mamakubusia9
14.05.09, 17:28
Kochani pomocy! W kwietniu posadziłam 5 rdestów auberta przy
bergolach na tarasie bo potrzebuję trochę cienia i niby ta roślina
nie jest wymagająca i szybko rosnie. A u mnie jak zwykle jest
inaczej. Podlewam codziennie, a one najpierw rosły, wypuszczały nowe
witki i listki, aż nagle kilka dni temu jakby uschły- tak wyglądają,
jak siedem nieszczęść. Nie wiem co jest grane? Podlewane są. Może za
dużo? Jeszcze się zastanawiam czy może one nie lubią wiatru bo u
mnie dość tak wieje. Stanowisko mają słoneczne.
Co może być przyczyną takiego uwiądu czy uschnięcia? Co zrobić, czy
można je jakos uratować???