18.05.11, 09:23
Witam
Moja trzyletnia katalpa nie daje żadnych oznak życia. Czy to oznacza, że uschła, zmarzła? Wykopać, czy jeszcze czekać?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aga.pier Re: Katalpa 18.05.11, 10:01
      moja również ale widzę więcej takich a z ub roku kojarzę, że późno puściła liście ale w tym roku nic mnie juz w ogrodzie nie zdziwi
      • horpyna4 Re: Katalpa 18.05.11, 10:18
        Katalpa należy do drzew późno puszczających liście, więc warto dać jej szansę i poczekać. Wyrzucić zawsze się zdąży, nie ma się co z tym spieszyć.
        • mamap Re: Katalpa 18.05.11, 12:01
          Ursynowskie katalpy dopiero paczki lisci wypuszczaja-wlasnie wczoraj obserwowalam na Belgradzkiej.Duze drzewa,straki wisza smetnie, wokol drzewa i krzewy w lisciach i kwieciu. W ub roku oplakalam katalpe na swoim osiedlu,byla pierwsza jaka poznalam. Przekonana, ze zmarzla. Rozwinela "skrzydla" dopiero w czerwcu.
    • halina.mart1 Re: Katalpa 18.05.11, 10:49
      U mnie jest podobnie - moja roczna katalpa nie opuszcza się - czyżby wymarzła. Na samym dole przy ziemi próbowałam zdrapać trochę kory i jest zielona - może jednak żyje .
    • nellyssima Re: Katalpa 20.05.11, 21:40
      Moja katalpa miała malutkie pączki przed ostatnimi przymrozkami, wszystko zmarzło w ciągu dwóch nocy i zastałam czarne listki, ale widzę, ż ezaczynają wychodzić nowe teraz.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka