barni479 12.01.11, 19:42 Więcej o sporcie na pilkafull.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Ja jestem z ipswich! IP: *.7-4.cable.virginmedia.com 12.01.11, 21:43 mieszkam 300 metrów od stadionu, ale niestety nie kupiłem biletów :( Odpowiedz Link Zgłoś
kraq 2. liga czy championship gaztowi ignoranci? 12.01.11, 23:37 ignoranci, nawet w Polsce 2. liga nazywa się 1. od niedawna a w Anglii obecna nomenklatura obowiązuje od dawna. 2. liga angielska, to zdaje się 2 klasy rozgrywkowe niżej niż Ipswich. czytam i nie wiem o jakiej lidze piszą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Domino Ipswich - Arsenal IP: *.strzecha.ds.polsl.pl 12.01.11, 21:45 Znalazłem ciekawą stronę z poradami bukmacherskimi za darmo, zobaczcie sobie sami professionalbetting pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piku szęsny i fabiański zawsze są "bez szans" :) IP: *.wroclaw.vectranet.pl 12.01.11, 23:15 no i boruk czasem ,choć ostatnio po nim jadą ,chyba wypił wszystko i się nie podzielił ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczypan Re: szęsny i fabiański zawsze są "bez szans" :) IP: 178.73.49.* 12.01.11, 23:28 Gol był ze spalonego, a Szczęsny w sytuacji 1 na 1 rzeczywiście był bez szans skoro sędzia już to uznał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMM Ipswich - Arsenal IP: *.olsztyn.mm.pl 13.01.11, 07:06 fotoperspektywy.blogspot.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beksa Re: Ipswich - Arsenal IP: *.icpnet.pl 13.01.11, 10:48 debile "Arsenal za burta" a w tekscie ze przegral 1 mecz. Nie ma jak to pisac o rzeczach o ktorych sie nie ma pojecia ale za pisanie ktorych placa. A ze ktos to potem czyta, to kogo to obchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luke Ipswich - Arsenal IP: 87.205.149.* 13.01.11, 11:03 JESZCZE JEST REWANŻ!!!! za jaka burtą???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacuncao Re: Ipswich - Arsenal IP: *.slubice.vectranet.pl 13.01.11, 13:45 dekiel, który napisał ten nagłówek przeszedł chyba z plotka albo innego pudelka; ostatnimi czasy sport oferuje nam niemal wyłącznie (bo poza tekstami p. Pola) "dziennikarstwo przedszkolne" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sport.pl za burtą! Ipswich - Arsenal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.11, 14:21 to wasz portal jest za burtą! Matoły! Od półfinału CC gra się mecz-rewanż !!! Odpowiedz Link Zgłoś