pancia110 18.06.06, 15:53 www.anodeetcathode.net/jeux/expresso/index.swf......Nowa gierka, podobna do "The Office", "The House", "The Museum", "The Casino"... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pancia110 Re: Expresso 18.06.06, 15:54 www.anodeetcathode.net/jeux/expresso/index.swf poprawilam Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 18.06.06, 18:13 Weszłam do labiryntu. Nic tam nie mogę zrobić, ani wyjść. Jak się wydostać? Odpowiedz Link Zgłoś
mmmonika Re: Expresso 18.06.06, 19:21 Po labiryncie poruszasz się strzałkami i zachodzisz do różnych pokoi, szkoda tylko że to po francusku Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 18.06.06, 19:41 Zaczęłam grę jeszcze raz i stoję przed drzwiami do labiryntu. Poprzednio latarka nie działała więc wyjęłam baterię, włożyłam ją do lampki na głowie psa i mogłam wejść do labiryntu. Żadnych strzałek oprócz tej prowadzącej nie widziałam. Był tam jeszcze mały kwadracik po lewej stronie, ale na nic mi się zdał. Mogłam sobie tylko pooglądać wszystko i tyle. Jak weszliście do labiryntu, może ja coś źle zrobiłam np. z latarką? Odpowiedz Link Zgłoś
mmmonika Re: Expresso 18.06.06, 19:54 Wszystko ok Tylko ten mały kwadracik to Ty, a poruszasz sie strzałkami na klawiaturze Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 18.06.06, 20:02 Ale się uśmiałam! Wszystkie gry, w które grałam działały na myszkę i już o tych strzałkach właściwie zapomniałam Dzięki, idę dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 19.06.06, 22:25 Czy ktoś to przeszedł? Użyłam łomu na cmentarzu, ale wrócił do inwentarza i próbowałam nim otworzyć któreś z zamkniętych drzwi, ale nic z tego. Po raz kolejny zaczęłam grę i wlazłam do labiryntu, coś tam pozbierałam, ale nie wiem czego chce ten fruwający duszek. No, i nie mogę stamtąd wyjść. Czy ważna jest kolejność czynności w tej grze? Kurczę, francuski fajny język, ale ja tylko żetem znam) Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 00:15 Przeszłam laibrynt. Mam kolbę z pomarańczowym płynem i fiolkę z pomarańczowym płynem, łom, łopatę, drabinę, kompas. W dolnym inwentarzu mam 13 kostek, czewrone kółko i kawałki metalowych cześci. Nie moge ruszyc na cmentarzu. Odniosłam jedną z rzeźb do muzeum (beżowy słupek). Nie mogę wejśc do prawych drzwi na górze w domu. I nie weim co zrobic na tarasie... Ehh i nie da się zapisać...szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 00:38 aammsstt, napisz mi, czego chce ten lewitujący w labiryncie gościu w czerwonych butach i czarnych okularach. I w ogóle jak się stamtąd wydostać? Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 01:18 Z pomocą translatora już wiem, co ten gościu w labiryncie do mnie gadał i już nawet wyszłam. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 11:47 ufff...no to widze ze nie tylko mnie wciagnęło. Siadam dzis od początku. Zaraz zaczną sie schody. A co z tym autem??? Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 11:56 Z auta wyjmujesz dwie rzeczy. Nie zapomnij o kostce przy nim. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 12:27 taaaa.... Teraz się się głowię z czym innym - co zrobić z czapką pilota i jak dac trupkowi na cmentarzu fiolki. jakiś pomysł? -- MATYŚKI STRONKA Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 12:39 ok załatwiłam sprawy w muzeum, teraz pozostajwe kwestia fiolek - mam 4 a ponoć powinno być 5. a tupek jak ich nie chciał tak nadal nie che. Ama winwentarzu drabinę i śrubokręt poza fiolkami. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 15:03 A używałaś już śrubokrętu? Mnie zniknął po odkręceniu plakatu, nie pamiętam w którym to było pomieszczeniu. Jak sobie przypomnę, to napiszę. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 15:26 Już wiem, w domku z teleskopem czy czyś takim. Tam chyba też dostaniesz urządzenie do pływania pod wodą, przy samochodzie. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 21:52 już pływałam rybką, śrubokrętu też używałam już, tak napraw to nie weim tylko jak załozyć manekinowi w muzeum czapkę pilota. I tyle... Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 20.06.06, 22:55 Mnie się też nie udawało. Założyłam kombinezon, zegarek, szelki, a pilotki ani rusz. Spróbuj kliknąć w pasek, na którym są mniejsze czarne plamy i poczekaj chwilę-powinna się pokazać mniejsza pilotka, którą założysz manekinowi. Ta duża zostaje na swoim miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
