campo
18.05.01, 13:46
Już niedługo kolejne mecze rep. polski w eliminacjach do M.Ś więc pora na
propozycje skladu.Oto moja jedenastka:
1 DUDEK
2 KŁOS
3 WAŁDOCH
4 BĄK
5 ŻEWŁAKOW
6 HAJTO
7 KAŁUŻNY
8 ZDEBEL(choć wolałbym Krzynówka)
9 KOŻMIŃSKI
10 OLISADEBE
11 KRYSZAŁOWICZ
Pozdr.