brat_bro
12.03.02, 14:40
Witam,
mam krótkie pytanie.
Dlaczego muszę dwa razy logować się? Jeśli jestem zalogowany na portalu gazety
to mogę przechodzic bez problemow miedzy pocztą, forum czy konkursem Ad-Adam.
Natomiast aby zagrać w piłkarzyki muszę się logować po raz drugi.
Pozdrawiam