kurcze Re: Expresso 21.06.06, 12:11 Hej! Napisz czego chce ten gosc w labiryncie pleeeeeaseeee Wyszlam z labiryntu ale nie wiem czy czegos nie przeoczylam. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 21.06.06, 15:15 Niczego nie przeoczyłaś. Ten gościu gada, że trzeba przesunąć wajhę w następnym pokoju. Odpowiedz Link Zgłoś
kurcze Re: Expresso 21.06.06, 18:19 ufffff dzieki! a z innej beczki: mam blekitna, pomaranczowa i fioletowa fiolke. skad wziac reszte? ( i chyba brakuje mi obrazu w muzeum ( drugiz lewej ) Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:10 Od węża dostałaś zieloną kolbę, którą wrzucasz do jeziorka. Znajdziesz się w wodzie, dajesz rybce szare urządzenie-napęd i płyniesz do końca czyli do czerwonej kolby. Przyda Ci się razem z łomem do drzwi przy kinie-tam jest część obrazu. No, i ubierz manekina w muzeum. Odpowiedz Link Zgłoś
kurcze Re: Expresso 21.06.06, 19:39 No to super. A co to jest ten "rozpylacz" z cmentarza? ( oprocz niego mam tylko drabine ktora po uzyciu dala sie jeszcze raz wziac. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:42 Drabina chyba się już nie przyda. Rozpylaczem malujesz pustą planszę obok manekina w muzeum. Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:57 Nie ma za co A dostałaś kasetę od duszka z cmentarza? Odpowiedz Link Zgłoś
kalkos Re: Expresso 21.06.06, 19:59 a gdzie jest labirynt? domki, muzeum, cmentarz, kino; wszedzie bylem ale labiryntu nie znalazlem... Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 21.06.06, 20:02 Labirynt jest w zamku na wzgórzu, nad centrum kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 22.06.06, 19:47 Przerwałam grę i teraz nie weim gdzie jest zegarek i szelki...eh skleroza. No jakoś nie umiem.A tej pilotki to już wcale...chyba że ważna jest kolejność ale ostatnio jakoś mi się udało... Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 22.06.06, 20:30 Zegarek w nagrobku, szelki na dachu zamku, pilotka w domku nad jeziorkiem. Kolejność jest ważna, ale jaka ta kolejność jest, nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
aammsstt Re: Expresso 22.06.06, 22:07 Ok skończyłam - znalzałam w koncu okulaty - mysiałam poproawić gamme na karcie graficznej - dlatego jakoś nie mogłam znaleźć. Szkoda, ze tylkow wersji francuskiej - tak jak to bywa przy japońsklich - mogliby tez zrobić wersje angielską. Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 12:28 Skąd wziąć śrubokręt i resztę fiolek? Mam zaledwie dwie (zieloną i pomarańczową, które wypadły z tego pudła z muzeum i z obrazu z muzeum). Odstawiłam też części metalowe ale z nich nie wypadła żadna fiolka. Nie mam w co ubrać manekinu i nie wiem gdzie użyć łopaty. Był ktoś na dole w muzeum? Po lewej stronie się wchodzi do jakiegoś tuneu do którego nie mogę wejść i stoją tam jacyś ludzie Echhh się nachodziłam. Pozdrawiam cieplutko Odpowiedz Link Zgłoś
1oo Re: Expresso 25.06.06, 12:39 Do tych metalowych części dołóż czerwone kółko. Ludziom w podziemiach daj kompas-dostaniesz coś w zamian. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 12:58 No, tak, szybciej wysłałas podpowiedź A co z szelkami? Bo zaraz uduszę moja myszkę... Odpowiedz Link Zgłoś
jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 12:52 O, dzięki mmmmarta, natchnął mnie Twój post. Ci ludzie w podziemiu stoją bo nie znają kierunku. A fiolka nie wypadła bo czegoś brakuje, zobacz jak powinno wygladać to "dzieło". Ja za to mam inny problem, nie mogę znależć szelek, choć już nawet przeczytałam, gdzie maja być, chyba czegoś nie zrobiłam.... Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 12:57 Ok. mam tylko kasete VHS, którą obejrzałam i co? Fiolki już dałam, manekina ubrałam, mam efekt końcowy czyli kasetę, obejrzaną w muzeum (drugi raz nie mogę ) no i co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 14:22 Nareszcie. Zanotowałam w zeszycie wniosek i dostałam drinka, zagadka rozwiązana. Teraz czekam na nowa gierkę Anode & Cathode "8 days", dostałam trailer www.anodeetcathode.net/games/8days/trailer A tymczasem do zobaczenia w "Black Room" i "Big House" Odpowiedz Link Zgłoś
mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 14:27 Jakiego drinka, jaki wniosek? Jak to skończyć? Jestem już tak blisko no Odpowiedz Link Zgłoś