Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem

    IP: 195.8.101.* 15.02.05, 15:11
    i tak wygra skupien
    Obserwuj wątek
      • Gość: Marek Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 62.233.214.* 15.02.05, 15:12
        Adam i tak wygra.
      • Gość: klimek dlaczego nie startuje Tonio?!?!?! IP: *.net.autocom.pl 15.02.05, 15:14
        skandal!!!!
        • piotr_czarnecki Re: dlaczego nie startuje Tonio?!?!?! 15.02.05, 18:30
          bo mu kojonkowski kombinezony ukradł.
      • Gość: heh Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 15.02.05, 15:28
        nieprawda! podium bedzie wygladalo nastepujaco:
        1. Stoch
        2. Rutkowski
        3. Wojciech Tajner
      • Gość: dd Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 217.153.132.* 15.02.05, 15:29
        To niesprawiedliwe. Wszyscy powinni skakać w takich samych. To mi wygląda na
        ukryty doping.
        • mctiggle Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 15:35
          wszyscy powinni skakać nago.
          wtedy nie byłoby gdzie ukryć dopingu.
      • Gość: Herman Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.crowley.pl 15.02.05, 15:35
        Po co bawić się w ciuciubabkę wprowadzić odpowiednie przepisy równe dla wszystkich ?
      • Gość: yan Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.ifd.uni.wroc.pl 15.02.05, 15:53
        Wyjatkowo durny i niesportowy gest. Sport ma tylko wtedy szanse by traktowac go
        powaznie gdy wszyscy dzialaja wedlug tych samych regul.
      • Gość: tom Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.fbx.proxad.net 15.02.05, 16:22
        to juz zaczyna byc smieszne
        a wystarczy by wprowadzic przepisy by wszyscy skakali w takich samych kombinezonach
        swoja droga, nie wierze w cuda, ze mozna skakac pare metrow dalej, dzieki tym
        lepszym strojom
      • Gość: znawca malysz zgol wasy i nadrobisz kilka metrow!!! IP: 168.208.215.* 15.02.05, 16:37
        muszisz zgolic te trzodziarskie wasiska, to one hamuja cie na zjezdzie !!!
      • sfuj_hlop Chowany, skakany 15.02.05, 16:56
        No dobrze, Kojonkoski, wygraliście w chowanego! A teraz zobaczymy, kto wygra w
        skakanego.
      • doktor_murek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 16:59
        lec adas, lec
      • wladi83 Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem 15.02.05, 17:35
        kojonkowski gra nie fair. małysz nie krył sie z tym kiedy odkrył super dietę
        bananowo-bułkową:)
      • Gość: anuszka Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.h3.agh.edu.pl / *.ha3.agh.edu.pl 15.02.05, 17:49

        Myślę, że byłoby dobrze, gdyby nasi przyszyli sobie stateczniki.

        • Gość: querido Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.02.05, 18:10
          Brdzo dobry pomysł.Wysyłaj projekt,będzie z tego(dla Ciebie)fabryka pieniędzy.
      • Gość: heydoc Zemsta Malysza IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 15.02.05, 18:01
        A Malysz powinien trzymac w tajemnicy sklad swojej zupki w proszku "5 minut".
        I byliby kwita!
      • Gość: wqrwiony_111 Ma być uczciwie? Wprowadzić ... IP: 195.116.43.* 15.02.05, 18:01
        ... obowiązek skakania w takich samych kombinezonach (jak w "latawcach" to
        wszyscy, albo nikt) i na takich samych nartach (marka!). Różnicować tylko
        długość nart w zależności od wagi i wzrostu skoczka. To co się teraz dzieje ze
        sportem nie ma nic wspólnego. LIIIIIIIIIIIIIIIIIIPA!!!!!
      • Gość: filcek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 18:11
        Nie ma się czym podniecać. Gościu zauważył, że Adaś jest juz blisko optymalnej
        formy i próbuje w jakiś sposób wywrzeć na Nim presję. A co do równości szans...
        Trudno sobie wyobrazić, żeby wswzyscy w F1 startowali w tych samych bolidach.
        Jest to, i chwała Bogu, przyczynek do rozwoju motoryzacji. Co mają do rozwoju
        czego szwy w kombinezonach skoczków norweskich, to inna sprawa. Może na tej
        podstawie będą lepiej zszywać... spadochrony!?
      • Gość: KUCHA Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:07
        Kojonkoski nawet ze bardzo kochasz Zakopane to skacz na MS fer a nie
        cwaniakujesz
      • Gość: fredek Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 19:34
        Potwierdzam, że wygra Skupień... w trójskoku.
      • Gość: Kuimichino Co Wy wypisujecie???? IP: *.j.pppool.de 15.02.05, 19:34
        Idac Waszym tokiem rozumowania nalezaloby kierowcom Formuly1 (i nie tylko)
        jezdzic na takim samym sprzecie, bo przeciez taki Baumgartner musi startowac w
        tych samych warunkach co montoya bo inaczej byloby niesportowo i niesprawiedliwie.
      • Gość: Deckard Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.intergeo.pl / 80.51.253.* 15.02.05, 20:09
        A .ch mu w .de, i tak wygra Malysz ;)
        • Gość: piotr Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.hel182.suomicom.fi 16.02.05, 00:42
          adam i tak wygra nawet jakby skakal w waciakach i drelichach-pod jednym
          warunkiem: niech naje sie grochowki przed startem
          • Gość: kobusik Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: 80.50.35.* 19.02.05, 17:08
            Gość portalu: piotr napisał(a):

            > adam i tak wygra nawet jakby skakal w waciakach i drelichach-pod jednym
            > warunkiem: niech naje sie grochowki przed startem

            Żeby miał lepszy odrzut?
      • Gość: wierny kibic Re: Kojonkoski chowa kombinezony przed Małyszem IP: *.linlet.uniud.it 17.02.05, 14:54
        nie kombinezon czyni skoczka...
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka