Gość: jackal IP: 195.8.101.* 15.02.05, 15:11 i tak wygra skupien Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marek Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 62.233.214.* 15.02.05, 15:12 Adam i tak wygra. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klimek dlaczego nie startuje Tonio?!?!?! IP: *.net.autocom.pl 15.02.05, 15:14 skandal!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_czarnecki Re: dlaczego nie startuje Tonio?!?!?! 15.02.05, 18:30 bo mu kojonkowski kombinezony ukradł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.05, 15:28 nieprawda! podium bedzie wygladalo nastepujaco: 1. Stoch 2. Rutkowski 3. Wojciech Tajner Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dd Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 217.153.132.* 15.02.05, 15:29 To niesprawiedliwe. Wszyscy powinni skakać w takich samych. To mi wygląda na ukryty doping. Odpowiedz Link Zgłoś
mctiggle Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 15:35 wszyscy powinni skakać nago. wtedy nie byłoby gdzie ukryć dopingu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Herman Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.crowley.pl 15.02.05, 15:35 Po co bawić się w ciuciubabkę wprowadzić odpowiednie przepisy równe dla wszystkich ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yan Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.ifd.uni.wroc.pl 15.02.05, 15:53 Wyjatkowo durny i niesportowy gest. Sport ma tylko wtedy szanse by traktowac go powaznie gdy wszyscy dzialaja wedlug tych samych regul. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.fbx.proxad.net 15.02.05, 16:22 to juz zaczyna byc smieszne a wystarczy by wprowadzic przepisy by wszyscy skakali w takich samych kombinezonach swoja droga, nie wierze w cuda, ze mozna skakac pare metrow dalej, dzieki tym lepszym strojom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca malysz zgol wasy i nadrobisz kilka metrow!!! IP: 168.208.215.* 15.02.05, 16:37 muszisz zgolic te trzodziarskie wasiska, to one hamuja cie na zjezdzie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
sfuj_hlop Chowany, skakany 15.02.05, 16:56 No dobrze, Kojonkoski, wygraliście w chowanego! A teraz zobaczymy, kto wygra w skakanego. Odpowiedz Link Zgłoś
doktor_murek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 16:59 lec adas, lec Odpowiedz Link Zgłoś
wladi83 Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 17:35 kojonkowski gra nie fair. małysz nie krył sie z tym kiedy odkrył super dietę bananowo-bułkową:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anuszka Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.h3.agh.edu.pl / *.ha3.agh.edu.pl 15.02.05, 17:49 Myślę, że byłoby dobrze, gdyby nasi przyszyli sobie stateczniki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: querido Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.02.05, 18:10 Brdzo dobry pomysł.Wysyłaj projekt,będzie z tego(dla Ciebie)fabryka pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heydoc Zemsta Malysza IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 15.02.05, 18:01 A Malysz powinien trzymac w tajemnicy sklad swojej zupki w proszku "5 minut". I byliby kwita! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wqrwiony_111 Ma być uczciwie? Wprowadzić ... IP: 195.116.43.* 15.02.05, 18:01 ... obowiązek skakania w takich samych kombinezonach (jak w "latawcach" to wszyscy, albo nikt) i na takich samych nartach (marka!). Różnicować tylko długość nart w zależności od wagi i wzrostu skoczka. To co się teraz dzieje ze sportem nie ma nic wspólnego. LIIIIIIIIIIIIIIIIIIPA!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filcek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 18:11 Nie ma się czym podniecać. Gościu zauważył, że Adaś jest juz blisko optymalnej formy i próbuje w jakiś sposób wywrzeć na Nim presję. A co do równości szans... Trudno sobie wyobrazić, żeby wswzyscy w F1 startowali w tych samych bolidach. Jest to, i chwała Bogu, przyczynek do rozwoju motoryzacji. Co mają do rozwoju czego szwy w kombinezonach skoczków norweskich, to inna sprawa. Może na tej podstawie będą lepiej zszywać... spadochrony!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KUCHA Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:07 Kojonkoski nawet ze bardzo kochasz Zakopane to skacz na MS fer a nie cwaniakujesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fredek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:34 Potwierdzam, że wygra Skupień... w trójskoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuimichino Co Wy wypisujecie???? IP: *.j.pppool.de 15.02.05, 19:34 Idac Waszym tokiem rozumowania nalezaloby kierowcom Formuly1 (i nie tylko) jezdzic na takim samym sprzecie, bo przeciez taki Baumgartner musi startowac w tych samych warunkach co montoya bo inaczej byloby niesportowo i niesprawiedliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Deckard Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.intergeo.pl / 80.51.253.* 15.02.05, 20:09 A .ch mu w .de, i tak wygra Malysz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.hel182.suomicom.fi 16.02.05, 00:42 adam i tak wygra nawet jakby skakal w waciakach i drelichach-pod jednym warunkiem: niech naje sie grochowki przed startem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobusik Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 80.50.35.* 19.02.05, 17:08 Gość portalu: piotr napisał(a): > adam i tak wygra nawet jakby skakal w waciakach i drelichach-pod jednym > warunkiem: niech naje sie grochowki przed startem Żeby miał lepszy odrzut? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierny kibic Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.linlet.uniud.it 17.02.05, 14:54 nie kombinezon czyni skoczka... Odpowiedz Link Zgłoś