Dodaj do ulubionych

PROBLEM Z CIĄŻOWYM STROJEM SIMKI...........

06.05.07, 12:38
gdy któraś z moich simek jest w ciąży, to ma taki dziwny strój... a
mianowicie jest kościotrupem. Jak mogę to naprawić i dlaczego tak się dzieje?
Obserwuj wątek
    • negali Re: PROBLEM Z CIĄŻOWYM STROJEM SIMKI........... 08.05.07, 17:00
      A to hardcore smile
      Nie wiem jak to naprawić, normalnie jak simka jest w ciąży to ma takie ciążowe
      normalne ubranko. Może w sklepie gdzieś można kupić w otoczeniu??
      • aziunia2 Re: PROBLEM Z CIĄŻOWYM STROJEM SIMKI........... 08.05.07, 17:01
        To jest błąd w grze smile. Musisz zainstalować jakiegoś cracka albo mini-image'a tongue_out pomoże napewno smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka