się
dziwnie zachowywać. trzyma w ręku piłkę z namalowaną twarzą i czapką
profesorską a u góry w rogu jest napisane "ucz się od prof. piłeczki". o co
tu chodzi? miałam kiedyś sytuację, że simka robiła "dziecko z worka mąki"
tzn. przytulała worek mąki jakby to było dziecko. koleżanka mi powiedziała,
że tak robi bo chce mieć dziecko. rzeczywiście gdy zaszła w ciążę i urodziła,
to się skończyło. może teraz jest podobnie, tzn simka chce się uczyć albo iść
na studia tylko problem polega na tym, że ona jest dorosła. a moze tu chodzi
o coś innego?? wie ktoś?
Obserwuj wątek
    • merci1811 Re: prof. Piłeczka 23.08.05, 15:15
      a masz wyłączona "wolną wolę"? Wtedy simka będzie robić tylko to, co jej
      polecisz. Mnie się nigdy takie cos nie zdarzyło.
      • natalka85 Re: prof. Piłeczka 23.08.05, 17:59
        ale o co w tym chodzi? o to pytałam
        • misia9943 Re: prof. Piłeczka 02.11.05, 16:53
          Natalko!
          W instrukcji jest wszystko dokładnie opisane! Czy pamiętasz zdanie: "Wskaźnik
          aspiracju Zuzi opadł do strefy czerwonej? Grozi jej katastrofa, ponieważ jest
          załamana! Wpadnie w depresję, niedługo zacznie tańczyć z mopem!!!"
          Prawdopodobnie twój sim ma aspiracje nauki, a ty go załamałaś! Nie spełniłaś
          jego marzeń, a tylko to było dla niego ważnesmile! Więc, podnieś wskaźnik
          aspiracji,. a twój naukowiec znowu wróci do normalnychsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka