Gość: Marek Kopania IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.04, 11:59 NIC się nie martw są jeszcze następne Olimpiady !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: majas Re: Proć wyeliminowany IP: *.int.ccp.pl / 81.210.82.* 16.08.04, 14:42 jak można "trafić" w zero??? Zamiast tworzyć nowe teorie lepiej było napisać, ze nie trafił w tarczę. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Proć wyeliminowany 16.08.04, 16:24 to zależy jaka jest tarcza, jeżeli jest taka jak na wszystkich zawodach w Polsce, to jest ona kwadratowa i można trafić zero strzelając w sam róg tarczy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
pawel-strzalka Re: Proć wyeliminowany 16.08.04, 16:25 a tak wogóle to pozdrowienia dla Jacka!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qbrack Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polakowi IP: *.sympatico.ca 16.08.04, 15:11 wial w oczy. Czuje matactwa wiadomo kogo. Precz z antypolonizmem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goran Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: *.ct.com.pl 16.08.04, 15:24 Głupie tłumaczenie. Bułgarowi też wiatr przeszkadzał. Byłą tu okazja aby popisać się łuczniczniczą klasą, czyli strzelać biorąc poprawkę na podmuchy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: 62.233.181.* 16.08.04, 17:42 gdyby strzelali jednocześnie to te złośliwości miałyby chociaż swoją podstawę.Ale strzela się naprzemian ..i jednemu dmuchnie a drugiemu nie. Smutne że mało kto interesuje sie rozgrywkami i zasadami łucznictwa, a kazdy pretekst wykorzystuje,żeby tylko naszym dosrać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łucznik Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: 82.195.103.* 16.08.04, 19:29 Słusznie. A wiać musiał porządnie, bo nawet mistrz świata, Frangilli, wystrzelał ledwie 153, co jest raczej słabym wynikiem jak na niego. Zwykle znakomici Koreańczycy też mieli problemy z przekroczeniem 160. No cóż, łatwo krytykować. Ja, gdy na 70 m mam wszystkie trzy tuziny strzał w tarczy, to jestem bardzo szczęśliwy ;-) A jak porządnie wieje (co w Anglii zdarza się często), wolę się przenieść na bliższy dystans i nie szukać strzał w trawie ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Goran Re: Te swinie specjalnie wiatr puscily zeby Polak IP: *.rene.com.pl 16.08.04, 22:46 No tak, kiedy Polak strzelał - dmuchało, kiedy Bułgar podchodziło nagle cichło. Sam piszesz, że strzela się na przemian. Albo pleciecie, albo natura jest antypolska. Zauważ że w pierwsze serii kiedy strzelał nasz Łucznik (22 pkt) Bułgar strzelał jakieś trójki i jedynki. Jemu też dmuchało. Po prostu lepiej się odnalazł w tych warunkach - znaczy się lepszy jest. Odpowiedz Link Zgłoś