Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie

    IP: 213.25.9.* 01.03.10, 22:02
    Wielkie dzięki Kanadzie za wygraną-zawsze byłem z nimi i do końca
    pozostanę.Choć miałem spore wątpliwości patrząc na przebieg
    turnieju,ale jak można zwątpić kiedy tak się gra!!!Na pewno jeszcze
    nie raz będą na najwyższym podium,bo Canada is number one forever!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Zbyszek z Chicago Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.hsd1.il.comcast.net 01.03.10, 22:13
        W USA ciesza sie ze razem z Kanada zdobili prawie tyle medali co
        reszta swiata i z tego ze to byl wpsanialy hokejowy mecz ich druzyn.
        Znaja i uwazaja wszyskich zawodnikow za swoich bo graja w NHL
        chociasz pewnie by woleli aby USA wygralo. Zreszta jak reszta
        najlepszych zawodnikow z czolowych druzyn: Rosji, Szwecji,
        Finlandii, Czech, Slowakow, etc.
      • Gość: Bolec Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.dsl.bell.ca 02.03.10, 00:26
        Kapitanem hokejowej reprezentacji Kanady nie był Crosby tylko Scott
        Niedermayer!Hokej w Kanadzie to prawie religia!Nic dziwnego, skoro
        ten sport uprawia ponad 80 tyś. kobiet i ponad 500 tyś. chłopców (
        mężczyzn). W samym Toronto jest kilkadziesiąt lodowisk krytych i 50
        otwartych z agregatami chłodzącymi ( można grać do temp +15 st. C.)
        Jest kilka lodowisk, które mają po kilka tafli lodowych. Znam np. 3
        takie lodowiska, które maja po 6 tafli ( boisk) do hokeja!. Stąd
        biorą się te sukcesy! Lodowiska są wykorzystywane od 5 rano do
        północy( te kryte)! Otwarte lodowiska mają oświetlenie i zapewne też
        można grać do 22 czy 23!Go Canada Go!
        • Gość: gizmoj Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.dsl.bell.ca 02.03.10, 01:18
          Masz racje! Brawo Kanada! Ale, Amerykanie robia duze postepy.
          • Gość: Vancouver Vancouver IP: *.vc.shawcable.net 02.03.10, 06:37
            nie wolno zapominac o wszystkich dzieciakach ktore graja na chodnikach, placach
            zabaw i ogrodkach. Tu sie zyje hokejem.
            Teraz NHL powraca i ciekawie bedzie ogladac ktorzy grali przeciwko sobie w
            finale a sa kolegami klubowymi. Np Kesler i Luongo.
        • Gość: stick Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.10, 06:56
          Bolec, dobrze piszesz, ale dane wygladaja jeszcze lepiej niz podajesz. W
          Kanadzie zarejestrowanych hokeistow jest ponad 630 tysiecy, W przeszlo 14
          milionowej Prowincji Ontario jest ponad 900 Aren ze srednio dwoma
          pelnowymiarowymi lodowiskami (sporadycznie jednym, czesto trzema). Sprawdz
          dobrze Greater Toronto Area a zobaczysz, ze tych Aren jest znacznie wiecej niz
          kilkadziesiat. Odkrytych sezonowych lodowisk z oswietleniem i szatnia nawet nie
          licze.
          • Gość: Uhn Bezczelnie zerzniete IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.03.10, 15:47
            Pierwsza czesc artykulu prawie slowo w slowo zerznieta z Toronto
            Sun.Nie dziwie sie , wszakze to GazWyb.
      • Gość: stach Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.gv.shawcable.net 02.03.10, 18:06
        Nie moge w to uwierzyc,jakich "kopciuszkow"zrobiliscie z
        amerykanow,chyba ogladaliscie inny mecz,jak oni sie rozpychali(jak
        cala ameryka)i jak po hamsku grali i jak ich wychwalacie,wygrali
        lepsi,a oni nawet nigdzie nie wspomnielio wyczynach naszej Justyny
        mimo ze zdobyla 3 medale
        • Gość: Zbyszek z Chicago Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.hsd1.il.comcast.net 02.03.10, 23:11
          Typowy polski jad i negatywizm.

          Hokej jest bardzo ostra gra i to grali koledzy z NHL. Ten mecz byl
          jednym z najlepszych w histori IO.

          Ja chcialbym aby USA wygralo bo tu mieszkam od lat ale na szczescie
          jak kazdy Amerykanin mysle juz pozytywnie i gratuluje Kanadzie
          wspanialej gry i Olimpiady. Jestesmy juz blisko i jak ciezko
          popracujemy to kiedys ich dogonimy.

          Gratulacje Kanada za organizacje, ilosc zdobytch medali i wpanialy
          hokej.

        • Gość: Zbyszek z Chicago Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.hsd1.il.comcast.net 02.03.10, 23:14
          Mieszkam w USA gdzie amerykanie od dziecka sa wychowani myslec
          pozytywnnie, bez negatywizmu, zawisci, i nieuczciwosci.

          Tu nikt nie beszta z blotem swoich sportowcow za niepowodzenia i
          szanuje ludzi sukcesu zarowno w zyciu, biznesie jak i sporcie.

          Nawet Amerykanie przezywali Justyny zloto i wspanialy finisz. Duzo
          stacji telewizyjnych pokazywala to na zywo i Justyna jest czesto
          wymieniana jako jedna z najlepszych w historii.

          Mowia o niej Polish Queen of Cross Country i kazdy Polak
          czuje sie z tego dumnym. Zadna stacja w USA nawet nie wspomniala jej
          kontrowersyjnych wypowiedzi a raczej podziwiala jej wielki wyczyn i
          to ze jest POLSKA KROLOWA SPORTOW ZIMOWYCH.

          Osiagnela to bardzo, bardzo, bardzo... ciezka praca i kazdym
          Amerykanin wlasnie to docenia i podziwia a nie to czy ja lubi czy
          nie.
          • Gość: stach Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie IP: *.gv.shawcable.net 03.03.10, 03:31
            tak oni sa wychowani w mysileniu pozytywnym,ajak przyjdzie twarde
            zycie to uciekaja sie do narkotykow,wejdz na niedzielne komentarze
            NBC,CNN,CBS i zobacz jak wysimiali Kanade zato ze Kanada miala
            zdobyc najwiecej medali w ogolnej klasyfikacji i za tych pare
            usterek jaki sie przydazyly,a zapominaja ze maja 10 razy wiecej
            ludnosci i w ten sposob o wiele wiecej mozliwosci
      • kingusia711 Re: Kanada - USA. Najlepszy hokej na lodzie 03.03.10, 10:44
        Ciekawe dlaczego kibicował USA zeby mecz dłużej trwał? -.-

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka