baster22 Lech Poznań - Manchester City 04.11.10, 22:34 LECH PANY. No i co buce z PO, szczena opadła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yok Re: Lech Poznań - Manchester City IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 22:45 Nie wiem do czego tu PO mieszasz czlowieku. Szacunek za wynik z Wroclawia. Mysle, ze wiekszosc Polski sie cieszy tym wynikiem bez wzgledu na kosy miedzy klubami itd, wjazdami na polityke to sie osmieszasz i robisz z siebie zadufanego durnia. Zreszta jak pojdziesz na stadion kiedys, to uznam cie za godnego rozmowce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jar Lech Poznań - Manchester City IP: 83.2.105.* 04.11.10, 22:36 Super mecz 14 zespół z polskiej ekstraklasy leje 4 zespół angielski! Brawo piłkarze, brawo kibice, brawo Poznań. Tak trzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
maz-47 Lech Poznań - Manchester City 04.11.10, 22:38 Ostatnio taqk graqjący zespół Polski w europejskich pucharach oglądałem w 1983 r. Był to Mecz Widzewa z Juventusem Turyn w Pucharze Europy. Oglądałem tamto widowisko na żywo na stadionie ŁKS, Widzew wtedy tak samo, jak dziś Lech, wygrał 3:1. To była wspaniała promocja futbolu i nie tylko dlatego, ze grał polski zespół. Dziś mam podobne odczucia, Lech zagrał wielki mecz. Jeden z najwspanialszych w historii polskiej piłki klubowej. Nie wiem jaka była w tym zasługa nowego trenera Lecha Jose Maria Bakero, ale wiem jedno: Jacek Zieliński na pewno nie zdjąłby w końcówce Peszki, by wprowadzić jakiegoś anonimowego Możdżenia, który fantastycznym strzałem przypieczętował zwycięstwo Lecha. Oczywiście, że Zieliński wydobył Lecha z kryzysu, ale czy wygrałby dzisiejszy mecz? Nie wiem i myślę, że nikt tego nie wie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Lech Poznań - Manchester City IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.10, 23:07 Kibicuję Lechowi od zarania dziejów... no co, stary już jestem... dziękuję piłkarzom za radość, zazdroszczę kibicom oglądania na żywo... mieszkam daleko jednak w sercu mam Lecha... dziękuję także kibicom innych klubów. Zawsze w lidze Lechowi, w Europie każdej polskiej drużynie. Pozdrawiam tych, którzy na co dzień są na nie Lechowi :) Dobrego weekendu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Re: Lech Poznań - Manchester City IP: *.chello.pl 04.11.10, 23:12 Peszko grał niezłe zawody. Ale ja bym nie przesadzał. Zapomniałeś o świetnych meczach Wisłsy Kraków w europejskich pucharach w na początku XXI wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mwaruwari Bzdura Panie Maz IP: 77.236.26.* 04.11.10, 23:27 Wisła Kasperczaka grała znacznie lepszy futbol i była wyraźnie lepszą od tego Lecha drużyną. Mimo tego pełne gratulacje dla Lecha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.P Re: Bzdura Panie Maz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 23:46 Wisła Kacperczaka grała równie fartownie co skutecznie. Pamiętam mecz z Schalke (chyba) udała sie bramka to potem jechali na kontry. Z Parmą to była obrona częstochowy i nagle Kossowski strzał rozpaczy. Wisła Kacperczaka wygrywała i było pięknie ale nie oszukujmy się tam były ze 20 minut (ostatnie) dobrej gry. Lech dzisiaj zagrał dobrze tak od 30 minuty. Nie można powiedzieć aby to MC przeważało. Ale trzeba przyznać iż zwycięstwo Lecha było fartowne :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwe Re: Bzdura Panie Maz IP: *.icpnet.pl 05.11.10, 00:14 wyraźnie lepiej to cię robili chociaż moze jednak nie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wisly Lech Poznań - Manchester City IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 22:58 niech gra kto chce ale taka pilka mosi sie podobac gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
