malaga1234
29.09.05, 23:16
Mam parę stareńkich jabłonek, które chciałabym w jakiś sposób odnowić.Kupiłam
dwudziestoparoletnią działkę ma której odkryłam kilka bardzo zaniedbanych
drzewek jabłonki.Było kilka zaledwoe jabłuszek, ale b.smacznych i słodkich.co
mam zrobić, żeby te zdziczałe drzewka jabłonek obrodziły w sezonie? Co
obciąć,jakich nawozów użyć i jak się z nimi obchodzić, żeby owocowały?