kz0 23.05.04, 14:36 witam. wkrótce bede musial kupic kosiarke do nieduzego trawnika (ok. 100m2). nie wiem jaka, spalinową czy elektr. ok.1300W. ktora jest ekonomiczniejsza, prąd mam na dzialce. pzdr. kz0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomasz-zagorski Re: kosiarki 23.03.14, 18:06 Na taką działeczkę kup sobie elektryczną tylko jakiejś dobrej firmy Odpowiedz Link Zgłoś