Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    JACEK GOLLOB W SZPITALU

    IP: *.amb.bydgoszcz.pl 06.05.04, 11:38
    sport.onet.pl/1020839,0,0,wia,914538,dyscyplina.html
    Obserwuj wątek
      • ivica Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU 06.05.04, 11:53
        musisz sie cieszyc tak ostentacyjnie ??

        troche umiaru :)))
        • Gość: igi Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.amb.bydgoszcz.pl 06.05.04, 11:58
          Wcale się nie cieszę. Po prostu przeczytałam i pomyślałam, że może ktoś
          chciałby wiedzieć. To wszystko.
          • ivica Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU 06.05.04, 12:24
            spokojnie.... zartuje sobie
      • Gość: Jazon Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.04, 14:48
        Trza by mu kwiatki jakies posłać:)
        • Gość: sasiad Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 06.05.04, 15:37
          to chyba pierwsza kontuzja w historii ktora wzmacnia zespol
          • ivica Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU 06.05.04, 15:43
            :)

            dobre
            • Gość: kibic Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.int.elnet.pl / 81.15.222.* 06.05.04, 22:21
              sąsiad! gratuluję bystrości... :)))\
              sam bym na to nie wpadł :)
          • Gość: Magda z Krakowa Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.mpec.krakow.pl / 62.233.162.* 07.05.04, 08:04
            Witam, pisałam na tym forum że ten sport jest wielce urazowy , no i stało sie
            nastepny po Kuciapie z odma płucną. Wardzała teraz ma juz skład wyjaśniony.
            Pozdrowienia z Krakowa śle Magda.
            • Gość: sasiad Re: JACEK GOLLOB W SZPITALU IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 14:11
              nie dramatyzowal bym. odma odmie nie rowna i nie wiem jak ciezka jest u jacka. o kuciapie i jego problemach wszyscy wiemy, a jason tez mial takowa po upadku we wrocku i jakos mu nie przeszkadzala.
              pozdrawiam, no i szybkiego powrotu do zdrowia panie jacku :)
        • Gość: cs kwiatki poslac do szpitala ? Moze maki ? IP: *.k241.webspeed.dk 06.05.04, 22:30
          • zinekk Badania 06.05.04, 23:57
            Jak on trawe pali czy wciera amfe, to lekarze beda mieli lekko dziwnie.
            Chociaz w takim zwykłym badaniu moczu czy morfologii nic nie widac. Ale moze
            go zapytaja dlaczego ma serce jak 60 latek.Bo na serce te gówna działaja
            podobno.
            • Gość: iks Re: Badania IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.04, 07:52
              1sza uwaga do Jazona: na intensywna kwiatkow przynosic nie wolno. 2ga uwaga do
              Zinnka: nie drwij z JG bo trzeba mu wspolczuc. Jak cpun Maradona trafil na oiom
              z powodu z jakiego tam trafil pisaly o tym na 1szych stronach wszystkie
              brukowce. A jak to samo spotkalo biednego JG to tylko forumowicze drwia i robia
              sobie niestosowne zarciki. Mam nadzieje ze wladek tak tego nie zostawi
              • ivica Re: Badania 07.05.04, 08:52
                Jacek w szpitalu

                radość w Tarnowie - smutek w Wrocławiu, Toruniu, Częstochowie
                • Gość: aUtor Re: Badania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.04, 11:24
                  Szkoda Jacka, zawsze ambitny i waleczny. W tym sezonie nie mógł się odnaleść,
                  ale kto pamięta początki kariery Jacka, to wie że facet się nie podda. Jak po
                  raz pierwszy widziałem Jacka na torze to zdążył dwa razy efektowie się
                  przewrócić i w efekcie złamać rękę. Następnie Gollobowie przenieśli się do
                  Gdańska. A Jacek po kolejnym upadku stracił kolejny sezon. Gdy wrócili Jacek
                  miał już 21 lat a swoją jazdą przypominał Macieja Głoda. Co łuk to "walka" z
                  torem od krawężnika po bandę. Wszyscy na niego gwizdali i załamywali ręce. Ale
                  Jacek nie poddał się. Mozolną pracą osiągnął przyzwoity ligowy poziom. Myślę,
                  że nie można się z Jacka nabijać z kilku ważnych powodów:
                  Po pierwsze primo: Jacek zawsze walczy ambitnie do końca
                  Po drugie primo: Jacek zawsze szanował rywali.
                  Po trzecie primo: Wiele w życiu przeszedł i trochę zdrowia na torze (
                  szczególnie w Bydzi) zostawił.

                  Ja w Jacka wierzę, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i trzymam kciuki na
                  przyszłość.
                  A na koniec moja deklaracja: będąc kibicem Poloni zawsze było mi bliżej do
                  Dołomisiewicza lub Protasiewicza niz klanu Gollapów. Mój głos to poprostu
                  postulat by nie opluwać kogoś kto akurat jest w dołku.
                • Gość: iks Re: Badania IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.04, 18:30
                  Ludzie nie dworujcie sobie z JG. Nie kazdy potrafi to co ON: opuscic druzyne i
                  jednoczesnie ja wzmocnic. Zapytajcie w druzynach, ktore w najblizszych
                  tygodniach maja sie spotkac z UniaT: tam nikt z absencji JG sie nie cieszy.
                  Wrecz przeciwnie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka