IP: *.telia.com 18.01.02, 21:39
Mam clematis ktory rosnie w duzej donicy na balkonie.Pare dni temu przez
przypadek zauwazylam zielone paki,przeciez to styczen co robic?Martwie sie ze
strace go jak mroz znow wruci.Licze na pomoc z gory dziekuje Gabi.
Obserwuj wątek
    • jerzy.wozniak Re: Clematis 18.01.02, 21:58
      Witam na forum!
      Nic nie robić, takie paki oczekujące wypuszcza wiele roślin (być może ma za
      ciepło od korzeni?), co wcale nie znaczy że nagle rozwiną się z nich liście w
      środku zimy. Natomiast gdyby przyszły większe mrozy połączone z wiatrem, to
      warto roślinę osłonić gdyż pąki mogą przemarznąć.
      Pozdrowienia,
      Jerzy Woźniak
    • Gość: Gabi Re: Clematis IP: *.telia.com 19.01.02, 07:50
      Tak ma Pan calkowita racje ze moj clematis ma za cieplo od korzeni.Przesadzilam
      z zabespieczeniem korzeni przed mrozami,obstawiajac donice w kolo czym sie
      tylko dalo.Dziekuje i pozdrawiam Gabi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka