Gość: igi IP: *.amb.bydgoszcz.pl 06.05.04, 11:38 sport.onet.pl/1020839,0,0,wia,914538,dyscyplina.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ivica Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU 06.05.04, 11:53 musisz sie cieszyc tak ostentacyjnie ?? troche umiaru :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: igi Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.amb.bydgoszcz.pl 06.05.04, 11:58 Wcale się nie cieszę. Po prostu przeczytałam i pomyślałam, że może ktoś chciałby wiedzieć. To wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 14:48 Trza by mu kwiatki jakies posłać:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasiad Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 15:37 to chyba pierwsza kontuzja w historii ktora wzmacnia zespol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.int.elnet.pl / 81.15.222.* 06.05.04, 22:21 sąsiad! gratuluję bystrości... :)))\ sam bym na to nie wpadł :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda z Krakowa Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.mpec.krakow.pl / 62.233.162.* 07.05.04, 08:04 Witam, pisałam na tym forum że ten sport jest wielce urazowy , no i stało sie nastepny po Kuciapie z odma płucną. Wardzała teraz ma juz skład wyjaśniony. Pozdrowienia z Krakowa śle Magda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sasiad Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 14:11 nie dramatyzowal bym. odma odmie nie rowna i nie wiem jak ciezka jest u jacka. o kuciapie i jego problemach wszyscy wiemy, a jason tez mial takowa po upadku we wrocku i jakos mu nie przeszkadzala. pozdrawiam, no i szybkiego powrotu do zdrowia panie jacku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cs kwiatki poslac do szpitala ? Moze maki ? IP: *.k241.webspeed.dk 06.05.04, 22:30 Odpowiedz Link Zgłoś
zinekk Badania 06.05.04, 23:57 Jak on trawe pali czy wciera amfe, to lekarze beda mieli lekko dziwnie. Chociaz w takim zwykłym badaniu moczu czy morfologii nic nie widac. Ale moze go zapytaja dlaczego ma serce jak 60 latek.Bo na serce te gówna działaja podobno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Re: Badania IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.04, 07:52 1sza uwaga do Jazona: na intensywna kwiatkow przynosic nie wolno. 2ga uwaga do Zinnka: nie drwij z JG bo trzeba mu wspolczuc. Jak cpun Maradona trafil na oiom z powodu z jakiego tam trafil pisaly o tym na 1szych stronach wszystkie brukowce. A jak to samo spotkalo biednego JG to tylko forumowicze drwia i robia sobie niestosowne zarciki. Mam nadzieje ze wladek tak tego nie zostawi Odpowiedz Link Zgłoś
ivica Re: Badania 07.05.04, 08:52 Jacek w szpitalu radość w Tarnowie - smutek w Wrocławiu, Toruniu, Częstochowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aUtor Re: Badania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.04, 11:24 Szkoda Jacka, zawsze ambitny i waleczny. W tym sezonie nie mógł się odnaleść, ale kto pamięta początki kariery Jacka, to wie że facet się nie podda. Jak po raz pierwszy widziałem Jacka na torze to zdążył dwa razy efektowie się przewrócić i w efekcie złamać rękę. Następnie Gollobowie przenieśli się do Gdańska. A Jacek po kolejnym upadku stracił kolejny sezon. Gdy wrócili Jacek miał już 21 lat a swoją jazdą przypominał Macieja Głoda. Co łuk to "walka" z torem od krawężnika po bandę. Wszyscy na niego gwizdali i załamywali ręce. Ale Jacek nie poddał się. Mozolną pracą osiągnął przyzwoity ligowy poziom. Myślę, że nie można się z Jacka nabijać z kilku ważnych powodów: Po pierwsze primo: Jacek zawsze walczy ambitnie do końca Po drugie primo: Jacek zawsze szanował rywali. Po trzecie primo: Wiele w życiu przeszedł i trochę zdrowia na torze ( szczególnie w Bydzi) zostawił. Ja w Jacka wierzę, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki na przyszłość. A na koniec moja deklaracja: będąc kibicem Poloni zawsze było mi bliżej do Dołomisiewicza lub Protasiewicza niz klanu Gollapów. Mój głos to poprostu postulat by nie opluwać kogoś kto akurat jest w dołku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iks Re: Badania IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.04, 18:30 Ludzie nie dworujcie sobie z JG. Nie kazdy potrafi to co ON: opuscic druzyne i jednoczesnie ja wzmocnic. Zapytajcie w druzynach, ktore w najblizszych tygodniach maja sie spotkac z UniaT: tam nikt z absencji JG sie nie cieszy. Wrecz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś