Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Sprawozdanie

22.03.02, 08:14
    Wczoraj o godzinie 17.15 na Estadio Trzynastka przy Al. Niepodledgłości zostało
    rozegrane spotkanie okrzyknięte jako wydarzenie tygodnia- pierwszy sparing E-
    kipy z druzyną Miejscowych wspieraną gościnnie przez canemuto. Juz pierwsze
    minuty spotkania pokazały,że największym problemem jest brak zgrania, bo
    kondycyjnie (z wyjątkiem miszy, któremu po 15 min oczy bielmem zaszły i chrczał
    coś w stylu "ciemność widzę, ciemność")zawodnicy przygotowani są znakomicie.
    -Potrzebujemy tylko zgrania- mówił po meczu jeden z najlepszych zawodników
    Ekipy- Daras.
    Niestety zanim nasi się zgrali było już 0:3. W początkowych fragmentach
    spotkania Ekipa miała tylko jedną klarowną sytuację- po znakomitej akcji
    Darasa i jego wspaniałym uderzeniu, bramkarz Miejscowych instynktownie sparował
    piłkę przed siebie. Dopadł do niej misza i w stylu Piotra Reissa....haniebnie
    spudłował.
    Później na szczęście bylo już dużo lepiej. Na boisku pojawił się Sergio, który
    wniósł sporo ożywienia w poczynania Ekipy, co pozwoliło mozolnie odrabiać
    straty. No i wreszcie obudził się Pluto. Rozpoczął swój festiwal strzelając
    kilka bramek w krótkim czasie.
    -Interesuje mnie tylko e-król strzelców- nie krył swoich tegorocznych ambicji
    supersnajper Ekipy.
    O ocenę umiejętności tego młodego napastnika poprosiliśmy kapitana Ekipy- Sergio
    -Ma zadatki na to, aby być naszą klasyczną "dziewiątką"- powiedział kapitan-
    ale mógłby się więcej ruszać.
    -Nie ja tu jestem od biegania-odparł Pluto...
    No cóż gwiazdy mają swoje kaprysy.....

Nie popisali się kibice, którzy zasiedli na trybunach w liczbie 1 osoby (Alchem
    ratował honor!!!). Potwierdziło się ,że to pikniki (chodziły słuchy,że mieli
    ważniejsze sprawy na głowie- jakieś spotkanie klubu długiego jamnika czy
    cuś...). Ponadto zawodnicy liczą na obecność tych "którzy jak mówią ,że będą to
    w przeciwieństwie do przedmówców będą" i innych symulantów (he, he).

A tak poważnie (Mam nadzieję,że) Nie wszystek umrę....

Powtarzamy w najbliższym czasie?!!!
    Pozdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: arena Re: Sprawozdanie - a jaki wynik końcowy? IP: 192.168.10.* 22.03.02, 08:41
        ..no to jestem zaskoczony. Pogoda była tragiczna więc myślałem że się nic z
        tego nie będzie.
        Sprawozdanie uznałbym za wystarczające gdyby nie brak wyniku końcowego. Czy
        było aż tak źle?
        Mimo tego, że ostatni mecz zakończyłem nogą w gipsie z naderwanymi wiązadłami
        kolanowymi to decyzja zapadła: wracam do futbolu. Po tym sprawozdaniu aż rwę
        się by znowu poczuć smak trawy (sic!).
        Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu będzie okazja.
          • Gość: Sergio Re: Sprawozdanie - a jaki wynik końcowy? IP: *.echostar.pl 22.03.02, 13:02
            No prawdą jest, że musimy przećwiczyć parę rozwiązań taktycznych w obronie :))
            Poza tym komuś potrzebny jest indywidualny trening wydolnościowy :))
            A wogóle zabrakło naszej gwiazdy formacji ofensywnej, która na dzień dobry w
            kontrakcie zażyczyła sobie miejsce nie tylko w pierwszym składzie ale też w
            ataku :)) chodzi oczywiście o Lokiego. Teraz już wiecie dlaczego mecz zakończył
            się naszą porażką ;-)) za tydzień w czwartek o tej samej porze organizujemy
            casting a la Lech ;-)) na którym przetestujemy kolejnych zawodników. ;-))
            Chętnych forumowiczów zapraszamy
              • Gość: Alchem Re: Sprawozdanie - a jaki wynik końcowy? IP: *.wmid.amu.edu.pl 22.03.02, 15:12
                na nastepnym meczu,jesli nie bede mogl wystapic, przygotuje jakas oprawe
                ultras ;) na dzien dzisiejszy obiecuje konfetti, mala flage papierowa i dwa
                baloniki :-)

