Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d...

    IP: 83.14.43.* 07.10.09, 12:15
    "Prawdopodobnie w Ferrari zmieni się też drugi kierowca, bo debiutant Romain
    Grosjean w tym sezonie nie zachwycił" chyba chodziło tu o Renault a nie o
    Ferrari:P
    Obserwuj wątek
      • jaroslawjerzy F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... 07.10.09, 12:16
        "Prawdopodobnie w Ferrari zmieni się też drugi kierowca, bo debiutant
        Romain Grosjean w tym sezonie nie zachwycił."

        Nie zachwyca tez korekta ;-) Natomiast "szuja Kimi Raikkonen" to już
        prawdziwa perełka - musiałem się powstrzymywać, żeby nie ryknąć ze
        śmiechu :D Brawo, mili Państwo - więcej takich literówek i będzie
        weselej w tę deszczową pogodę :D
        • manhu Re: F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze 07.10.09, 14:14
          A to szuja:) Tak naprawdę to nie wiem, jak im się udało to szuję wywalić z Ferrari, przecież jeszcze miał grubo płatny kontrakt.

          Kimi byłby idealny, Kubica mógłby pokazać co jest wart. Oby tylko nie Heidfeld, czas pokazać się na tle innego rywala.
      • Gość: pawelboro F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.icpnet.pl 07.10.09, 12:34
        taki maly blad Po odejściu z Ferrari pracy szuja Kimi Raikkonen.
      • Gość: dyzio szuja Kimi Raikkonen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 12:40
        GW napisała "szuja Kimi Raikkonen"

        No faktycznie, wybitna szuja i pijaczyna.

        Rany, ale GW spadła na dno. Już szmatławce lepiej piszą niż ta
        rzekomo czołowa polska gazeta.
        • Gość: suwi Re: szuja Kimi Raikkonen IP: *.tktelekom.pl 07.10.09, 14:10
          rozumiem Twoje rozgoryczenie poziomem artykulow ale tak oczywista literowka
          (biorac pod uwage uklad klawiatury) jest slabym argumentem w takiej dyskusji
          • Gość: z Re: szuja Kimi Raikkonen IP: 195.128.228.* 07.10.09, 14:45
            sorry, ale czy nikt przed publikacją tego nie czyta? Gdzie jest korekta?
      • Gość: kuba kraq F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.devs.futuro.pl 07.10.09, 12:42
        błędy aż oczy bolą... Źle podpisane zdjęcie (to Barrichello, a nie Kimi),
        "Prawdopodobnie w Ferrari zmieni się też drugi kierowca, bo debiutant Romain
        Grosjean w tym sezonie nie zachwycił." nie w Ferrari, a w Renault ...
      • Gość: bartm F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.cyf-kr.edu.pl 07.10.09, 13:27
        Prawdopodobnie w Ferrari zmieni się też drugi kierowca, bo debiutant Romain
        Grosjean w tym sezonie nie zachwycił.

        Chyba w Renault panie 'dziennikarzu'.
      • Gość: heh F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: 87.105.153.* 07.10.09, 13:35
        Co za amatorstwo... Nie dosc ze autor gubi litery to na zdjeciu nie jest Kimi Raikkonen tylko Rubens Barrichello. Wstyd!
        • garym Do wszystkich szukających błędów 07.10.09, 14:09
          Portalowi gazety zależy na ilości wpisów w komentarzach, bo tym można się
          pochwalić reklamodawcą. Nikt nie będzie wnikał czy komentarze dotyczą meritum
          artykułu czy też błędów w nich występujących. Ważne, jest że duża ilość
          komentarzy, świadczy o dużym zainteresowaniu artykułem. Niewykluczone więc, że
          spora ilość błędów w artykułach pojawiająca się ostatnio jest celowym zabiegiem,
          a komentarze o błędach wspomagają tą akcję.
          • Gość: marcin czyli ty też pracujesz dla gazety? IP: *.chello.pl 07.10.09, 15:51
            ten byk "pochwalić reklamodawcą" jest zamierzony, żeby go skomentować? Jeśli
            tak, to proszę bardzo :)
      • Gość: log F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.09, 14:08
        chłopaki, nie pijcie w pracy!!! żeby pod zdjęciem Barichello ( to w
        kombinezonie Brawn GP) dać podpis że to Raikkonen... ech
        • manhu Re: F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze 07.10.09, 14:15
          Nie marudź, ma czerwoną czapeczkę, więc to na pewno Ferrari:)
      • Gość: opos Wstyd redaktorzyno z coraz bardziej marnej gazety IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.09, 14:10
        wstyd, co za błędy
      • Gość: don F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.swiatksiazki.pl 07.10.09, 14:17
        Po odejściu z Ferrari pracy szuja Kimi Raikkonen. Niemiecki "Sport Bild"
        napisał, że dwukrotny mistrz świata może trafić do Red Bulla.

        A kiedy drugi raz zdobył mistrzostwo?
      • Gość: maro fotka IP: 212.76.37.* 07.10.09, 14:19
        macie źle podpisane zdjęcie... miłego dnia
      • Gość: KLM F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: 89.72.44.* 07.10.09, 14:21
        co to za mongoł pisał ten artykuł???
      • Gość: joka Kimi Raikkonen szuja? IP: *.fdk.abpl.pl 07.10.09, 14:26
        Gazeto, co za partaczy zatrudniacie to redakcji tekstów!
      • Gość: Kojo F1: Raikkonen, Heidfeld, Glock... Kto jeszcze d... IP: *.nplay.net.pl 07.10.09, 15:26
        Przykro mi to stwierdzić, ale ktoś kto ten artykuł przygotowywał nie zna się na temacie o którym pisze, albo jest tak zapracowany, że nie patrzy jakie zdjęcia tam dodaje, bo na zdjęciu podpisanym Kimi Raikkonen jest Rubens Barrichello. Tak poważnemu portalowi i poczytnej gazecie nie wypada takich błędów popełniać.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka