Gość: Gabi
IP: *.telia.com
18.01.02, 21:39
Mam clematis ktory rosnie w duzej donicy na balkonie.Pare dni temu przez
przypadek zauwazylam zielone paki,przeciez to styczen co robic?Martwie sie ze
strace go jak mroz znow wruci.Licze na pomoc z gory dziekuje Gabi.