Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    OLISABEBE ZŁAMAŁ NOGĘ !!!!!!!

    IP: *.se.com.pl 07.05.02, 16:08
    to byłoby najgorsze co mogło by sie wydarzyc
    a nie jakas tam obnizka formy tego czy innego asystenta oliego
    nie biadolmy wiec nie robmy sztucznych problemów engel wie co robi
    trzeba tylko trzymac kciuki i ...odpukac w niemalowane drewno ...puk..puk
    sory za tytuł postu--zimny pot co nie ?
    Obserwuj wątek
      • Gość: WóTeKa Re: OLISABEBE ZŁAMAŁ NOGĘ !!!!!!! IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.05.02, 16:34
        Gość portalu: oligoll napisał(a):

        > to byłoby najgorsze co mogło by sie wydarzyc
        > a nie jakas tam obnizka formy tego czy innego asystenta oliego
        > nie biadolmy wiec nie robmy sztucznych problemów engel wie co robi
        > trzeba tylko trzymac kciuki i ...odpukac w niemalowane drewno ...puk..puk
        > sory za tytuł postu--zimny pot co nie ?

        jaki zimny pot????? i tak nie wyjda z grupy z olim czy bez; ja juz odpuscilem
        sobie ten wypad do azji naszych gwiazdorow.

      • bigbrada Re: OLISABEBE ZŁAMAŁ NOGĘ !!!!!!! 07.05.02, 19:28
        Twój dowcip dorównuje inteligencji.
        Doskonale reprezentujesz swoją redakcję Superexpresu, z którego serwerka
        wysyłasz takiego farfrocla.
        Potwierdzasz zdanie o rzetelności dziennikarstwa w SE.
      • Gość: oliknot Re: OLISABEBE ZŁAMAŁ NOGĘ !!!!!!! IP: *.bialan.pl 07.05.02, 19:39
        Wielbicielu olisadebe pociekł ze mnie pot.
        Spociłem się czytając ten twój tekst. Tyle samozaparcia mnie to kosztowało,
        żeby doczytać do końca.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka