Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    SKŁAD NA WALIE!

    18.05.01, 13:46
    Już niedługo kolejne mecze rep. polski w eliminacjach do M.Ś więc pora na
    propozycje skladu.Oto moja jedenastka:
    1 DUDEK
    2 KŁOS
    3 WAŁDOCH
    4 BĄK
    5 ŻEWŁAKOW
    6 HAJTO
    7 KAŁUŻNY
    8 ZDEBEL(choć wolałbym Krzynówka)
    9 KOŻMIŃSKI
    10 OLISADEBE
    11 KRYSZAŁOWICZ

    Pozdr.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Luxc Re: SKŁAD NA WALIE! IP: *.waw.cdp.pl 18.05.01, 17:45
        Campo Kałużny nie zagra za kartki - tam będzie nasz kochany Iwan - groza...
        pozdrawiam
        • campo Re: SKŁAD NA WALIE! 18.05.01, 17:57
          Wiem:))))Luxc:))czekałem aż ktos to poprawi,mareszcie:)
          Pozdrawiam również.
          • Gość: Balzer Re: SKŁAD NA WALIE! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.05.01, 21:01
            Ciekawe jak tam forma Baka po kontuzji ?
            • Gość: Orzeł Re: SKŁAD NA WALIE! IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.01, 13:53
              1-Dudek
              2-Olisadebe
              3-Olisadebe
              4-Olisadebe
              5-Olisadebe
              6-Olisadebe
              7-Olisadebe
              8-Olisadebe
              9-Olisadebe
              10-Olisadebe
              11-Olisadebe

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka