Gość: kibic
IP: *.kielce.hypnet.pl
22.05.11, 22:17
Cleverly - Rosiński 8, Zorman 6
Tych trzech u nas zagrało na wysokim poziomie. Reszta z Knudsenem (beznadziejne rozegranie piłki w pierwszych 15 minutach co dało efekt -5 bramek straty), Zarembą i Jureckim na czele. Trzeba wyciągnąć wnioski z tej fatalnej pierwszej połowy. Druga była OK, ale pierwsza bez komentarza.