Jest to mozliwe, nie moge ich hajtnac ;/ Poznali sie jeszcze na studiach, a teraz kiedy sim-mezczyzna dorósł nie mage ich ze saba zwiazac

moga sie całowac, flirtowac itp, ale nie ma opcji "wprowadz sie" czy slubu. Oboje sa ze saba zareczeni. Co moge jeszcze zrobic?