Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Proć wyeliminowany

    IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.04, 11:59
    NIC się nie martw są jeszcze następne Olimpiady !!!!!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: majas Re: Proć wyeliminowany IP: *.int.ccp.pl / 81.210.82.* 16.08.04, 14:42
        jak można "trafić" w zero??? Zamiast tworzyć nowe teorie lepiej było napisać,
        ze nie trafił w tarczę.
        • pawel-strzalka Re: Proć wyeliminowany 16.08.04, 16:24
          to zależy jaka jest tarcza, jeżeli jest taka jak na wszystkich zawodach w
          Polsce, to jest ona kwadratowa i można trafić zero strzelając w sam róg
          tarczy :)))
          • pawel-strzalka Re: Proć wyeliminowany 16.08.04, 16:25
            a tak wogóle to pozdrowienia dla Jacka!!!!
      • Gość: qbrack Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polakowi IP: *.sympatico.ca 16.08.04, 15:11
        wial w oczy. Czuje matactwa wiadomo kogo. Precz z antypolonizmem!
        • Gość: Goran Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: *.ct.com.pl 16.08.04, 15:24
          Głupie tłumaczenie. Bułgarowi też wiatr przeszkadzał. Byłą tu okazja aby
          popisać się łuczniczniczą klasą, czyli strzelać biorąc poprawkę na podmuchy.
          • Gość: k Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: 62.233.181.* 16.08.04, 17:42
            gdyby strzelali jednocześnie to te złośliwości miałyby chociaż swoją
            podstawę.Ale strzela się naprzemian ..i jednemu dmuchnie a drugiemu nie. Smutne
            że mało kto interesuje sie rozgrywkami i zasadami łucznictwa, a kazdy pretekst
            wykorzystuje,żeby tylko naszym dosrać
            • Gość: Łucznik Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: 82.195.103.* 16.08.04, 19:29
              Słusznie. A wiać musiał porządnie, bo nawet mistrz świata, Frangilli, wystrzelał
              ledwie 153, co jest raczej słabym wynikiem jak na niego. Zwykle znakomici
              Koreańczycy też mieli problemy z przekroczeniem 160.

              No cóż, łatwo krytykować. Ja, gdy na 70 m mam wszystkie trzy tuziny strzał w
              tarczy, to jestem bardzo szczęśliwy ;-) A jak porządnie wieje (co w Anglii
              zdarza się często), wolę się przenieść na bliższy dystans i nie szukać strzał w
              trawie ;-)))
              • Gość: Goran Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: *.rene.com.pl 16.08.04, 22:46
                No tak, kiedy Polak strzelał - dmuchało, kiedy Bułgar podchodziło nagle cichło.
                Sam piszesz, że strzela się na przemian. Albo pleciecie, albo natura jest
                antypolska. Zauważ że w pierwsze serii kiedy strzelał nasz Łucznik (22 pkt)
                Bułgar strzelał jakieś trójki i jedynki. Jemu też dmuchało. Po prostu lepiej
                się odnalazł w tych warunkach - znaczy się lepszy jest.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka