Gość: Morphie IP: *.i.tania.siec.osiedlowa.z.firmy.provider.pl 13.03.02, 15:37 Wlasnie - ktos wie czy jest w ogole, jesli tak to na ktorym kanale i o ktorej? Szukalem dzis w Gazecie Telewizyjnej [dodatek do GW] i nie ma tam wzmianki o transmisji :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj