Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ipswich - Arsenal

    12.01.11, 19:42
    Więcej o sporcie na pilkafull.blogspot.com
    Obserwuj wątek
      • Gość: g Ja jestem z ipswich! IP: *.7-4.cable.virginmedia.com 12.01.11, 21:43
        mieszkam 300 metrów od stadionu, ale niestety nie kupiłem biletów :(
        • kraq 2. liga czy championship gaztowi ignoranci? 12.01.11, 23:37
          ignoranci, nawet w Polsce 2. liga nazywa się 1. od niedawna a w Anglii obecna nomenklatura obowiązuje od dawna. 2. liga angielska, to zdaje się 2 klasy rozgrywkowe niżej niż Ipswich. czytam i nie wiem o jakiej lidze piszą
      • Gość: Domino Ipswich - Arsenal IP: *.strzecha.ds.polsl.pl 12.01.11, 21:45
        Znalazłem ciekawą stronę z poradami bukmacherskimi za darmo, zobaczcie sobie sami professionalbetting pl
      • Gość: piku szęsny i fabiański zawsze są "bez szans" :) IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.01.11, 23:15
        no i boruk czasem ,choć ostatnio po nim jadą ,chyba wypił wszystko i się nie podzielił .....
        • Gość: szczypan Re: szęsny i fabiański zawsze są "bez szans" :) IP: 178.73.49.* 12.01.11, 23:28
          Gol był ze spalonego, a Szczęsny w sytuacji 1 na 1 rzeczywiście był bez szans skoro sędzia już to uznał.
      • Gość: MMM Ipswich - Arsenal IP: *.olsztyn.mm.pl 13.01.11, 07:06
        fotoperspektywy.blogspot.com/
        • Gość: Beksa Re: Ipswich - Arsenal IP: *.icpnet.pl 13.01.11, 10:48
          debile "Arsenal za burta" a w tekscie ze przegral 1 mecz. Nie ma jak to pisac o rzeczach o ktorych sie nie ma pojecia ale za pisanie ktorych placa. A ze ktos to potem czyta, to kogo to obchodzi.
      • Gość: luke Ipswich - Arsenal IP: 87.205.149.* 13.01.11, 11:03
        JESZCZE JEST REWANŻ!!!!
        za jaka burtą???!!!
        • Gość: jacuncao Re: Ipswich - Arsenal IP: *.slubice.vectranet.pl 13.01.11, 13:45
          dekiel, który napisał ten nagłówek przeszedł chyba z plotka albo innego pudelka; ostatnimi czasy sport oferuje nam niemal wyłącznie (bo poza tekstami p. Pola) "dziennikarstwo przedszkolne"
      • Gość: sport.pl za burtą! Ipswich - Arsenal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:21
        to wasz portal jest za burtą! Matoły! Od półfinału CC gra się mecz-rewanż !!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka