Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Problemy z logowaniem

    12.03.02, 14:40
    Witam,
    mam krótkie pytanie.
    Dlaczego muszę dwa razy logować się? Jeśli jestem zalogowany na portalu gazety
    to mogę przechodzic bez problemow miedzy pocztą, forum czy konkursem Ad-Adam.
    Natomiast aby zagrać w piłkarzyki muszę się logować po raz drugi.
    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka