Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    !!! BOJKOT POLSATU !!!

    IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 01.06.02, 21:18
    PROPONUJĘ CAŁKOWITĄ IGNORANCJĘ DLA WSZYSTKICH KANAŁÓW PLATFORMY POLSATU.
    HE HE HE POLSAT SPORT I TAK ZBANKRUTUJE I SKOŃCZY NADAWANIE ZARAZ PO MUNDIALU.
    U MNIE ŻADNYCH KANAŁÓW POLSATU NIE BĘDIE!!!-DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ
    DŁUŻEJ!!!(ZRESZTĄ I TAK OFERTA BARDZO UBOGA,WIĘC NIC NIE TRACIMY).
    WIWAT CZESKA TELEWIZJA!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!WIWAT!!!!!

    Obserwuj wątek
      • Gość: Dari Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: *.aalb.stofanet.dk 01.06.02, 21:58
        Zgadzam sie w zupelnosci !!! Do wora z Polsatem !!!
      • Gość: ct2 Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 02.06.02, 23:03
      • znafca Re: !!! BOJKOT POLSATU !!! 02.06.02, 23:04
        Skurw.. pokazują jakiegoś śpiewającego mutanta.
        A miał być mecz Anglia-Szwecja od 22:15.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka