Gość: Mistrz IP: *.ujk.edu.pl 12.06.14, 09:01 Czemu jedna i ta sama osoba sama ze soba pisze i wlazi w tylek moderatorowi? Wiadomo o kogo chodzi bo juz ktos o nim pisal. W dodatku moderator to jakis laik nie znajacy sie na pilce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: popieram Re: Parodia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.14, 10:36 powinno sie dokonac zmiany organizatora , bo sobie nie radzi.liczba strzałow na podstawie sport.pl to jakas parodia, wielkorotnie oigladajac mecz nawet 60minut widac bylo, ze strzeał o wiele wiecej na bramke jak i ogolnie strzałow niecelnych, a czasem pisze ze strzelal dwa razy w meczu, a strzałow bylo z 4, udowodniane bylo to organizatorow bez reakcji( czytaj takne dane , ktorych nie ma), o asystach nie wspomne ustalenie tego przez organizatora to parodia! szczegolowe zasady powinny byc do asyst, wycofac celne strzały jak sobie nie radzicie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx5 Re: Parodia IP: 83.2.128.* 13.06.14, 10:47 ma kilku klakierow ten bartek,napisz cos z pretensjami to ci odpisze po 2 tygodniach,tak bylo w wygraj lige,nagrody jakies rzeczowe sa za 100ozl,pewnie przyzna lizusom,przeciez jest prawie 50 tys druzyn,ilu gosci wykupi jakies pilki,niech sie wreszcie ten bartek z agory weznie do roboty ,nie zarabia na tym projekcie najnizszej krajowej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mistrz Re: Parodia IP: *.ujk.edu.pl 16.06.14, 08:55 Moderator umie tylko odpisac zeby wyslac pytanie na wygrajigepomoc. W dodatku nie zna wlasnego regulaminu bo nie umial dpisac a pytanie o trzech napastnikow. Strzaly celne Neymara rowniez policzyl jak mu pasowalo i nie opierajac sie o oficjalne statystyki. Czyzby nikt ze znajomych go nie mial? Odpowiedz Link Zgłoś