ptasik
08.06.02, 10:04
Witam wszystkich serdecznie!!!
Wielokrotnie już w kilku wątkach rozmawialismy o roślinach polnych, łakowych,leśnych, które bardzo lubimy i które dosyć często przenosimy do swoich ogrodów. Nieco rzadziej rozmawialismy o różnych żyjątkach odwiedzających nasze ogródki, domy, mieszkania, które także bywają bardzo ładne, bardzo ciekawe i intrygujące z wyglądu i zachowania.
Przy okazji naszych mniszków, maków, chabrów i kretów robi się co jakiś czas harmider.
Tym bardziej jestem ciekawa co z takich naturalnych roslin rosnie w Waszych ogrodach i jakie zwierzatka Was odwiedzają.
Pozdrawiam
Katula