jednakze mam nadzieje, ze uda mi sie wystapic na zielonym :} problem w tym, ze
                najwczesniej (przy sprzyjajacych wiatrach polnocnych) jestem w stanie dotrzec
                na stadion ok 17.30 :{ jesli bedzie mozliwe dotransferowanie do druzyny w tym
                czasie, to bardzo chetnie bede bronil wolnej przestrzeni miedzy slupkami :-)

na zawsze oddany, pierwszy wierny kibic

Alchem
                • Gość: canemuto forum bez swojego czolowego zawodnika... IP: *.icpnet.pl 22.03.02, 16:26
                  dwiema bramkami... hehehe... misza - ze zmeczenia rachube straciles;)))
                  spokojnie 3 lub 4 (byly momenty, ze 5 ale nas dochodziliscie):))) profesor
                  cane_muto dzielil i rzadzil praktycznie w kazdej formacji... podawal...
                  strzelal... bronil... atakowal...

a powaznie - prawie umarlem na boisku, a umiejetnosci pilkarskie (tutaj
                  zaczerwienilem sie na wspomnienie kilku zagran)... jak powtorzylem parokrotnie
                  w czasie meczu "fifa2002 jest mniej meczaca" oraz "na forum lepiej mi to
                  idzie"... sadze, ze takie motto na ten dzien obralo kilku naszych dzielnych
                  zuchow, ktorzy niby to sie deklarowali;)))... ZABAWA ZAJEBISTA!!! za tydzien
                  znowu spotykamy sie o 17.00 (siedzimy dlugo, takze bez krepacji mozna
                  przychodzic i o 17.30).
                  aha - miejscowa ekipa byla wspierana przez cane_muto i tasiora (ten wysoki,
                  zdolny, grajacy w polu i na bramce). that's all i suppose. pozdro:)))
                • Gość: Daras Re: Sprawozdanie - a jaki wynik końcowy? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 22.03.02, 16:32
                  Po wczorajszej grze musze powiedziec szczerze ze potencjal mamy calkiem calkiem
                  tak na trzecia lige to powinno starczyc w zupelnosci;)))))) Brakuje na tylko
                  swierzosci gary ale to wszystko jet do nadrobienia. Mamy duch wspanialych
                  napastnikow Misze i Pluta tylko temu pierwszemu brakuje troszke kondycji ale
                  wszystko do nadrobienia. Caly czas czekam na tego wspanialego napastnika Raul
                  el Loki. To co wywnioskowalem z jego wypoeidzi to snajper klasy
                  swiatowej;))))))))takze wielka szkoda ze sie nie pojawil;((((((.
                  jezeli tak wszyscy chodza i zalatwiaja sponsorow na ulotki to moze znalaz by
                  sie tez taki ktory zasponowrowal by nam jakies rozgrywki "amatorskie". Guerra
                  co ty na to?. Mozna by bylo stworzyc e-druzyne i zagrac w jakis
                  rozgrywkach "amatorskich".
                  Pozdrowienia dla wszystkich ktorzy wczoraj grali jak rownierz dla pierszego e-
                  Fana naszej druzyny Alchema.
                  Do zobaczenia za tydzien

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka