Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Anwil-Slask transmisja

    IP: *.i.tania.siec.osiedlowa.z.firmy.provider.pl 13.03.02, 15:37
    Wlasnie - ktos wie czy jest w ogole, jesli tak to na ktorym kanale i o ktorej?
    Szukalem dzis w Gazecie Telewizyjnej [dodatek do GW] i nie ma tam wzmianki o
    transmisji :/
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka