szadoka
08.04.09, 08:47
nie kwitna. Znow bede miala same szczypiory. I to wlasnie te na
ktorych najbardziej mi zalezy, stara , pachnaca odmiana o bialych
kwiatach. Co robie nie tak? Ziemie maja bardzo przepuszczalna,
zasilane sa wczesna wiosna azofoska i podsypywane kompostem.
Podobnie sprawa sie ma ze sniezyczkami . Pierwszego roku po
posadzeniu kwitly. Teraz ida w szczypior.