Gość: No1 is Canada
IP: 213.25.9.*
01.03.10, 22:02
Wielkie dzięki Kanadzie za wygraną-zawsze byłem z nimi i do końca
pozostanę.Choć miałem spore wątpliwości patrząc na przebieg
turnieju,ale jak można zwątpić kiedy tak się gra!!!Na pewno jeszcze
nie raz będą na najwyższym podium,bo Canada is number one forever!!!