natix13 06.05.07, 12:38 gdy któraś z moich simek jest w ciąży, to ma taki dziwny strój... a mianowicie jest kościotrupem. Jak mogę to naprawić i dlaczego tak się dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
negali Re: PROBLEM Z CIĄŻOWYM STROJEM SIMKI........... 08.05.07, 17:00 A to hardcore Nie wiem jak to naprawić, normalnie jak simka jest w ciąży to ma takie ciążowe normalne ubranko. Może w sklepie gdzieś można kupić w otoczeniu?? Odpowiedz Link Zgłoś
aziunia2 Re: PROBLEM Z CIĄŻOWYM STROJEM SIMKI........... 08.05.07, 17:01 To jest błąd w grze . Musisz zainstalować jakiegoś cracka albo mini-image'a pomoże napewno Odpowiedz Link Zgłoś