boshh Re: Lech Poznań - Manchester City 04.11.10, 23:18 to jest niemozliwe albo tez ustawione Gość portalu: Grzecho napisał(a): > Dwumecz z MC to kiepskie ustawienie, ale i tak warto zapytać: > KTO WYYYYYYYYYGRA MEEEEEECZ? > [sonda=Kto wygra w Poznaniu] > [*]Lech > [*]Manchester > [*]remis > [*]eee, a co to za mecz? > [*]wszystko jedno kto wygra, byleby 5 bramek padło! > [/sonda] > > [url=http://www.zapytanko.pl]wszystkie wyniki na żywo i SMSem![/url] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fad Ale strzelanie w LE IP: 83.238.5.* 04.11.10, 23:34 Same wyniki po 3-1 i 3-0. A jak zobaczą Lecha jak wygrał z Manem City to nie uwierzą. Odpowiedz Link Zgłoś
rikardoni Lech Poznań - Manchester City 04.11.10, 23:52 ... zapraszamy do dyskusji tych, którzy przed rozgrywkami LE usadzili Lecha na ostatnim miejscu w tabeli !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legionista Lech Poznań - Manchester City IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.11.10, 23:52 Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lech daje nadzieję, że z naszym sportem (s)kopanym jeszcze nie koniec. Odpowiedz Link Zgłoś
arche556 Lech Poznań - Manchester City 05.11.10, 00:27 Miałeś Wojciechowski Złoty Róg, ostał ci się jeno sznur. Chcesz dokonywać zmian w Polonii tymi samymi metodami i tymi samymi ludźmi - to się nie da. Janas wygryzł Bakero i wyniki będą takie jak poprzednio, czyli walka o pozostanie w ekstraklasie a nie o tytuł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwer ŁÓDŹ pozdrawia IP: 195.69.83.* 05.11.10, 00:34 Gratulacje i pozdrowienia z Łodzi Aż chciało się patrzeć, oby więcej takich meczów. Życzę wam i sobie awansu do dalszych rozgrywek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezjaj To ma być "grupa śmierci"??? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.11.10, 00:44 Dwóch zdecydowanych faworytów - potęgi i dwóch przeciętnych średniaków to żadna grupa śmierci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gio Re: Lech Poznań - Manchester City IP: *.chello.pl 05.11.10, 01:20 Gratulacje z Bytomia:)!!!! Brawo dla pilkarzy za niesamowity mecz i walke,serce do gry bylo dzisiaj po waszej stronie a nie tych przereklamowanych gwiazdorkow z city:) I wszystko bylo by czy tez moze jest cacy gdyby nie jeden fakt dotyczacy trenera ktororemu ten sukces kolejorz zawdziecza mianowicie panu Zielinskiemu.Nie rozumiem jak mozna zwalniac trenera w takim momecie??bylo widac jeszcze przed meczem z city ze Lech lapie oddech i wszystko idzie w dobrym kierunku.Ale nie zatrudniamy Bakero... Moze nie mam yakiej wiedzy pilkarskiej jak dzialacze z Bulgarskiej ale to byl krok w tyl!!Typowy samobój:(trener Zielinski mial wiez z tymi nchlopakami i wychodzil na prosta.A co moze zaoferować Bakero?obym sie mylil ale nie wiele nistety... Powodzenia bo od teraz bedzie wm go mocno potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prezes Lech Poznań - Manchester City IP: *.icpnet.pl 05.11.10, 01:45 Lech Lech Kolejorz!!!braw panowie;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerry Re: Lech Poznań - Manchester City IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 05.11.10, 02:14 Wygrali bo Zielinski zostal zwolniony tak jak chcieli.Ten Manchester ostatnimi czasy to jakis skonfliktowany,wogole grac im sie nie chce.Maja szczescie kuchenkorze ze trafili akurat na ten czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyra44 Lech Poznań - Manchester City IP: 178.56.53.* 05.11.10, 02:10 Wisła Kasperczka miała dwóch poznaniaków Głowackiego i Żurawskiego oraz "olimpijczyka- milicjanta" Szymkowiaka... Temu kto się zastanawia czy Zieliński wyrałby ten mecz - odpowiem przegrałby 1:2 gdyż: 1. nigdy nie zdjąłby defesywnego pomocnika Injaca, zastępując go ofensywnym Kiełbem 2. nigdy nie zdjąby Stilica i Peszki 3. zmiany tak jak debil Smuda robiłby w 86 min 4. nie graby o zwycięstwo tylko o remis, a oddychający rękowami gwiazdorzy zrobiliby bład 5. Bakero od 60 grał o zwycięstwo widzac co prezentuje MC. Nasi trenerzy są ślepi i głusi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: badi Lech Poznań - Manchester City IP: *.adsl.inetia.pl 05.11.10, 02:48 ja tylko przypomnę jakie komentarze były tuż po losowaniu, hahaha zeby 1 pkt zdobyli. od juve 3-0 od manC 5-0 hahaha lech zdechł .....Tyś chyba na głowę upadł ! albo jeszcze niżej :-)))))))) Juventys czy Man City są POZA zasiegiem LECHA ! Przegrana 1:0 Lecha będzie niespodzianką :-) Remis to chyba jak w ich drużynach nie zagra połowa zawodników :-) .......Realny realizm - 0 punktów, ostatnie miejsce... Ja bym na miejscu trenera Lecha oddawał mecze z dwoma najsilniejszymi zespolami walkowerem, bo lepiej przegrac 3:0, niz 13:0 ! ! !......no akurat jak zdobędą 3 pkt i nie dostana ze 6-0 z juve i Mc to będzie dobrze ..... to tylko kilka z wielu jakie pojawiły się po losowaniu ....i kur.....pytam się gdzie są te pizd.. które wtedy tak pisały? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Lech Poznań - Manchester City IP: *.nyc.res.rr.com 05.11.10, 03:33 Sledze lige angielska na biezaco z hameryki z moimi kolegami z pracy (Japonczyk, Brytyjczyk) i przyzwyczailem sie swietowac polskie akcenty wtedy, kiedy Wenger pozwoli grac Fabianskiemu albo Szczesnemu. Dzisiaj jestem strasznie dumny z Lecha! Niech zyje Poznan!!! Myslalem, ze ten remis z Juventusem to fuks. Tak trzymac chlopaki, napierac! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazafirm Lech Poznań - Manchester City IP: *.chello.pl 05.11.10, 03:42 bazafirm.top100.net.pl - zero grafiki, zero reklam, wyszukuj firmy, oceniaj firmy, czytaj komentarze, ściągaj wybrane pozycje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ricardo53 Re: Lech Poznań - Manchester City IP: 193.138.241.* 05.11.10, 07:24 DZIĘKUJEMY ! Zawsze wierzyłem w tą drużynę. Szkoda mi tylko trenera Zielińskiego, ale to taka profesja. Odpowiedz Link Zgłoś
bambula2229 Lech Poznań - Manchester City 05.11.10, 08:06 Brawo!! Lech powodzenia w dalszych rozgrywkach. kibic JAGI Z Nurca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel -Kibic Legii Lech Poznań - Manchester City IP: 193.201.136.* 05.11.10, 09:09 Z radoscia przylaczam sie do gratulacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
czerwony.poll74 Gratulacje od kibica Legii 05.11.10, 10:37 Jedyny błysk w oceanie gówna (nie tylko piłkarskiego) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Lech Poznań - Manchester City IP: *.echostar.pl 05.11.10, 10:40 Wspaniały mecz coś niesamowitego to są chwile dla których warto żyć ! Taki wynik to coś niezwykłeego aż ciężko w to uwierzyć jestem bardzo szczęśliwy Wielkie słowa uznania dla Kolejorza atmosfera na stadionie była niesamowita piękny mecz z happy endem :} Do Boju Kolejorz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Lech Poznań - Manchester City IP: *.echostar.pl 05.11.10, 10:53 Dodam jeszcze , ze cieszy mnie zatrudnienie Bakero to jest trener który pozwoli zawodnikom grać to co potrafią czyli techniczną piłkę szybko na dwa trzy podania a mam wrażenie , że Zieliński coraz bardziej zaczynał im wpajać grę na oślep " a może sie uda" bez jakiegoś głębszego pomysłu na grę Nie oceniał bym Bakero po pracy w Polonii bo tam prezes ustala skład i taktyke a trener ma tylko licencje tak więc sądze , że zmiana Zielińskiego na Bakero jest dobrym rozwiązaniem. Oby z Ruchem udało się zagrać chociaż w 60% procentach tego co z City. Do boju Kolejorz gońmy czołówkę. ! Odpowiedz Link Zgłoś
libl Lech Poznań - Manchester City 05.11.10, 12:19 Dzięki wszystkim niepoznaniakom i niekibicom Lecha, że wczoraj trzymali kciuki, a dziś cieszą się z nami z pięknego zwycięstwa :))))) Lecha zagrał bardzo dobrze - z sercem i z głową, a że miał odrobinę szczęścia, to co z tego :) Teraz "tylko" pójść za ciosem i do przodu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milan94 Lech Poznań - Manchester City IP: 188.123.199.* 07.11.10, 09:54 kolejorz kibicuje wam od 3 lat kocham was nawet jak przegrywacie zieliński to twoja zasługa po co cię zwalniali Odpowiedz Link Zgłoś